Оргсхема. Как разработать структуру компании
Паперова книга | Код товару 1202713
Автор
Олександр Висоцький
Видавництво
Visotsky Consulting
Мова
Російська
Рік видання
2019
Кількість сторінок
312
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
170х240 мм
Палітурка
Тверда

Усе про книжку Оргсхема. Как разработать структуру компании

Ця книга написана для керівників і власників поки що невеликих компаній, для тих, хто приймає рішення про те, якою має бути структура компанії, як цій структурі слід удосконалюватися в процесі розвитку бізнесу. Вона для тих, хто любить свою справу і мріє про створення добре організованого бізнесу.

Коли я створював свій перший бізнес, я гортав підручники з менеджменту в спробі знайти відповідь на питання про те, яка оптимальна структура для моєї компанії. Конкретних ідей про те, яку структуру компанії необхідно вибрати мені, і від чого повинен залежати цей вибір, я не знайшов.

У той же час я розумів, що не зможу побудувати добре керовану компанію, якщо навіть у мене, як творця і топ-менеджера, немає початкового «креслення» - уявлення про те, які підрозділи і рівні підпорядкування повинні бути в компанії обов'язково. Моя технічна освіта, логіка і досвід підказували, що не маючи хорошої оргструктури, не вийде ідеально організувати роботу, так само як неможливо побудувати гарний будинок, «пристроюючи» додаткові поверхи, мансарди, балкони та гаражі до вже готового невеличкого будиночку. Тільки маючи спочатку повноцінний план всього будинку, його можна буде побудувати поверх за поверхом.

Ця книга присвячена одному з фундаментальних принципів організації роботи, використання якого необхідне для подолання складнощів в управлінні. Незалежно від того, який розмір ваша компанія має сьогодні, читаючи цю книгу ви побачите, наскільки великий потенціал вашого бізнесу, а також які моменти у вашій діяльності насправді обмежують його розвиток. Ви можете подумати, що і так знаєте це, але я візьму на себе сміливість стверджувати, що ви помиляєтеся. Якби ви в точності знали справжній потенціал і розуміли, де «найслабша ланка» у вашій компанії, то легко б її усунули.

Подивившись навколо, ви можете виявити безліч компаній різних видів діяльності, які мають прекрасні продукти, але масштаби їхньої діяльності не росте протягом багатьох років. Чому одні компанії стрімко розвиваються і за десяток років досягають міжнародного рівня, а інші, не дивлячись на видатний продукт, задовольняються зовсім невеликою часткою ринку і практично залишаються на одному рівні? Відповідь на це питання ви знайдете в моїй книзі.

Управління - одна з найдавніших галузей людської діяльності, і воно може залишатися простим, якщо не привносити в нього штучну складність. Основи цієї діяльності практично не змінювалися з моменту, коли глава роду вивів своїх одноплемінників з печери полювати на мамонтів. Звичайно, сучасні технології, такі як комп'ютери та Інтернет, нові засоби комунікації, дають нам можливість позбутися від помилок і рутини, але основи управління групами залишаються незмінними.

Знання цих основ дасть вам новий рівень розуміння того, як організувати роботу групи людей. Вас чекає пригода, і прочитавши цю книгу, ви будете дивитися на власний бізнес і будь-яку компанію іншими очима.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Олександр Висоцький
Видавництво
Visotsky Consulting
Мова
Російська
Рік видання
2019
Кількість сторінок
312
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
170х240 мм
Палітурка
Тверда
Купити - Оргсхема. Как разработать структуру компании
Оргсхема. Как разработать структуру компании
653 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Олександр Висоцький
Олександр Висоцький

Засновник і головний консультант компанії Visotsky Consulting Int, з 2004 року надає консалтинг, семінари, тренінги та майстер-класи для керівників компаній. Філії Visotsky Consulting Int розташовані в 4 країнах СНД і Нью-Йорку, де надається консалтинговий проект "Школа власників бізнесу". Автор книжок “Обязанности владельцев компании”, “Малый бизнес. Большая игра”, &ldq...

Детальніше

Характеристики Оргсхема. Как разработать структуру компании
Автор
Олександр Висоцький
Видавництво
Visotsky Consulting
Мова
Російська
Рік видання
2019
Кількість сторінок
312
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
170х240 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Видання
7-е
ISBN
9786176350804
Вага
550 гр.
Тип
Паперова
 

Про автора Оргсхема. Как разработать структуру компании