Нелюбимая дочь (комплект из 2 книг)
Аудіокнига | Код товару 1329372
Автор
Пег Стріп
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Наталія Кіяченко
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Нелюбимая дочь (комплект из 2 книг)

Книга 1. Нелюба дочка. Як залишити в минулому травматичні стосунки з матір'ю і почати нове життя

Заснована на науці книга самодопомоги, створена в результаті більш ніж десятирічного дослідження, «Дочка детоксикації» пропонує дочкам нелюбимої матері життєво важливу інформацію, посібник і реальні тактики лікування від дитячих переживань і формування справжньої самооцінки.

Письменниця Пег Стріп виділяє кілька різних, але взаємопов'язаних етапів на шляху відновлення вашого життя від наслідків токсичного дитинства: ВІДКРИТТЯ, ПОШИРЕННЯ, РОЗРИВ, ВІДКЛЮЧЕННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ, НАПРЯМОК.

Кожен крок чітко пояснений і докладно описаний історіями інших жінок, підходами, взятими з психології та інших дисциплін, і унікальними вправами. Книга допоможе читачеві впоратися з власною невпевненістю в собі і дасть усвідомлення того, як поводження з матір'ю продовжує формувати вашу поведінку навіть сьогодні. Повідомлення книги є прямим: Те, що ви пережили в дитинстві, не повинно продовжувати утримувати вас в житті. Те, що було вивчено, можна відучити із зусиллям.

Книга 2. Нелюба дочка: питання і відповіді

Ця книга народилася зі спілкування автора з тисячами нелюбимих дочок, які намагалися осмислити своє життя на сторінках в соцмережах. Вони ділилися спостереженнями і спогадами - і задавали питання.

Бувають моменти, коли процес подолання наслідків токсичного дитинства здається занадто довгим і важким і виникають сумніви, чи вдасться коли-небудь дійти до переможного кінця. Саме тоді з'являються питання, на які немає кому буває відповісти. Ці «прокляті» питання Пег Стріп зібрала у своїй книзі, щоб нарешті дати на них відповіді.

Всі вони засновані на даних наукових досліджень і рекомендаціях фахівців, а також спираються на особистий досвід - автора і багатьох інших жінок.

«Нелюбима дочка. Питання і відповіді» доповнює попередню книгу Пег Стріп «Нелюбима дочка. Як залишити в минулому травматичні стосунки з матір'ю і почати нове життя» і стане гарною підмогою на важкому шляху до зцілення.

Слухачам варто повертатися до неї в моменти, коли вони відчувають потребу в підтримці та роз'ясненнях - або хочуть поставити запитання самій собі.

Особливості

  • Книгу написано в форматі питань та відповідей. Кожний розділ починається з роз'яснення, чому ці питання виникають на шляху до зцілення, а завершується коротким підбиттям підсумків. Питання в цій книзі не менш важливі, ніж відповіді, і є відправною точкою для роздумів читачок, що сприяє усвідомленню та розумінню себе.
  • Всього до книги увійшли 110 питань і відповідей, і всі вони згруповані у відповідності зі стадіями подолання наслідків токсичного дитинства. Серед відповідей є як довгі та докладні, так і короткі. Найбільш розгорнуті з них присвячено темам, які було недостатньо висвітлено або не розглянуто автором зовсім в її попередній книзі.

Для кого

  • Для жінок, які перебувають на шляху до зцілення від наслідків токсичного дитинства і відсутності любові з боку матері.
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Пег Стріп
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Наталія Кіяченко
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Нелюбимая дочь (комплект из 2 книг)
Нелюбимая дочь (комплект из 2 книг)
295 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Нелюбимая дочь (комплект из 2 книг)

 
Характеристики Нелюбимая дочь (комплект из 2 книг)
Автор
Пег Стріп
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Наталія Кіяченко
Тип
Аудіо