Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств
Паперова книга | Код товару 687875
Yakaboo 4.7/5
Автор
Кейт Феррацци
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Мова
Українська
Рік видання
2016
Перекладач
Ірина Грипа
Кількість сторінок
352
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
150x220 мм

Усе про книжку Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств

Уроки правильного нетворкінга
Бестселер The New York Times
Ідеї автора вивчаються у Stanford Business School

Нове — це добре забуте старе. І головна заповідь старого кар’єриста про зв’язки, які «вирішують усе», перетворилась на сучасний нетворкінг — мистецтво зав’язувати корисні знайомства для ефективного вирішення життєвих та бізнесових проблем.


Кейт Феррацці — гуру нетворкінгу, американський письменник, професійний оратор, засновник та генеральний директор консалтингової компанії та автор цієї книги — народився в родині емігранта-сталевара та прибиральниці, отримав освіту у Єльському університеті та Гарвардській школі бізнесу і зараз на Всесвітньому економічному форумі в Давосі за руку вітається з президентами та головами урядів наймогутніших держав світу. Усе це — завдяки зв’язкам.

«Ніколи не їжте наодинці», — одна з порад, яку він дає у своїй книзі, що стала бестселером 2005 року за версією The New York Times. Ставитися до знайомств як до соціального капіталу, який поліпшить ваше життя, але найголовніше — будувати стосунки щирі, відверті та не боятися дати більше, ніж можеш отримати, — таке перше правило нетворкінгу. Як будувала свою політичну кар’єру Гілларі Клінтон та як Катерина Ґрехем зі звичайної домогосподарки перетворилась на успішного редактора Washington Post, як навчання на власних помилках зробило Авраама Лінкольна президентом, а величезне коло особистих контактів Вернона Джордана — найуспішнішим чорношкірим адвокатом Америки? Кейт Феррацці навчить спілкуватися, а спілкування — перетворити на успіх.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Кейт Феррацци
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Мова
Українська
Рік видання
2016
Перекладач
Ірина Грипа
Кількість сторінок
352
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
150x220 мм
Рецензії
 •  
  Не про їжу. Не про нетворінг. Просто про зміну життя 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Ця книга не про їжу.
  «…бідність – це не лише брак фінансових ресурсів, це також відокремленість від певного кола людей, які можуть допомогти реалізувати себе.»
  Прочитавши цю книгу – потрібно робити конкретні кроки для зміни. Ця книга не тільки про те, як змінити своє оточення говоривши на вечірках і соціальних мережах. Книга Кейта Феррацці про тяжку роботу над собою. Якщо ви хочете змінити щось в собі і подібне життя вам в кайф.
  «Усупереч загальноприйнятній у світі бізнесу думці, я не вважаю, що існує якась чітка лінія між нашим діловим та особистим життям. Представники старої школи бізнесу сприймають вияв емоцій як знак слабкості. Проте сучасні бізнесмени вважають, що душевні переживання ще більше об’єднують людей. Чим тіснішими стають наші стосунки з іншими, тим ближчі ми до успіху».
  Що зробила я.
  1. Завела електронну таблицю своїх контактів. За містами та країнами. Продовжила базу своїх партнерів з різних напрямків.
  2. Не відправила жодної листівки до Нового року та Різдва, а зауважила, що краще привітати людину з Днем народженням. В моїй базі з’явився стовбчик «День народження».
  3. Зрозуміла, що мало знаю таку мережу, як Linkidin . Так, у мене там є сторінка, але я не дуже досконало нею користувалась.
  4. Почала знайомити людей з різних моїх кіл. Так познайомила свою колегу з подругою, що шукала роботу в тій же галузі. Раніше для мене то було недопустимо.
  5. Задумаюсь над тим, щоб робити вечірки вдома. Раніше то було недопустимо для мене. Я не люблю готувати і не люблю мити посуд потім. Але.. є спеціальні люди, котрі можуть мені допомогти. Треба спробувати.
  6. Поставила мету і мрію. Вірніше вони у мене є. Просто поновила і записала.
  7. Фейсбук і Твіттер використовую для роботи і зустрічей. У мене більше 5 тис. підписників. З різних професій, країн та міст. Так, я з ними періодично зустрічаюсь в реалі. Тільки такі зустрічі дають реальні емоції і фітбек.
  8. Я завела сторінку «зв’язки моєї мрії».
  9. Я засвоїла, що у своїх менторів не маю просити щось, а мою пропонувати щось навзаєм.
  10. Я стала гарним ментором для своїх підопічних. З витримкою та відповідальністю.
  СТРУКТУРА КНИГИ
  Як мені подобається. Виокремлені думки + приклади з власного життя. Ти оцінюєш тези з огляду на досвід автора.
  Часто пишуть, що ця книга про нетворінг. Це не зовсім так. Термін «нетворінг» з`явився в англійській мові у 1966 році.
  Для себе виокремила і декілька фундаментальних принципів компанії Summit Series
  1. Не припиняйте вчитися
  2. Формуйте дружні стосунки.
  3. Ловіть момент
  4. Виявляйте любов.
  5. Веселіться

