Открывая организации будущего
Аудіокнига | Код товару 1226152
Автор
Фредерік Лалу
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Валентина Кулябіна
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Открывая организации будущего

Принципово новий погляд на розвиток організацій, який допоможе перейти на наступний рівень розвитку і побудувати свідому компанію майбутнього.

Більшість книг з організаційного розвитку написані для тих, хто прагне оволодіти таємницями завоювання ринків, випередити конкурентів і збільшити прибуток. Вони дають поради, як успішніше вести гру в рамках існуючої управлінської парадигми. Але те, як ми звикли керувати, безнадійно застаріло. І ця книга створювалася як посібник для керівників, які відчули, що в звичному стилі керівництва чогось бракує, що необхідно щось змінювати, і хочуть в цьому розібратися.

У першій частині книги автор пропонує масштабний історичний огляд еволюції організаційних парадигм. У ній пояснюється, що кожен раз, коли людство рухається до нового рівня свідомості, воно винаходить принципово продуктивнішу організаційну модель. Чи є ми свідками цього вирішального етапу сьогодні? Чи готові ми до такого стрибка?

Друга частина книги - це керівництво до дії. На прикладі реальних організацій (комерційних і некомерційних, шкіл і лікарень) у цьому розділі розповідається про те, як по-новому, з увагою до людей можна організовувати роботу. На яких принципах побудовано НАТО і ЄС, і як вони працюють день у день?

Третя частина розглядає необхідні умови успішного розвитку організацій. Що потрібно, щоб організація почала працювати по цій новій моделі? Чи можна трансформувати вже існуючі організації? Якщо так, то як? І на що в кінцевому підсумку ви можете розраховувати?

З передмови

Те, як ми намагаємося вирішувати поточні проблеми організацій, найчастіше їх посилює, а не виправляє. Більшість організацій проходить через безліч стадій реорганізацій, централізації і децентралізації, через впровадження нових інформаційних технологій, нових завдань, проголошення нових «місій». Однак складається враження, що існуючий спосіб управління організаціями практично вичерпав себе, а всі ці традиційні рецепти часто самі виявляються частиною проблеми, а не її рішенням.

Ми прагнемо до чогось більшого, до принципово нових і кращих способів організації спільної роботи людей. Але чи дійсно таке можливо чи це просто нездійсненні мрії? Якщо все-таки організації, які здатні більш повно розкривати потенціал людини, можуть бути створені, то як вони повинні виглядати? Як вдихнути в них життя? Ось питання, що лежать в основі цієї книги.

Для мене ці питання представляють не просто теоретичний, а й цілком практичний інтерес. Все більше людей прагне до створення дійсно одухотворених організацій. Заковика в тому, що ми не зовсім розуміємо, як це зробити. Багатьох з нас вже не потрібно переконувати в назрілій необхідність поновлення компаній, підприємств, шкіл і лікарень. Все, що нам необхідно - це віра в те, що це можливо, і відповіді на цілком конкретні питання. Ієрархічна піраміда вже сприймається як щось застаріле, але чим її можна замінити? Як приймати рішення? Добре, щоб у прийнятті важливих рішень брали участь всі, а не тільки керівництво, але чи не призведе це до хаосу? Як бути з просуванням по службі і підвищенням заробітної плати?

Чи можна вирішувати ці питання без інтриг і політиканства? Як проводити збори так, щоб вони були продуктивними і піднімали настрій учасникам? Як зробити так, щоб на нарадах ми висловлювалися щиро, а не були проваджені лише егоїстичними мотивами? Як у всьому, що ми робимо, керуватися найважливішою метою і при цьому не давати волю цинізму, яким нерідко грішать велемовні «місії» багатьох компаній? Нам не потрібна якась велика концепція організації нового типу. Нам потрібні конкретні відповіді на безліч питань.

Для кого ця книга

Для власників бізнесу, керівників, коучів, консультантів, студентів і всіх, хто цікавиться менеджментом і організаційним розвитком.

  • Виконавець: Дмитро Євстратов
  • Тривалість: 14 годин 32 хвилини 06 секунд
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Фредерік Лалу
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Валентина Кулябіна
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Открывая организации будущего
Открывая организации будущего

Звичайна ціна: 220 грн

Спеціальна ціна: 165 грн

Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Фредерик Лалу
Фредерик Лалу

Сучасний бізнес-письменник, консультант і коуч, володар ступеня MBA. Творчість Фредеріка Лалу допомагає лідерам і керівникам прийти до абсолютно нових моделей організацій і принципам управління. Згідно книгам письменника, структура сучасних компаній і принципи управління в найближчому майбутньому повинні істотно змінитися - це навіть не стільки питання підвищення ефективності, скільки вимоги сучас...

Детальніше

Рецензії Открывая организации будущего

 
Характеристики Открывая организации будущего
Автор
Фредерік Лалу
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Валентина Кулябіна
Тип
Аудіо
 

Про автора Открывая организации будущего