Обними меня крепче. 7 диалогов для любви на всю жизнь
Аудіокнига | Код товару 1226210
Автор
Сью Джонсон
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Емма Каірова
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Обними меня крепче. 7 диалогов для любви на всю жизнь

Це книга для пар молодих і літніх, одружених, заручених і тих, що просто живуть разом, щасливих і нещасних, традиційних і гомосексуальних - для всіх, хто шукає кохання довжиною в життя. Вона для жінок і для чоловіків. Для людей з усіх верств суспільства і всіх культур. Близькість і прихильність - базова потреба всіх і кожного.

Її автор - Сью Джонсон - разом зі своїм науковим керівником розробила новий підхід до терапії в парах - емоційно-сфокусовану терапію (ЕФТ).

Вони запустили дослідницький проект, в якому взяли участь пари на ЕФТ (яка тоді ще тільки розроблялася), пари, яким пропонувалася поведінкова терапія - розвиток навичок спілкування та ведення переговорів, а також пари, які не проходили терапію зовсім. ЕФТ показала вражаючі результати, в порівнянні з тими, що було отримано в двох інших групах. Стосунки в парах стали ближче, сварки - рідше, а задоволеність обох партнерів значно зросла.

Книга складається з трьох частин. Частина перша відповідає на одвічне питання «Що таке любов?» Пояснює, як ми втрачаємо близькість, а слідом за нею любов, хоч і хотіли як краще, хоч і все розуміли. У ній зібрано дані досліджень, присвячених любові і стосункам.

Частина друга - популярно викладені принципи емоційно-сфокусованої терапії. Сім цілющих діалогів, що охоплюють визначні, переламні моменти стосунків, які навчать вас використовувати ці моменти, щоб зробити свій зв'язок міцним і довговічним. Історії з практики і практична частина після кожного діалогу допоможуть об'єднати теорію ЕФТ з практикою і закріпити кожен урок на прикладі власних стосунків.

Третя частина - про силу любові. Любові, яка здатна чудесним чином зцілювати рани, що часто завдає нам життя. Любові, яка зміцнює наш зв'язок з «великим світом». Любов і чуйність - це основа, фундамент по-справжньому співчутливого, цивілізованого суспільства.

Наприкінці книги є глосарій, який допоможе вам зрозуміти незнайомі терміни.

  • Виконавець: Наталія Казначеєва
  • Тривалість: 9 годин 33 хвилини 12 секунд
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Сью Джонсон
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Емма Каірова
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Обними меня крепче. 7 диалогов для любви на всю жизнь
Обними меня крепче. 7 диалогов для любви на всю жизнь
220 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Обними меня крепче. 7 диалогов для любви на всю жизнь

 
Характеристики Обними меня крепче. 7 диалогов для любви на всю жизнь
Автор
Сью Джонсон
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Емма Каірова
Тип
Аудіо