  САМОМУ ДОСЯГТИ УСПІХУ НЕМОЖЛИВО
  В моєму житті майже не було ситуацій, щоб мені допомагав хтось інший. В пошуку роботи, в моєму становленні. Можливо я не вмію просити про то?
  Джордж Бертон Адамс: «Не існує жодної людини, яка досягла б успіху самостійно. Нас формують тисячі інших людей. Кожен, хто підтримав нас доброю справою чи добрим словом, зробив свій внесок у формування нашого характеру і мислення та допоміг нам досягти успіху»
  «…Якщо ти допомагаєш іншим, вони також допоможуть тобі. Цей вічний принцип люди стали називати «взаємодопомогою». Для мене він означав турботу…»
  НЕ ВЕДІТЬ РАХУНКИ
  Я люблю робити добро людям. Просто так! Часто чую слова: «Я тобі віддячу, обов’язково!». Тільки в цій книзі я почула ці слова.
  1. У бізнесі бувають злети й падіння, але друзі та знайомі завжди залишатимуться з вами. Пам’ятайте, якщо вам необхідна робота, гроші, порада, допомога, надія – зверніться до кола своїх друзів та знайомих.
  2. Не варто сперечатись, хто платить за обід. Не потрібно вести підрахунок добрих справ, які ви зробили для людей, а вони для вас.
  3. Бізнес – це світ нестабільності та конкуренції. Учорашній асистент сьогодні може стати впливовим керівником. У цьому світі просуватися вперед легше тоді, коли ваше оточення підтримує ваш успіх, а не сподівається на ваш провал. Ті часи, коли цінність працівника зводиться до його відданості компанії, уже в минулому. Тепер корпорації спрямовують свої зусилля на створення міцних, тривалих стосунків з клієнтами.
  4. Робіть внесок у розвиток вашого оточення. Підживлюйте його. Не шкодуйте часу, грошей і знань на розширення кола друзів.
  5. Вам зробили добро? Віддячуйте тим, що робіть добро іншим.
  Мітч Елбом: «Залучайте до свого оточення людей, яких ви любите і які люблять вас».
  «Успіх у будь-якій галузі, а тим більше у бізнесі, залежить від роботи з людьми, а не проти них. Навіть долари і центи не можуть змінити один непорушний факт: бізнес-це справа людей, і саме люди все в ньому вирішують»
  «Ціль – це мрія з коротким терміном виконання»
  Джозеф Кемпбелл: «…Якщо ви йдете за своїм щастям, то побачите, що обрали шлях, призначений саме для вас, а ваше життя стане таким, про яке ви мріяли»
  «Амбіції людини чимось нагадують японського коропа: вони зростають пропорційно розміру їхнього оточення».
  «Наші досягнення залежать від характеру нашої мрії і від того, наскільки вони перетинаються з нашою місією»
  ЯК ПЛАНУВАТИ СВОЄ ЖИТТЯ?
  Нас не вчили мріяти. Найчастіше наші мрії – це щось матеріальне. Новий телефон, кофтинка, або машина. Але мрії та цілі – це щось інше.
  «Спочатку я записую все, чого хотів би досягнути впродовж трьох років. Тоді я працюю у зворотному напрямку та визначаю проміжні, короткотермінові цілі на кожний рік та кожні три місяці, які допоможуть здійснити мою місію. Для кожного періоду я створюю цілі А та Б, завдяки яким я наближатимуся туди, де хочу бути через три роки»
  «Незаписане бажання – це лише мрія, а коли воно сформульоване у письмовому вигляді – це вже проект, мета» Всі цілі потрібно записати.
  «Якщо я хочу бути президентом фірми, мені потрібно знайти таку компанію, з якою я міг би рости сам»
  «… заводити нові знайомства потрібно завчасно»
  Марк Твен «Є два типи ораторів: одні хвилюються, інші брешуть»
  «В сучасному світі підлі люди приходять до фінішу останніми»
  Катеріна Грехем (1917-2001)
  У 1963 році вона очолила Washington Post . «..незважаючи своє стабільне фінансове становище та високий соціальний статус, вона прагнула подружитися з кожною людиною, а не тільки з тим, хто міг би запропонувати допомогу у просуванні її газети».
  Роберт Шуллер: «Приголомшливим звершенням передує приголомшлива підготовка»
  Вінстон Черчилль: «Підготовка може, і не зробить з вас генія, але хоча б наблизитись до нього».
  Linkedin: він відображає не лише ваше коло знайомств, а цілу мережу зв’язків інших людей.
  ЦІННІ ПОРАДИ ДЛЯ МЕНЕДЖЕРІВ ВІД АВТОРА:
  Як зробити ДЗВІНОК «ТЕПЛИМ»:
  1. Завоювати довіру, згадуючи ім’я знайомої людини чи організації
  2. Висловити свою вигідну позицію
  3. Наголосити на тому, що зустріч має відбутися якомога швидше, та бути готовим пристосувати час і місце її проведення до побажань співрозмовника
  4. Бути готовим запропонувати компроміс, котрий забезпечить мінімальні витрати часу для співрозмовника.
  Як зробити ЕЛЕКТРОННИЙ ЛИСТ «ТЕПЛИМ»:
  1. Покажіть свою відданість тій справі, про яку згадуєте в листі. Приверніть увагу до листа: спільний знайомий чи вигідна пропозиція. Зацікавте співрозмовника.
  2. Обирайте правильний час. Краще писати до 9 години ранку, обід на наприкінці робочого часу.
  3. Висловлюйтесь лаконічно. Написали лист? Скоротіть його на 50% .
  4. Вказуйте на чіткі дії. Це може бути місце зустрічі, час, умови.
  5. Читайте листа уголос.
  6. Перевіряйте орфографію.
  Ось так Феррацці радить підтримувати зв’язок з друзями та колегами:
  1. 15 ХВ ЗА ЧАШКОЮ КАВИ. За цей час ви маєте чітко пояснити співрозмовникові у чому полягає ваша цінність для нього.
  2. КОНФЕРЕНЦІЇ. Плануючи відвідати конференцію я планую список людей, котрі в ній беруть участь . Потім складаю список тих, з ким хочу зустрітись.
  3. ЗАПРОСІТЬ КОГОСЬ ДЛЯ УЧАСТІ В СПІЛЬНОМУ ЗАНЯТТІ (ГОЛЬФ, ШАХИ, КОЛЕКЦІОНУВАННЯ МАРОК..ТОЩО)
  4. СПІЛЬНИЙ СНІДАНОК, ОБІД, ВЕЧЕРЯ.
  5. ЗАПРОСІТЬ КОГОСЬ НА ОСОБЛИВУ ПОДІЮ. Похід в театр, презентація нової книги, концерт.
  6. ПРИЙОМ ВДОМА. Для мене домашня вечеря – це щось святе. Дружня вечеря і не більше двох малознайомих людей. Важко досягти гарного враження від вечірки, якщо за столом будуть сидіти малознайомі люди.
  7. УЧАСТЬ У ВОЛОНТЕРСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ.
  Розширюючи коло знайомств не забувайте приділяти час своїм рідним.

  ПОРАДИ КЕЙТА ФЕРРАЦЦІ щоб ЗАЛИШИТИ ВІДБИТОК У ПАМ`ЯТІ НОВОГО ЗНАЙОМОГО:
  1. Висловлюйте свою вдячність
  2. Не забудьте згадати цікавий момент з вашої розмови, наприклад жарт, над яким ви обоє посміялись
  3. Отримайте підтвердження обіцянок, які дав ваш співрозмовник
  4. Будьте лаконічними та говоріть по суті
  5. Адресуйте листівку зі словами вдячності конкретній людині
  6. Коректуйтесь електронною та звичайною поштою. Завдяки такому поєднанню ваше спілкування стане ближчим.
  7. Якщо людина користується соціальними мережами, надішліть людині повідомлення якомога швидше.
  8. Багато хто чекає приходу свят, аби висловити комусь свою вдячність та підтримати спілкування. Для чого? Чим швидше ви нагадаєте про себе, тим краще вас запам`ятають.
  9. Не забувайте про тих людей, якы відіграли роль посередників у вашому спілкуванні з новими знайомими. Повідомте їм про результат бесіди та подякуйте за допомогу.
  Як звернути на себе увагу на перервах Конференцій: «Зайдіть до кімнати. Зробіть крок праворуч. Огляньте приміщення. Поспостерігайте за присутніми. Зверніть на себе увагу».

  «…у цьому світі існують три речі, здатні зав`язати міцні стосунки між людьми: здоров`я, добробут та діти».
  «…Дехто завойовує владу, залякуючи інших та змушуючи їх виконувати свою волю. А дехто робить так, щоб оточення, серед якого вони живуть, потребувало їх, і це приносить їм набагато кращі результати».

