Нормально о косметике. Как разобраться в уходе и макияже и не сойти с ума
Аудіокнига | Код товару 1235382
Автор
Маша Ворслав, Адель Міфтахова
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Нормально о косметике. Как разобраться в уходе и макияже и не сойти с ума

Про що книга

Ринок косметики росте так стрімко, що за новинками важко встежити навіть професіоналам. А як же бути неспеціалістам? У перегонах за новою тушшю або суперзволожуючим кремом ми тільки витрачаємо час і гроші, купуючи те, що нам не підходить. У книзі «Нормально про косметику: Як розібратися в догляді і макіяжі і не зійти з розуму» б'юті-блогери Маша Ворслав і Адель Міфтахова, пояснюють ази дії косметики і розбирають, для чого потрібен кожен засіб. Автори показують, як усвідомлено підходити до вибору косметики, і розповідають про це чесно, об'єктивно і без будь-яких естетичних оцінок. Книга проілюстрована прекрасними фотографіями, насичена фактами, прикладами конкретних засобів, посиланнями на дослідження і думки експертів. Книга адресована широкому колу читачок, яким хочеться розібратися, як працює косметика і як купувати те, що дійсно потрібно, і не витрачати на це багато часу і грошей.

Про книгу 

Ми читаємо дуже багато текстів про косметику, і вони рідко нам подобаються: в них багато помилок і стереотипів, а мова кульгає. Тому ми вирішили самі все пояснити. Без загравань, без нав'язування власних поглядів і думок, аргументовано і людською мовою. У цій книзі немає порад, як стати «красивими» або «привабливими», зате є маса прикладної інформації, яка допоможе зрозуміти, як поводитися з косметикою і як її вибирати. А з якою метою ви будете цією інформацією користуватися, вирішувати тільки вам. Для зручності книга розділена на дві частини: у першій - все про доглядаючу косметику, в другій - про декоративну.

Хто автори

Маша Ворслав - візажист і б'юті-редактор (Wonderzine, Interview Russia, Women's Health, The Blueprint). Веде в Telegram канал @bankihuyanki (понад 10 тисяч підписників) і періодично займається іншими проєктами в б'юті-сфері.

Адель Міфтахова - петрофізик і б'юті-блогер, автор блогу «Do not touch my face» (понад 50 тисяч підписників в Telegram). Пише статті в The Blueprint, GQ, Cosmopolitan, Wonderzine, L'Officiel, Interview. Отримала кілька премій в б'юті-сфері, в тому числі за розробку косметики.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Маша Ворслав, Адель Міфтахова
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Нормально о косметике. Как разобраться в уходе и макияже и не сойти с ума
Нормально о косметике. Как разобраться в уходе и макияже и не сойти с ума

Звичайна ціна: 152 грн

Спеціальна ціна: 114 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Нормально о косметике. Как разобраться в уходе и макияже и не сойти с ума

 
Характеристики Нормально о косметике. Как разобраться в уходе и макияже и не сойти с ума
Автор
Маша Ворслав, Адель Міфтахова
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Тип
Аудіо