Облик лидера. Недостающее звено между способностями и успехом
Паперова книга | Код товару 921949
Автор
Сильвія Енн Г'юлетт
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Рік першого видання
2014
Перекладач
О. Улантикова, М. Халецький
Кількість сторінок
240
Ілюстрації
Схеми

Усе про книжку Облик лидера. Недостающее звено между способностями и успехом

Про книгу

«Почуття лідера - ця якість є у всіх людей, які домоглися помітних успіхів у житті. Ця книга про те, як розвинути в собі лідерський потенціал і як зробити так, щоб твоя впевненість в успіху поділялася і начальником, і підлеглими. Відчуй себе лідером!»
Анна Бєлова, науковий керівник Центру системних трансформацій МДУ, незалежний директор в міжнародних компаніях

«Ця книга розвіє міф про те, що лідерами народжуються. Цікаві поради, кумедні спостереження, історії з життя відомих персон західного світу підкажуть вам, де шукати і як культивувати в собі силу вести за собою. Адже саме в цьому і полягає призначення лідера».
Олена Іщеєва, виконавчий директор Banki.ru

«Сільвія Енн Хьюлетт, поклавши в основу успіху вигляд лідера, розбирає його кожен компонент докладно: репутацію, мужність, авторитетність, уміння комунікувати і визнавати свої помилки, голос, зовнішній вигляд, поставу і навіть почуття гумору. Її рекомендації, засновані в першу чергу на прикладах як видатних людей (Білла Клінтона, Анджеліни Джолі, Стіва Джобса, Маргарет Тетчер і ін.), так і рядових керівників, дозволить кожному скласти план роботи над своїм образом лідера, відточити і підтримувати його постійно. Деякі її поради досить оригінальні: так, наприклад, вона цілком підтримує ексклюзивний образ однієї героїні («лиса афро-американка на керівній посаді в компанії зі списку Fortune 500 - такого лідера неможливо забути») і сміливість («говорити правду вищим і «показувати зуби» - це не єдині способи формуючої авторитетність поведінки»)».
Віра Ігнаткина, головний редактор ГАРАНТ.РУ

Цитата

«Образ лідера - це не міра продуктивності праці; насправді мова не про те, чи виконуєте ви план, займаєте верхні рядки в рейтингах або пропонуєте проривні ідеї. Швидше, це візуальна складова: посилаєте ви оточуючим сигнал, що володієте потрібними якостями, що вам багато чого під силу. Якщо ви зумієте зламати код, то станете першими в черзі на підвищення, а також отримаєте шанс зробити в житті щось неймовірне».

Про що книга

Вважається, що якщо ви володієте здібностями та талантами, закінчили бізнес-школу або отримали MBA, то цього досить для просування по кар'єрними сходами. Але чому вас не підвищують, незважаючи на ваші старання, досвід і лідерський потенціал? Сільвія Енн Хьюлетт, фахівець у галузі економіки праці, стверджує, що важливо навчитися себе подавати.

З книги ви дізнаєтеся, як вести себе так, щоб оточуючі бачили в вас лідера. Є три компоненти, які складають «образ лідера»: авторитетність, комунікація та зовнішній вигляд. Автор докладно розглядає кожен з них, наводить приклади з різних сфер бізнесу, розбирає типові помилки і дає практичні поради. Запропоновані тут стратегії допоможуть вам створити, розвинути або поліпшити свій особистий бренд. Таким чином ви зможете отримати те, чого дійсно варті.

Чому книга варта прочитання

• Книга заснована на результатах дослідження Центру інновацій у сфері талантів у 2012 р. Проаналізувавши опитування та інтерв'ю понад 4000 фахівців і топ-менеджерів, автор пропонує дієві стратегії та тактики, щоб розвинути і поліпшити ваш образ лідера.
• Ви знайдете тут надихаючі приклади з життя як видатних лідерів, так і рядових керівників і фахівців.
• Дізнаєтеся, як протистояти тиску, розвинути навички комунікації, давати ефективний зворотний зв'язок і отримати більше свободи.

Для кого ця книга

Для керівників, які хочуть стати ефективніше, і для співробітників, які хочуть отримати підвищення.

Хто автор

Сільвія Енн Хьюлетт - фахівець у галузі економіки праці, засновник і генеральний директор аналітичного Центру інновацій у сфері талантів. Вона також є співкерівником програми «Жінки-лідери» бізнес-школи Колумбійського університету.

Ключові поняття

Успіх, кар'єра, лідерство, гендерна нерівність, стереотипи, ефективність, комунікація, управління.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Сильвія Енн Г'юлетт
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Рік першого видання
2014
Перекладач
О. Улантикова, М. Халецький
Кількість сторінок
240
Ілюстрації
Схеми
Рецензії
Купити - Облик лидера. Недостающее звено между способностями и успехом
Облик лидера. Недостающее звено между способностями и успехом
348 грн
Є в наявності
 

Рецензії Облик лидера. Недостающее звено между способностями и успехом

 
Характеристики Облик лидера. Недостающее звено между способностями и успехом
Автор
Сильвія Енн Г'юлетт
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Рік першого видання
2014
Перекладач
О. Улантикова, М. Халецький
Кількість сторінок
240
Ілюстрації
Схеми
Формат
60х90/16 (~145х215 мм)
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Тираж
2000
ISBN
978-5-9614-1817-0
Вага
400 гр.
Тип
Паперова