  Поради Феррацці про те, ЯК ОТРИМАТИ КОРИСТЬ ВІД СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:
  1. Перегляньте список своїх друзів. Чи відрізняються вони за походженням, професією, місцем проживанням, віком, етнічною приналежністю?
  2. Створіть список користувачів, які особливо вас цікавлять. Знайдіть час і поспілкуйтесь з ними. Це можуть бути представники ІТ, художники, митці.
  3. Знайомтесь з блогами, книжками та новинами лідерів думок в соц . мережах.
  Агебра довіри
  Щедрість+відкритість+відповідальність+чесність = ДОВІРА
  «Головне не те, що ви знаєте, а те, як швидко ви можете навчитися нових та привальних речей»
  «Якщо ви не знаєте, де застосувати свою енергію, поміркуйте, що ви можете запропонувати іншим- свої знання, контакти, інтереси або досвід. Об`єднайте людей довкола них та беріться до справи».
  Кейт Феррацці стверджує, що якщо ви спілкуєтесь з успішними людьми, то самі зрештою досягнете успіху. Але про це говорять більшість книг по бізнесу та лідерству. Що ж відрізняє цю думку? Щирість.
  Не потрібно «нав`язуватись» в спілкування з заможніми та успішними. Потрібно бути собою. Потрібно щось пропонувати їм, а не тільки просити про послугу (роботу, менторство), Що ти можеш дати цій успішній людині?
  Кейт Феррацці говорить, що недостатньо лише досягти своїх цілей. Ви також маєте залучити до цього процесу й інших людей та зробити їх частиною свого лідерства» «Будь-які рішення мають чітко узгоджуватися усіма учасниками якоїсь справи».
  Порада – більше слухати. Чим менше ви говорите, тим більше корисного чуєте. Однак це не означає повсякчас мовчати.
  «Наставництво-це ретельно обміркована діяльність, яка вимагає від людей смиренності, здатності підтримувати успіх інших та свідомого прагнення до побудови сприятливих взаємин»
  «Найкращий спосіб досягти високого рівня партнерства зі своїм наставником полягає в тому, що вам необхідно насамперед запропонувати йому допомогу, а не просити про неї».
  «Успішність в коледжі немає жодного стосунку до того, із чим її зазвичай асоціюємо. Вона залежить не від рівня знань, а від здатності студента працювати в групі».
  «Життя – це не пошуки, це результат наших дій»
  Я закрила останню сторінку книги і .. почала діяти. Чого і вам бажаю
  Іва Репницька
 •  
  Уроки правильного нетворкинга 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Секрет достижения успеха заключается в соблюдении определенных правил проведения времени с другими людьми! Об этом говорится в этой книге. И я с данной мыслью полностью согласен. Знакомство с «правильными» людьми может принести невероятную пользу, это не купишь за деньги. Причем, «дружить» стоит так, чтобы каждый от этого был только в выигрыше. Книга «Никогда не ешьте в одиночку ...» раскрывает секреты дружбы успешных людей, которые помогают им в создании хороших отношений с тысячами коллег, друзей, влиятельных личностей. Людей, которые помогут Вам, потому что Вы помогли им. Кейт Ферацци, автор книги, строит свои отношения с другими на принципах щедрости и помощи друзьям найти других друзей. Автор мирового бестселлера отделяет настоящие тесные отношения от фейка. Для него честность - превыше всего. Для себя он осознал несколько принципов отношений, которые и подает на общественное рассмотрение.

  Как превратить перспективное знакомство в дружбу? Как добиться того, чтобы окружающие вложили душу в Ваше начинание? Почему одни люди постоянно выносят из всевозможных встреч и конференций массу новых полезных знакомств, которых им хватит на долгие месяцы работы, а другие - только расстройство желудка? Как найти то место, где можно встретить людей, способных повлиять на Вашу дальнейшую жизнь? Ответы, естественно, в увлекательной этой книге. Причем, все это не пустая болтовня! (проверенно на собственной шкуре). Методика очень интересна и, на самом деле, уникальна. Интересный факт: развитая автором система построения отношений и взаимопомощи стала настолько популярной, что даже бизнес-школа Стэндфордского университета использует ее идеи в качестве отдельного учебного курса. Чем не повод прочесть с пользой и удовольствием?! Лично я так и сделал.
Купити - Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств
Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств
265 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Кейт Феррацци
Кейт Феррацци

Відомий автор багатьох бізнес-книг, Кейт Феррацці, народився в липні 1966 року народження, в невеликому містечку Латроб, у східній частині Америки. Його батько працював сталеваром, а мати прибиральницею, і вони всі зусилля докладали для того, щоб дати йому гарну освіту. Після школи Кейт був студентом Єля, а потім навчався у Гарвардській школі бізнесу. Можна сказати, що він з дитинства відрізнявся...

Детальніше

Рецензії Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств

4.7/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Не про їжу. Не про нетворінг. Просто про зміну життя 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Ця книга не про їжу.
  «…бідність – це не лише брак фінансових ресурсів, це також відокремленість від певного кола людей, які можуть допомогти реалізувати себе.»
  Прочитавши цю книгу – потрібно робити конкретні кроки для зміни. Ця книга не тільки про те, як змінити своє оточення говоривши на вечірках і соціальних мережах. Книга Кейта Феррацці про тяжку роботу над собою. Якщо ви хочете змінити щось в собі і подібне життя вам в кайф.
  «Усупереч загальноприйнятній у світі бізнесу думці, я не вважаю, що існує якась чітка лінія між нашим діловим та особистим життям. Представники старої школи бізнесу сприймають вияв емоцій як знак слабкості. Проте сучасні бізнесмени вважають, що душевні переживання ще більше об’єднують людей. Чим тіснішими стають наші стосунки з іншими, тим ближчі ми до успіху».
  Що зробила я.
  1. Завела електронну таблицю своїх контактів. За містами та країнами. Продовжила базу своїх партнерів з різних напрямків.
  2. Не відправила жодної листівки до Нового року та Різдва, а зауважила, що краще привітати людину з Днем народженням. В моїй базі з’явився стовбчик «День народження».
  3. Зрозуміла, що мало знаю таку мережу, як Linkidin . Так, у мене там є сторінка, але я не дуже досконало нею користувалась.
  4. Почала знайомити людей з різних моїх кіл. Так познайомила свою колегу з подругою, що шукала роботу в тій же галузі. Раніше для мене то було недопустимо.
  5. Задумаюсь над тим, щоб робити вечірки вдома. Раніше то було недопустимо для мене. Я не люблю готувати і не люблю мити посуд потім. Але.. є спеціальні люди, котрі можуть мені допомогти. Треба спробувати.
  6. Поставила мету і мрію. Вірніше вони у мене є. Просто поновила і записала.
  7. Фейсбук і Твіттер використовую для роботи і зустрічей. У мене більше 5 тис. підписників. З різних професій, країн та міст. Так, я з ними періодично зустрічаюсь в реалі. Тільки такі зустрічі дають реальні емоції і фітбек.
  8. Я завела сторінку «зв’язки моєї мрії».
  9. Я засвоїла, що у своїх менторів не маю просити щось, а мою пропонувати щось навзаєм.
  10. Я стала гарним ментором для своїх підопічних. З витримкою та відповідальністю.
  СТРУКТУРА КНИГИ
  Як мені подобається. Виокремлені думки + приклади з власного життя. Ти оцінюєш тези з огляду на досвід автора.
  Часто пишуть, що ця книга про нетворінг. Це не зовсім так. Термін «нетворінг» з`явився в англійській мові у 1966 році.
  Для себе виокремила і декілька фундаментальних принципів компанії Summit Series
  1. Не припиняйте вчитися
  2. Формуйте дружні стосунки.
  3. Ловіть момент
  4. Виявляйте любов.
  5. Веселіться

