Наука красоты. Из чего на самом деле состоит косметика
Електронна книга | Код товару 1234395
Автор
Тійна Орасмяе-Медер, Оксана Шатрова
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
ISBN
9785961441246
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Наука красоты. Из чего на самом деле состоит косметика

Кожна дівчина знає: вибрати відповідний косметичний засіб, який ефективно впорається з завданням і при цьому не зашкодить, - справа непроста. Хто не стояв біля вітрини, розглядаючи вподобану баночку і марно намагаючись розібратися в термінах, написаних на етикетці? Хто хоч раз не впадав у відчай знайти достовірну інформацію про косметику в Інтернеті? Хто не потрапляв до лікаря, який наполегливо пропонує засоби певної марки, не пояснюючи в чому їх чудодійний ефект?

Тепер всі труднощі позаду. Професійні косметологи Тійна Орасмяе-Медер (співавтор бестселера "Б'юті-міфи") і Оксана Шатрова розкажуть, що є що в світі косметичних інгредієнтів. Звідки береться та чи інша речовина? Як вийшло, що її стали використовувати в косметичних цілях? У чому полягає її благотворний вплив і які можуть бути побічні ефекти? І, нарешті, що має значитися в складі засобу, потрібного саме вам? Відповіді на ці та інші питання допоможуть орієнтуватися в науці краси і зі знанням справи вибирати для себе те, що допоможе стати всіх на світі миліше, всіх рум'яніше та біліше.

"Для чого в кремах потрібні пептиди і що це за звірі, чи завжди корисні ретиноїди і вітамін С - питання, які цікавлять кожну дівчину, коли вона в журналі або в Інтернеті читає анонс про вихід чергового диво-крему. З метою отримати на нього відповідь можна почати копати Google, але те, що ви там знайдете, не завжди відповідає істині. А в цій книжці, хоча вона і не претендує на енциклопедію, все - чиста правда. Це, якщо можна так висловитися, б'юті-хімічний лікнеп. Тому рекомендую її кожній жінці, яка хоч раз купувала в магазині крем для обличчя. Собі самій - в першу чергу."

Яна Зубцова, головний редактор www.beautyinsider.ru, співавтор бестселера "Б'юті-міфи"

Для кого ця книга

Всі, хто купив "Б'юті-міфи". Косметологи і звичайні жінки, яких тероризує з усіх боків реклама і суперечливі поради. Всі, хто користується хоча б кремом "Дитячий".

Крім того, ця книга - ідеальний подарунок жінці будь-якого віку.

Чому книга гідна прочитання

  • Це перша і єдина книга, в якій популярно і захопливо пояснюються всі ті страшні слова з етикеток косметики. Попутно ви дізнаєтеся (згадаєте) хімію, і біологію, і анатомію...
  • Книгою дуже зручно користуватися - інформація концентрована, в кожній статті є історія інгредієнту, механізм його впливу, можливі побічні ефекти, а також найпопулярніші варіанти написання на різних мовах, рекомендована концентрація і багато чого ще. Книга складається з трьох розділів, за якими можна простежити еволюцію косметології як науки, а всередині розділів інгредієнти розташовані в алфавітному порядку. Читати можна як поспіль, так і вибірково - в залежності від мети читання.
  • Книга написана, можливо, найавторитетнішим косметологом Рунету, в колаборації з іншим досвідченим косметологом, кожна з яких не з чуток знає, як складно знайти інформацію, викладену людською мовою і при цьому без рекламного підтексту, пересмикування і спрощення.
  • Книга багато ілюстрована - більше 100 кольорових, спеціально для неї намальовані картинок. Це відмінний подарунок будь-якій жінці, в першу чергу самій собі.
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Тійна Орасмяе-Медер, Оксана Шатрова
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
ISBN
9785961441246
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Наука красоты. Из чего на самом деле состоит косметика
Наука красоты. Из чего на самом деле состоит косметика

Звичайна ціна: 184 грн

Спеціальна ціна: 129 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Наука красоты. Из чего на самом деле состоит косметика

 
Характеристики Наука красоты. Из чего на самом деле состоит косметика
Автор
Тійна Орасмяе-Медер, Оксана Шатрова
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
ISBN
9785961441246
Тип
Електронна