Никогда-нибудь. Как выйти из тупика и найти себя
Аудіокнига | Код товару 1226158
Автор
Олена Рєзанова
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Никогда-нибудь. Как выйти из тупика и найти себя

Про книгу

Надихаюча книга про те, як зважитися на зміни, як набратися сміливості, змінити нецікаву роботу, перестати відкладати своє життя на потім. Мотивує і дає план, що допомагає вирішити проблему "хочу, але не знаю, з чого почати".

Від автора

Коли все остаточно дістає, найсміливіші з нас починають щось робити - як правило, те, що першим приходить в голову, здається логічним і правильним. Найчастіше діють шаблонними шляхами, що ведуть до глухого кута. І програють, не розуміючи чому. І більше не намагаються. Моє завдання - допомогти вам не тільки розпочати шлях, але й не заблукати по дорозі. Тому що стежки, що до глухого кута або до обриву, виглядають цілком протоптаними - і їх дуже легко сплутати з правильними.

У першій частині книги я розповім вам, "як не треба": чому ми роками застряємо в режимі "відкладене життя" і як найбільш відповідальні і "правильні" з нас заганяють себе в пастку, з якої ризикують не вибратися ніколи. У другій частині ви дізнаєтеся, як відключається автопілот і ми беремо управління на себе. Я врятую вас від міфу про корпоративне рабство, а також від ілюзії того, що якщо нічого не робити, стабільність вам забезпечена. У третій частині ви зрозумієте, що ж таке ваші амбіції і якою потужною силою ви володієте, а ще дізнаєтесь, що видатний талант і високий інтелект не так багато значать для успіху, як ви думали.

У четвертій частині ми поговоримо про невірні повороти і шаблонні підходи, які можуть обійтися вам дорого. Я розповім про пастку справжнього покликання, про вірусні мрії, про те, звідки береться загальне бажання йти в благодійність, і про те, чому люди можуть бути нещасними в своєму власному бізнесі. У п'ятій частині ми перейдемо безпосередньо до плану дій. Якщо у вас є велика мрія, ви зрозумієте, як до неї нарешті підступитися. Якщо мрії та інтересів немає, ви почнете діяти так, щоб вони у вас з'явилися. У заключній, шостій частині ми розберемося з улюбленими відмовками і блоками, які ми всі майстри городити на своєму шляху. Йтиметься про грошові страхи, про боязнь щось міняти в кризу, про інші побоювання і про те, як не дати їм зупинити вас.

У книзі є практичні блоки - це техніки, які здорово працюють і не раз перевірені. Також наприкінці кожного розділу вас очікує витримка з головних думок і як мінімум один стереотип, який ми перезавантажили.

Моє завдання - показати вам, як насправді відбувається перехід від стану "я не на своєму місці" в стан щасливого професіонала. Ви зрозумієте, що на практиці все простіше і цікавіше, ніж ви думали.

Для кого ця книга

Ця книга написана для вас, якщо ви роками живете в режимі "я не на своєму місці, але не знаю, що з цим робити". Це означає, що ви пропускаєте своє життя. Ви не реалізуєте свій потенціал і не привносите у світ те, що могли б привнести.

Про автора

Олена Рєзанова - фахівець у сфері кар'єрних стратегій. Вона допомагає дорослим професіоналам зрозуміти, як і куди розвиватися далі, розібратися з тим, чого вони хочуть, і реалізувати свій потенціал. Олена допомагає вибратися з глухого кута і кризи кар'єри.

  • Виконавець: Олена Рєзанова
  • Тривалість: 4 години 11 хвилин 43 секунди
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Олена Рєзанова
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Никогда-нибудь. Как выйти из тупика и найти себя
Никогда-нибудь. Как выйти из тупика и найти себя

Звичайна ціна: 220 грн

Спеціальна ціна: 165 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Никогда-нибудь. Как выйти из тупика и найти себя

 
Характеристики Никогда-нибудь. Как выйти из тупика и найти себя
Автор
Олена Рєзанова
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Тип
Аудіо