  САМОМУ ДОСЯГТИ УСПІХУ НЕМОЖЛИВО
  В моєму житті майже не було ситуацій, щоб мені допомагав хтось інший. В пошуку роботи, в моєму становленні. Можливо я не вмію просити про то?
  Джордж Бертон Адамс: «Не існує жодної людини, яка досягла б успіху самостійно. Нас формують тисячі інших людей. Кожен, хто підтримав нас доброю справою чи добрим словом, зробив свій внесок у формування нашого характеру і мислення та допоміг нам досягти успіху»
  «…Якщо ти допомагаєш іншим, вони також допоможуть тобі. Цей вічний принцип люди стали називати «взаємодопомогою». Для мене він означав турботу…»
  НЕ ВЕДІТЬ РАХУНКИ
  Я люблю робити добро людям. Просто так! Часто чую слова: «Я тобі віддячу, обов’язково!». Тільки в цій книзі я почула ці слова.
  1. У бізнесі бувають злети й падіння, але друзі та знайомі завжди залишатимуться з вами. Пам’ятайте, якщо вам необхідна робота, гроші, порада, допомога, надія – зверніться до кола своїх друзів та знайомих.
  2. Не варто сперечатись, хто платить за обід. Не потрібно вести підрахунок добрих справ, які ви зробили для людей, а вони для вас.
  3. Бізнес – це світ нестабільності та конкуренції. Учорашній асистент сьогодні може стати впливовим керівником. У цьому світі просуватися вперед легше тоді, коли ваше оточення підтримує ваш успіх, а не сподівається на ваш провал. Ті часи, коли цінність працівника зводиться до його відданості компанії, уже в минулому. Тепер корпорації спрямовують свої зусилля на створення міцних, тривалих стосунків з клієнтами.
  4. Робіть внесок у розвиток вашого оточення. Підживлюйте його. Не шкодуйте часу, грошей і знань на розширення кола друзів.
  5. Вам зробили добро? Віддячуйте тим, що робіть добро іншим.
  Мітч Елбом: «Залучайте до свого оточення людей, яких ви любите і які люблять вас».
  «Успіх у будь-якій галузі, а тим більше у бізнесі, залежить від роботи з людьми, а не проти них. Навіть долари і центи не можуть змінити один непорушний факт: бізнес-це справа людей, і саме люди все в ньому вирішують»
  «Ціль – це мрія з коротким терміном виконання»
  Джозеф Кемпбелл: «…Якщо ви йдете за своїм щастям, то побачите, що обрали шлях, призначений саме для вас, а ваше життя стане таким, про яке ви мріяли»
  «Амбіції людини чимось нагадують японського коропа: вони зростають пропорційно розміру їхнього оточення».
  «Наші досягнення залежать від характеру нашої мрії і від того, наскільки вони перетинаються з нашою місією»
  ЯК ПЛАНУВАТИ СВОЄ ЖИТТЯ?
  Нас не вчили мріяти. Найчастіше наші мрії – це щось матеріальне. Новий телефон, кофтинка, або машина. Але мрії та цілі – це щось інше.
  «Спочатку я записую все, чого хотів би досягнути впродовж трьох років. Тоді я працюю у зворотному напрямку та визначаю проміжні, короткотермінові цілі на кожний рік та кожні три місяці, які допоможуть здійснити мою місію. Для кожного періоду я створюю цілі А та Б, завдяки яким я наближатимуся туди, де хочу бути через три роки»
  «Незаписане бажання – це лише мрія, а коли воно сформульоване у письмовому вигляді – це вже проект, мета» Всі цілі потрібно записати.
  «Якщо я хочу бути президентом фірми, мені потрібно знайти таку компанію, з якою я міг би рости сам»
  «… заводити нові знайомства потрібно завчасно»
  Марк Твен «Є два типи ораторів: одні хвилюються, інші брешуть»
  «В сучасному світі підлі люди приходять до фінішу останніми»
  Катеріна Грехем (1917-2001)
  У 1963 році вона очолила Washington Post . «..незважаючи своє стабільне фінансове становище та високий соціальний статус, вона прагнула подружитися з кожною людиною, а не тільки з тим, хто міг би запропонувати допомогу у просуванні її газети».
  Роберт Шуллер: «Приголомшливим звершенням передує приголомшлива підготовка»
  Вінстон Черчилль: «Підготовка може, і не зробить з вас генія, але хоча б наблизитись до нього».
  Linkedin: він відображає не лише ваше коло знайомств, а цілу мережу зв’язків інших людей.
  ЦІННІ ПОРАДИ ДЛЯ МЕНЕДЖЕРІВ ВІД АВТОРА:
  Як зробити ДЗВІНОК «ТЕПЛИМ»:
  1. Завоювати довіру, згадуючи ім’я знайомої людини чи організації
  2. Висловити свою вигідну позицію
  3. Наголосити на тому, що зустріч має відбутися якомога швидше, та бути готовим пристосувати час і місце її проведення до побажань співрозмовника
  4. Бути готовим запропонувати компроміс, котрий забезпечить мінімальні витрати часу для співрозмовника.
  Як зробити ЕЛЕКТРОННИЙ ЛИСТ «ТЕПЛИМ»:
  1. Покажіть свою відданість тій справі, про яку згадуєте в листі. Приверніть увагу до листа: спільний знайомий чи вигідна пропозиція. Зацікавте співрозмовника.
  2. Обирайте правильний час. Краще писати до 9 години ранку, обід на наприкінці робочого часу.
  3. Висловлюйтесь лаконічно. Написали лист? Скоротіть його на 50% .
  4. Вказуйте на чіткі дії. Це може бути місце зустрічі, час, умови.
  5. Читайте листа уголос.
  6. Перевіряйте орфографію.
  Ось так Феррацці радить підтримувати зв’язок з друзями та колегами:
  1. 15 ХВ ЗА ЧАШКОЮ КАВИ. За цей час ви маєте чітко пояснити співрозмовникові у чому полягає ваша цінність для нього.
  2. КОНФЕРЕНЦІЇ. Плануючи відвідати конференцію я планую список людей, котрі в ній беруть участь . Потім складаю список тих, з ким хочу зустрітись.
  3. ЗАПРОСІТЬ КОГОСЬ ДЛЯ УЧАСТІ В СПІЛЬНОМУ ЗАНЯТТІ (ГОЛЬФ, ШАХИ, КОЛЕКЦІОНУВАННЯ МАРОК..ТОЩО)
  4. СПІЛЬНИЙ СНІДАНОК, ОБІД, ВЕЧЕРЯ.
  5. ЗАПРОСІТЬ КОГОСЬ НА ОСОБЛИВУ ПОДІЮ. Похід в театр, презентація нової книги, концерт.
  6. ПРИЙОМ ВДОМА. Для мене домашня вечеря – це щось святе. Дружня вечеря і не більше двох малознайомих людей. Важко досягти гарного враження від вечірки, якщо за столом будуть сидіти малознайомі люди.
  7. УЧАСТЬ У ВОЛОНТЕРСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ.
  Розширюючи коло знайомств не забувайте приділяти час своїм рідним.

  ПОРАДИ КЕЙТА ФЕРРАЦЦІ щоб ЗАЛИШИТИ ВІДБИТОК У ПАМ`ЯТІ НОВОГО ЗНАЙОМОГО:
  1. Висловлюйте свою вдячність
  2. Не забудьте згадати цікавий момент з вашої розмови, наприклад жарт, над яким ви обоє посміялись
  3. Отримайте підтвердження обіцянок, які дав ваш співрозмовник
  4. Будьте лаконічними та говоріть по суті
  5. Адресуйте листівку зі словами вдячності конкретній людині
  6. Коректуйтесь електронною та звичайною поштою. Завдяки такому поєднанню ваше спілкування стане ближчим.
  7. Якщо людина користується соціальними мережами, надішліть людині повідомлення якомога швидше.
  8. Багато хто чекає приходу свят, аби висловити комусь свою вдячність та підтримати спілкування. Для чого? Чим швидше ви нагадаєте про себе, тим краще вас запам`ятають.
  9. Не забувайте про тих людей, якы відіграли роль посередників у вашому спілкуванні з новими знайомими. Повідомте їм про результат бесіди та подякуйте за допомогу.
  Як звернути на себе увагу на перервах Конференцій: «Зайдіть до кімнати. Зробіть крок праворуч. Огляньте приміщення. Поспостерігайте за присутніми. Зверніть на себе увагу».

  «…у цьому світі існують три речі, здатні зав`язати міцні стосунки між людьми: здоров`я, добробут та діти».
  «…Дехто завойовує владу, залякуючи інших та змушуючи їх виконувати свою волю. А дехто робить так, щоб оточення, серед якого вони живуть, потребувало їх, і це приносить їм набагато кращі результати».

  Поради Феррацці про те, ЯК ОТРИМАТИ КОРИСТЬ ВІД СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:
  1. Перегляньте список своїх друзів. Чи відрізняються вони за походженням, професією, місцем проживанням, віком, етнічною приналежністю?
  2. Створіть список користувачів, які особливо вас цікавлять. Знайдіть час і поспілкуйтесь з ними. Це можуть бути представники ІТ, художники, митці.
  3. Знайомтесь з блогами, книжками та новинами лідерів думок в соц . мережах.
  Агебра довіри
  Щедрість+відкритість+відповідальність+чесність = ДОВІРА
  «Головне не те, що ви знаєте, а те, як швидко ви можете навчитися нових та привальних речей»
  «Якщо ви не знаєте, де застосувати свою енергію, поміркуйте, що ви можете запропонувати іншим- свої знання, контакти, інтереси або досвід. Об`єднайте людей довкола них та беріться до справи».
  Кейт Феррацці стверджує, що якщо ви спілкуєтесь з успішними людьми, то самі зрештою досягнете успіху. Але про це говорять більшість книг по бізнесу та лідерству. Що ж відрізняє цю думку? Щирість.
  Не потрібно «нав`язуватись» в спілкування з заможніми та успішними. Потрібно бути собою. Потрібно щось пропонувати їм, а не тільки просити про послугу (роботу, менторство), Що ти можеш дати цій успішній людині?
  Кейт Феррацці говорить, що недостатньо лише досягти своїх цілей. Ви також маєте залучити до цього процесу й інших людей та зробити їх частиною свого лідерства» «Будь-які рішення мають чітко узгоджуватися усіма учасниками якоїсь справи».
  Порада – більше слухати. Чим менше ви говорите, тим більше корисного чуєте. Однак це не означає повсякчас мовчати.
  «Наставництво-це ретельно обміркована діяльність, яка вимагає від людей смиренності, здатності підтримувати успіх інших та свідомого прагнення до побудови сприятливих взаємин»
  «Найкращий спосіб досягти високого рівня партнерства зі своїм наставником полягає в тому, що вам необхідно насамперед запропонувати йому допомогу, а не просити про неї».
  «Успішність в коледжі немає жодного стосунку до того, із чим її зазвичай асоціюємо. Вона залежить не від рівня знань, а від здатності студента працювати в групі».
  «Життя – це не пошуки, це результат наших дій»
  Я закрила останню сторінку книги і .. почала діяти. Чого і вам бажаю
  Іва Репницька
 •  
  Уроки правильного нетворкинга 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Секрет достижения успеха заключается в соблюдении определенных правил проведения времени с другими людьми! Об этом говорится в этой книге. И я с данной мыслью полностью согласен. Знакомство с «правильными» людьми может принести невероятную пользу, это не купишь за деньги. Причем, «дружить» стоит так, чтобы каждый от этого был только в выигрыше. Книга «Никогда не ешьте в одиночку ...» раскрывает секреты дружбы успешных людей, которые помогают им в создании хороших отношений с тысячами коллег, друзей, влиятельных личностей. Людей, которые помогут Вам, потому что Вы помогли им. Кейт Ферацци, автор книги, строит свои отношения с другими на принципах щедрости и помощи друзьям найти других друзей. Автор мирового бестселлера отделяет настоящие тесные отношения от фейка. Для него честность - превыше всего. Для себя он осознал несколько принципов отношений, которые и подает на общественное рассмотрение.

  Как превратить перспективное знакомство в дружбу? Как добиться того, чтобы окружающие вложили душу в Ваше начинание? Почему одни люди постоянно выносят из всевозможных встреч и конференций массу новых полезных знакомств, которых им хватит на долгие месяцы работы, а другие - только расстройство желудка? Как найти то место, где можно встретить людей, способных повлиять на Вашу дальнейшую жизнь? Ответы, естественно, в увлекательной этой книге. Причем, все это не пустая болтовня! (проверенно на собственной шкуре). Методика очень интересна и, на самом деле, уникальна. Интересный факт: развитая автором система построения отношений и взаимопомощи стала настолько популярной, что даже бизнес-школа Стэндфордского университета использует ее идеи в качестве отдельного учебного курса. Чем не повод прочесть с пользой и удовольствием?! Лично я так и сделал.
 •  
  Ніколи не їжте і не паліть наодинці 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Книга хороша. Не можу сказати, що вона стала мені помічником у чомусь, або перегорнула мій світ…Але вона непогана. Ця книга - це уроки правильного нетворкінга.
  Кейт Феррацці - це автор і гуру нетворкінгу. Його цікаво читати. Він вміє висловити свої думки чітко і зрозуміло. Не можу сказати, що у книзі є щось погане чи хороше. Це книга на високому рівні, але не змушує захоплюватися.
  Головна думка - це важливість нетворкінгу. Найбільше він застосувується в бізнес-середовищі, де потрібні зв'язки і контакти, які часто є основоположними для висновку вигідної угоди або для успішного партнерства. Нетворкінг - це соціальна і професійна діяльність, спрямована на те, щоб за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні життєві завдання. І ідея мені дуже подобається!!
  Ще тут цікаво описана теорія шести рукостискань! За що я і поставила максимальний бал роботі! А ще непогано описано нетворкінг у трьох етапах зростання!
 •  
  Нетворкінг за Кейтом Феррацці 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  Нетворкінг - це сила. Я переконалась в цьому власноруч.
  Приємна розвивальна книга.
  Одразу кажу, пишу рецензію на свіжих емоціях. Тому вона може бути вкрай позитивною. Але нічого не поробиш))
  Чому я вирішила внести книгу в список книг, на які обов'язково варто написати рецензію - бо книга стала мені помічником. Як тільки я беру в руки таку книгу - її треба починати радити.
  Теорія шести рукостискань, теорія соціального ставлення та всі каміння нетворкінгу в одній книзі. Кейтон Феррацці відомий у цьому світі простим ставленням до життя і розбором найцікавіших тем в своїх книгах, статтях...публікація в цілому.
  Головна думка - це важливість нетворкінгу. Найбільше він застосовується в бізнес-середовищі. Для ведення бізнесу кращої книги не знайти.
  Мені здалось, що автор розкрив всі теми в контексті. Настільки мені сподобалось, що я перечитала два дні тому книгу ще раз. Весь час робила помітки та десятки постів в інтернеті про те, що книга не пуста, а просто скарбничка.
  Читайте і не пошкодуєте! Книга варта будь-яких грошей і всього вашого вільного часу.
 •  
  В складній павутині зв'язків 100% користувачів вважають цей відгук корисним
  21 століття - це мабуть пік того, коли людина зрозуміла, що вона в цьому світі не зможе існувати відокремлено і самостійно, якщо хоче добитись значних висот.

  Якщо мінімізувати зміст книги, то він зводиться до того, чим більше людей ви знатимете, тим більше шанс, що серед них знайдеться той, хто стане для вас корисним в потрібний момент. Але автор робить акцент на тому, щоб не діяти так винятково в корисливих цілях, бо люди то відчувають. Він постійно робить акцент на понятті Душа, якою ви і маєте прагнути, заводити ці зв'язки. І його щиро дивують ситуації, коли люди відмовляються допомагати одне одному.

  Якщо не зважати на значну наївність, якою просочений текст, то дійсно це логічно, що серед 10 знайомих більша імовірність приятелювати з юристом, ніж коли ви спілкуєтесь в своєму житті лише з однією особою.

  Отже, тезисно по розділах ця книга про:
  1. Чим більше ти один віддаєш іншим, тим більше ці інші віддадуть тобі одному.
  2. В добрих ділах нема віддачі 1 на 1. Чим більше доброго ви зробите, тим вище шанс, що добро зроблять і Вам.
  3. Цілі формуються у письмовому варіанті.
  4. Спочатку створюються зв'язки, потім вони на тебе працюють.
  5. Побільше сміливості
  6. Команда повинна працювати не через страх, а через повагу

  Тобто, якщо ви гуманна людина, книга навчить, як це може бути для вас не лише приємним, а і корисним
 •  
  Судьбоносный бутерброд 50% користувачів вважають цей відгук корисним
  С самого начала я относилась к книге скептически по одной лишь причине: я интроверт. Для меня уже само название, исходя из которого придется есть в чьей-то компании вызывали противоречивые, но преимущественно негативные эмоции. Как и вся это тема с новыми знакомствами, связями, поздравлениями с праздниками и прочая, прочая...
  К счастью, я еще и реалист. Социальные контакты и необходимость их поддержки для меня очевидна, так что пришлось смириться и хотя бы прочитать.
  Очень рада, что «Клуб семейного досуга» издал «Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств» на украинском языке — получилось бюджетнее, чем «Манн, Иванов и Фербер» и в то же время качественно.

  Так вот. Если вы не фрилансер-отшельник и/или хотите развиваться, то книга Кейта Ферацци вам будет полезна. Потому связи — это социальный капитал, который можно качественно использовать для любых ваших целей. Если вы работаете с рекламой — это бесценные знания, потому что пиар держится именно на нем, том самом капитале. Это лайки и репосты в социальных сетях, а также выгодные площадки для презентаций. Если вы предприниматель — аналогично. Хорошие знакомства и друзья помогут вам решить вопрос со сбытом, раскруткой, презентацией продукта, а еще посоветуют хороших специалистов в команду. Да даже самым заядлым отшельникам-фрилансерам неплохо бы иметь полезные полезные знакомства... иначе они совсем мхом обрастут))

  Автор нам показывает, во-первых, важность нетворкинга (как я уже писала выше), и во-вторых — способы того, как налаживать те самые полезные отношения с вашими партнерами (друзьями, знакомыми и пр.). Например, будьте доброжелательны. Не забывайте о праздниках. Не стесняйтесь предложить помощь или даже её просить — обращаясь к человеку за услугой (советом, с вопросом) вы как бы делаете его специалистом по сравнению с собой, это может задобрить человека и сыграть вам на руку. Книга Ферацци - не учебник, в котором вам расскажут, как влиться в доверие полезным людям и плечти с них веревки. В ней много о профессиональной этике и о том, что важно прежде всего отдавать. Советуйте сами, помогайте. Будьте другом. И люди к вам потянутся.

  В общем, советую, даже если вы интроверт и не в восторге от идеи с кем-то делить свою трапезу. Как знать, быть может чашка кофе и сэндвич изменит вашу жизнь к лучшему?
 •  
  "Ніколи не їжте наодинці" 50% користувачів вважають цей відгук корисним
  В передмовах до видань "Ніколи не їжте наодинці" йдеться про те, що вона розрахована стати посібником з нарощування соціальних зв'язків для широкого загалу, хоча йдеться тут в першу чергу про те, як максимально успішно чином розкрутити власний бізнес. Тобто видання є значно менш актуальним для людей, що не належать до амбітного світу великого бізнесу.

  Деякі твердження автора є актуальними та беззаперечними. Зокрема, коли Кейт Ферраці зазначає, що в 21-му столітті світ змінився кардинальним чином і на зміну традиційному індивідуалізму попередніх століть настали часи, коли людина може стати успішною суто в тому разі, якщо вона намагатиметься максимальним чином розширювати коло власних соціальних зв'язків.

  Не сказала б, що в цій книзі міститься добірка якихось універсальних та унікальних рецептів. Автор апелює до власного досвіду. Переповідає, як він сягнув успіху, незважаючи на незаможне походження завдяки власній проактивності. Сподобалося, що апелює до ситуцій успіху визначних особистостей. Приміром, наголошує на актуальності самореклами, посилаючись на приклад того ж Дональда Трампа.

  Книга є сучасною. Тому чільне місце в ній відведене порадам щодо нарощування кола корисних зв'язків через соціальні мережі.
 •  
  Вступ у світ нетворкінгу
  Одна з головних складових успіху у сучасному суспільстві - це широка мережа особистих зв'язків. Потенційний читач цієї книги задається питаннями: де познайомитись з впливовими людьми, як їх шукати, як їх переконати у своїй необхідності їм, як підтримувати зв'язки з друзями і партнерами, з чого почати, на що звертати увагу..?Справді можна заплутатись у кількості аспектів, на які треба звертати увагу при вироблені відносин з іншими. Книга Кейта Ферацці "Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств" чудово підійде для тих хто тільки починає займатись налагодженням контактів. Відповіді на задані вище питання є в книзі. Сам стиль і підхід до написання у дусі Дейла Карнегі, що являється класиком у тематиці міжособистісних взаємин. Чи погано це чи добре вирішувати вже читачеві, тому що певні ідеї Дейла вже давно застаріли, а певні не втрачають актуальності. Плюсами даної книги є сама її тематика, яка чудово розкрита автором і стане путівником у світ нетворкінгу для читача. Мінусами є безперечна затягнутість, все таки води автор лиє чимало і більшість прикладів у книзі стосуються тільки автора і його шляху до успіху. Це трішки набридає вже всередині книги, тому друга половина книги вже читається доволі тяжко. Ще один мінус в тому що деякі поради актуальні тільки для жителів США, але складно реалізовуються в наших реаліях. Книгу передусім треба читати початківцям на цій ниві, нічого екстраординарного для спеціалістів у сфері налагодження контактів вона не відкриє. Загалом непогана книга, але ефекту "Уааав" після неї не очікуйте.
 •  
  об"єднуйте корисне з цікавим
  Книжка Кейта Ферраці цінна своїми вказівками. Автор розкриває маленькі секретики, які допоможуть кожному завести нові знайомства, чи отримати максимальну користь від вже існуючих. Можливо, вона не навчить вас чомусь новому чи не розкриє секрет успішності, але направить в напрямку як зав'язати корисні знайомства та підтримувати їх.

  Всі поради дуже прості, але якщо їх дотримуватись, то можна розширите своє коло знайомств.
  Книга читається легко, автор, Кейт Ферраці, має власний стиль написання, комусь він може здатись специфічний, але основну думку легко можна зрозуміти.

  Якщо ви хочете щось отримати чи співпрацювати з людиною, котра має більше впливу, варто лише запитати своїх знайомих. За допомогою теорії шести рукостискань можна познайомитись з людиною, котру ви шукали, що може стати вигідний знайомством для обох сторін.

  Також є пропозиції збирати разом людей з різних кіл та різними інтересами, адже через певний час ці знайомства можуть стати в нагоді. А якщо об'єднувати зустрічі та прийоми їжі, можна наповнити свій день вдвічі більшим задоволенням. Книжку варто прочитати хоча б для загального розвитку.
 •  
  Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств
  Книга "Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств" одна із багатьох, які я вже дуже давно мріяла прочитати, але ніяк не наважувалась. Придбавши книгу на улюбленому сайті Yakaboo, я прочитала її дуже швидко, мов на одному диханні. Книга виявилась справді захопливою та цікавою для мене. Автор книги Кейт Феррацці - гуру нетворкінгу, доводить власним досвідом, що не зважаючи на ваше походження, показує, що завдяки широкому колу знайомих, у вас є можливість та всі шанси стати успішним. Сама книга "Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств" досить цікава для загального розвитку, містить багато корисних порад, які ми можемо використовувати щоденно.
  Книга побудована на основній думці, що нетворкінг займає основне місце у досягненні успіху. З думкою автора я певною мірою погоджуюсь, оскільки в наш час мати багато знайомих, це лише позитив та допомога у вирішенні певних питань. Чим більше людина має друзів, тим краще, але автор натякає, що ці дружні зв'язки не повинні бути односторонніми, тільки у нашу сторону.
  Загалом враження від книги "Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств" лише позитивні, тому для всебічного розвитку ідеально підходить, тому цілком рекомендую.
 •  
  Успіху наодинці не досягнути
  Книга, яка переконує, що досягнути успіху наодинці неможливо. Кейт Феррацці через особисту історію та історії знайомих відомих особистостей розповідає усю важливість нетворкінгу. Але, найголовніше, автор показує, що вміння встановлювати зв'язки не є тільки від природи, а й і від власних зусиль. Тобто можна навчитись знаходити потрібних людей. Для того, щоб розуміти, для чого вам нетворкінг, автор пропонує написати свої цілі в житті відповідно до своїх бажань і здібностей. Якщо цілі будуть на папері, а не тільки в голові, ви будете притягувати потрібні обставини та потрібних людей, а далі вже справа техніки (її теж описав Феррацці у своєму бестселері).
  Автор наполягає на тому, що налагодження зв'язків та їх підтримка існує не тільки для того, щоб ви використали їх для себе, у цій справі важливо і віддавати.
  Після книги постійно думаєш, що може пов'язати тебе і колишніх однокласників, чи теперішніх колег по роботі, чи просто людини, яка опинилась по сусідству в автобусі. Може вони теж допоможуть у досягненні ваших цілей і ви так само їхніх?
 •  
  Высокоэффективный нетворкинг
  Матафорическое и, в то же время, столь прямое название книги наталкивает нас на мысль о том, что действительно с огромной пользой можно проводить обыденное время приема пищи и любое совместное занятие всегда более результативное.
  Девиз книги: не следует стесняться и просить помощи. Стереотипное мышление, когда "Я-всего добьюсь самостоятельно" ведет к достижению результата более длинной сложной дорожкой. Люди вокруг нас обладают уникальными знаниями и знакомствами и готовы делиться этими возможностями, как правило даже на безвозмездной основе. Осознание этого рушит нашу зашоренность и приходит осознание, что нет непреодолимых трудностей, а всегда есть в нашем круге или круге наших друзей нужный человек. Расширяя круг знакомства, автоматически расширяются и наши границы, а тем самым и множатся возможности к достижению большего.
  Попробуйте выстроить свою рабочую неделю так, что каждый ланч-тайм вы проводите в компании нового визави и вы воочию убедитесь в действенности этого метода. Каждый, разделивший с Вами пищу в этот тест-тайм, принесет в вашу жизнь новые знания и идеи. Приятного аппетита!
 •  
  Правильна успішного нетворкінгу
  Назва самої книги на початку збиває з пантелику та дає трішки хибне враження про її зміст. Автор книги К. Ферацці є експертом у світі налагодження зв’язків, що є одним із найбільш потрібних навиків у двадцять першому столітті. У своїй книзі він наводить приклади із власного життя, як йому вдалось познайомитись із найбільш впливовими людьми та досягти кар’єрних вершин саме завдяки своїм зв’язкам. У книзі зображені випадки, які демонструють як хороші стосунки навіть із людьми, які займають незначні посади можуть стати у пригоді на шляху до успіху. Автор навчає як правильно спілкуватись з менторами та не нехтувати можливістю самому стати ментором для когось. Також К. Ферацці розповідає про теорію шести рукостискань та її вплив на його життя. Достатню кількість уваги він приділяє спільним обідам, святкуванням та привітанням із нагоди різноманітних свят, які дозволяють нагадати про себе людині та підтримати зв’язок. Ця книга ідеально підійде для тих, хто мріє досягти висот в особистому та професійному житті. Після прочитання цієї книги я стала більше часу та уваги присвячувати підтриманню стосунків із друзями, однокласниками, одногрупниками та колегами, з якими немає можливості бачитись так часто, як раніше.
 •  
  Всегда будь в хорошей компании
  Однозначно советую, даже если в начале будет сложно читать. Тут каждый сможет найти информацию для себя: как верить в себя, расширять круг контактов и его поддерживать, вести социальные сети (фейсбук и интстаграм являются отличными помощниками в создании своего имиджа).
  Очень удобно, что книга разбита на разделы и можно приступить сразу к тому, что именно сейчас интересует. Много дельных советов, которые можно уже прочитав страничку применять. Иногда истории автора могут вызывать недоумение, но это скорее всего связано с разностью восприятия. Понравилось много примеров из жизни автора это делает книгу еще ближе к тебе и показывает, что все реально, главное делать.
  Еще парочку фраз тоже оставила для себя – «Хотя лев и имеет отличные способности охотника и может поймать полевую мышь относительно легко, но не смотря на количество мышей, которые он съел, к концу дня он будет умирать от голода. Мораль: иногда вопреки риску и необходимым усилиям, стоит уделит свое время охоте на антилопу.
 •  
  Нетворкінг
  Якщо ви відчуваєте проблеми у спілкуванні та вважаєте, що маєте мало друзів, тоді ця книга саме для вас. Майстер нетворкінгу Кейт Ферацці навчить вас секретам заведення корисних знайомств, та розкаже як розбудувати широке кола знайомих. Автор переконаний, що зв’язки вирішують усе. При пошуках роботи, найчастіше допомагають не найкращі друзі, а випадкові знайомі. На думку автора цей ефект пов’язаний з тим, що часто наші найкращі друзі працюють в одній сфері з нами та мають такі ж самі інтереси. В той час, як випадкові знайомі можуть бути зовсім з іншої сфери. Також автор розповідає як завдяки своїм зв’язкам будувала свою політичну кар’єру Гілларі Клінтон, та що допомогло Аврааму Лінкольну стати президентом. Кейт Ферацці навчить створювати власний бренд, що на думку автора є важливою складовою успішної людини. Автор акцентує велику увагу на тому, щоб ми не боялися розкриватися перед людьми, а також намагалися відвідувати якомога більше різних культурних заходів, де є можливість познайомитися з впливовими людьми. Основний секрет нетворкінгу полягає в тому, щоб ми більше віддавали ніж отримуємо взамін. Кейт Ферацці написав корисну книгу, яка допоможе розбудувати міцні взаємини з людьми.
 •  
  цікава та корисна книга
  Книга "Ніколи не їжте на одинці" трапилася мені на очі завдяки одному тренінгу, що я проходила в інтернеті. Там тренер радила почитати цю книгу для всіх у кого проблеми з нетворкінгом (а це якраз про мене), тому я вирішила придбати та ознайомитися з цією книгою. Якщо ви як і я важко йдете на контакт з незнайомцями або навіть важко контактуєте з людьми, яких знаєте, не можете попросити когось про щось, не вмієте влучно зав'язати розмову про необхідне, поділитися потрібними думками та справами, делегувати справи комусь чи почати розмову з людиною, бо ви хочете попрохати її щось зробити для вас - ця книга для вас.
  Власне, ця книга навчить вас як правильно контактувати з людьми аби мати з цього користь, але не в сенсі "використовувати" людей, а в сенсі правильного спілкування з ними. Адже всі наші зв'язки та знайомства мають нести нам якусь користь та бути доречними. Такий собі взаємообмін між людьми в наш час дуже важливий. Я допоможу тобі, а ти допоможи мені іншим разом. Головне навчитися правильно комунікувати з людиною аби вона не думала, що її використовують, а ви не боялися щось попрохати.
 •  
  Рецензія
  Книга є надзвичайно корисною враховуючи сучасні реалії розвитку суспільних відносин. Наше суспільство вступило в епоху глобалізації, коли зв’язки вирішують якщо й не все то дуже багато. Вже минули ті часи коли людина самотужки могла чогось досягти. Зараз все вирішують зв’язки. Чим більше у вас друзів та знайомих, тим вищі шанси досягти бажаного в житті. І вирішальну роль в цьому відіграють навіть не друзі, а прості знайомі, які як правило на відміну від друзів, перебувають у різних сферах громадського життя. Для того щоб мати широке коло знайомих не потрібно занадто багато зусиль. Варто лише знати правила яких потрібно дотримуватися. Саме про ці правила і йдеться в книзі. Потрібно не боятися просити в людей про допомогу і самим надавати таку допомогу у разі необхідності не чекаючи що вас про неї попросять. Щоб люди хотіли з вами спілкуватися потрібно показати їм чим ви можете бути для них корисними. Тобто розробити власний бренд особистості, який буде вашої візитною карткою. Потрібно також не забувати про такі речі як поздоровлення людей з важливими для них датами. Для вас це може бути дрібницею однак люди пам’ятають такі речі і будуть вдячними якщо ви їх привітаєте. Це лише невелика частина того про що йдеться в книзі.
 •  
  Комунікації і навіть більше 0% користувачів вважають цей відгук корисним
  Коли я взялася писати рецензію до книги Кейта Феррацці «Ніколи не їжте наодинці», я робила це зовсім не заради бонусів, а в першу чергу через те, що книга мене дійсно «пройняла». Вона неодмінно варта уваги поціновувачів якісного чтива із саморозвитку і лідерства. Разом з тим, за задумом автора, книга орієнтована на широке коло читачів і не має вікових чи професійних обмежень.
  Я поставила книзі «Ніколи не їжте наодинці» максимальну оцінку, тому що вважаю її обов’язковою для прочитання тим, хто вже має впевнений досвід сталих комунікацій – вони матимуть нагоду звірити ті методи, які вони використовують для встановлення зв’язків, із тими, про які пише цей автор. Також ця книга буде беззаперечним повсякденним помічником для тих, хто бажає розширити своє коло знайомств, але з різних причин не наважується це робити і тим самим позбавляє себе додаткових можливостей у досягненні власної мети. «Ніколи не їжте наодинці» - це саме та книга, яку потрібно читати з олівцем в руках і обов’язково робити нотатки на полях чи виписувати влучні фрази до записника. Зараз цю книгу читає моя подруга і серед моїх знайомих черга бажаючих прочитати «Ніколи не їжте наодинці» розписана на майбутнє літо.
  Враховуючи ті відгуки, що я чула або читала, інформацію, що викладена у книзі, люди сприймають неоднозначно: комусь такий спосіб життя до вподоби, хтось ставиться із застереженням...
  Я прочитала цю книгу на одному подиху - мене зачарував авторський стиль викладення думок. Кейт Феррацці пише про знайомі речи простою зрозумілою мовою: як знайти впевненості та наснаги і познайомитися з необхідною людиною, як просто фільтрувати обсяг і зміст інформації, що може стати вирішальною під час чергового знайомства, чому важливо для обох сторін підтримувати знайомства і як це робити з повагою та ненав'язливо...
  Деякі з цих порад ми використовуємо в своєму житті беззаперечно, тому що це – частина повсякденного етикету. Дещо може стати справжнім відкриттям і змінити уяву оточуючих про вас, коли ви пристанете на ці поради… Свої думки Кейт Феррацці викладає так, ніби дає нам посібник як діяти, щоб кожному було зрозуміло алгоритм дій. Послідовно і помірковано, наче доводить теорему життя, він розповідає про набутий роками досвід створення комунікацій у різних ситуаціях. Ці спогади були як позитивні, так і негативні, але це не засмучує автора книги – він сприймає ці факти як власний безцінний досвід, робить важливі висновки і впевнено крокує назустріч новим знайомствам…
  Ти, хто не є прихильниками такого способу життя, вважають поради Кейта Феррацці дещо докучливими і нереальними. Така думка має право існувати, тому що всі люди мають різні темпераменти і те, що для однієї людини є звичайним ділом, для іншої – лише від подумки про можливість нового знайомства охоплює жах. І не треба сприймати на віру одну лише назву книги «Ніколи не їжте наодинці», тому що насправді не тільки комунікації є вирішальним фактором в досягненні мети. Такі поняття як «харизма», «вдалий випадок», «талан» ще ніхто не скасовував. Широке коло знайомих може значно скоротити ваш шлях до бажаного результату, але потрібно з розумом використовувати це коло, і завжди бути готовими віддячити за необхідності тим, хто був вам корисним. В цьому випадку не мається на увазі взаємний обмін послугами чи зобов’язаннями, навпаки - Кейт Феррацці майже благає відмовитися від таких «обмінних» стосунків. І одночасно він наголошує на людяності, відданості стосункам і щирості спілкування, та вважає, що саме такі якості людини є запорукою довготривалих і корисних взаємин.
  Я дуже хотіла б побачити Кейта Феррацці за справою – адже поради давати це не мішки ворушити – як те, що написано в його книзі застосовується особисто ним під час нового знайомства. Чому я про це замислилася? Тому що під час створення комунікацій важливі дії і настрій обох сторін, і спроба встановити нові тривалі стосунки може виявитися нецікавою іншій стороні. Можливо тому Кейт неодноразово наголошує на тому, що підґрунтям сталих і щирих взаємин є непідробний інтерес однієї сторони до іншої.
  Якщо робити змістовний і неупереджений аналіз цієї книги, то можливо зауважити, що книга не містить надзвичайних чи невідомих до цього часу фактів, проте вона привернула до себе неабияку увагу світового загалу і принесла шалений успіх її автору. Здавалося б, що кожен так зможе написати своє автобіографічне есе: як і при яких обставинах я придбав собі нових знайомих, або як я планую познайомитися з деякими особами. Та чи можливо в цьому випадку очікувати на такий же успішний результат? Феномен неймовірного успіху книги «Ніколи не їжте наодинці» можливо пояснити надвагомим аргументом у вигляді реальних гучних імен, які виписані із особистого записника Кейта Феррацці та звучать у кожному розділі, - серед них відомі світові політики, творчі особистості, люди мистецтва і акули великого бізнесу… Я вважаю, що це обдуманий крок цього автора – так у читача цієї книги розвіються останні сумніви щодо достовірності викладеної інформації й прибуде впевненість, що такий спосіб життя дійсно надає значні переваги.
  Важливим здобутком є контакти автора, що наведені після основної частини тексту, - для тих, хто дійсно перейнявся ідеями Кейта Феррацці, є реальна можливість долучитися до його практичного курсу або здійснити рішучу спробу особистого знайомства з ним. Але тут потрібно бути дуже обачними – Кейт у своїй книзі неодноразово застерігає читача щодо його особистого вибору кола знайомих: він долучає до своєї книги контактів лише тих небагатьох людей, які реально змогли його чимось зацікавити або дійсно будуть йому корисні в майбутньому… На перший погляд пересічної людини така позиція може здаватися дещо меркантильною, або навіть зухвалою, але насправді так вважати буде прикрою помилкою… Адже Кейт Феррацці – не є звичайною людиною. В його приватному списку особистих знайомих така кількість різноманітних осіб, що декому із звичайних людей не вистачить усього життя, щоб набути хоча б половину такої кількості. І тут необхідно звернути увагу на той факт, що Кейт не просто знайомиться з людьми для набуття кількості,адже він підтримує стосунки із багатьма своїми знайомими і вони можуть розраховувати на його підтримку в разі необхідності. І саме в цьому уся справа – якщо він буде бездумно добавляти до списку знайомих усіх, хто виявив бажання спілкуватися, одного дня може виявитися, щоб приділити увагу своїм знайомим, кількість годин у звичайній добі повинна перевищувати 24…

  У наш час абревіатур і надкоротких повідомлень у мессенджерах написати відгук розміром понад одну тисячу слів виявилося нелегким завданням, з яким я впоралася) Дякую Yakaboo за те, що надали стимул поворушити мізками.
 
Характеристики Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств
Автор
Кейт Феррацци
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Мова
Українська
Рік видання
2016
Перекладач
Ірина Грипа
Кількість сторінок
352
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
150x220 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Тираж
10 000
ISBN
978-617-12-1522-1
Вага
547 гр.
Тип
Паперова
 

Про автора Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств