Настільна гра Libellud DiXit 5 Daydreams (15959)
Код товару 918246
Бренд
Libellud
Вік
Підліткам, Від 9 до 12 років
Упаковка
Коробка
Артикул
15959
Вага
400 гр.
Тип
Карткові
Вид
Dixit
Кількість гравців
Від 3 до 12

Все про товар Настільна гра Libellud DiXit 5 Daydreams (15959)

Настільна гра Dixit 5 Daydreams - це колода з 84 абсолютно нових карт, оформлених художником Френком Діоном (Franck Dion). Гравці, знайомі з артом попередніх доповнень, помітять, що при збереженні загальних м'яких тонів барв і тематики "казки-сновидіння", зображення на картах стали більш сюрреалістичними, ніж раніше. Правила ж не зазнали змін. Карти даного комплекту може бути змішано з картами з випусків Dixit, Dixit 2, Dixit 3, Dixit 4 і Dixit Odyssey.

"Гра року - 2010" у Франції та Іспанії, стала фіналістом конкурсу Golden Geek Award - 2009 у номінації "Гра для компанії".

Уявіть собі гру, яка могла з'явитися тільки в уяві француза, і уявіть собі ілюстрації, які могли бути створеними тільки руками француженки. А тепер уявіть собі, що це зовсім не настільна гра, а якийсь незвичайний досвід з елементами психоаналізу, який ховається під маскою прекрасної настільної гри.

Вам знайоме те почуття, коли ранкове світло крадеться через всю вашу кімнату, і грань між сном і дійсністю на частку секунди зникає? Образи з наших сновидінь і найдальших куточків підсвідомості прослизають в оточуючу нас дійсність, в цю мить наша уява підпорядковує собі хід часу, а разом з ним і весь порядок речей, з його раціональними законами і жорсткими обмеженнями, які враз стають малозначущими. Ці скинуті кайдани розчиняються в нескінченному океані свободи доступному кожному. Ось в цей крихітний проміжок часу, ці два світи накладаються один на інший, даючи нам можливість оцінити категоріями реальності всю ілюзорну безмежність сну. Але як би ми не хотіли, ніби бажаючи подражнити нашу цікавість, все зникає, завіса нового дня опускається, ми прокидаємося повністю і, звичайно ж, все забуваємо.

І як би ми не бажали пригадати, хоч частку з того що пережили, хоч просто пригадати про що був цей сон і що ми пережили, нічого не виходить. Як тільки думки наближаються, і здається, що ось-ось наша пам'ять подарує нам розгадку, як на зло, нібито граючи з нами, вона ховається від нас, легко вивертається і знову зникає в глибинах нашого розуму, а нові і нові хвилі переживань і почуттів, що набігають на нас за день, і зовсім позбавляють нас надії.

Як не дивно, на допомогу може прийти колода карт. Придивіться, і в голові відразу промайне думка - щось не так. Навіть на перший погляд карти бентежать: де ви ще бачили колоду, що складається з абсолютно різних карт. На них немає ні значків, ні піктограм - це скоріше картинки з наших спогадів про дитинство, фото-звіт Аліси, яка повернулася із задзеркалля. Ім'я цього чуда - настільна гра Dixit.

Перше, на що звертаєш увагу, побачивши гру Dixit - це оформлення. Незвичайні, сюрреалістичні ілюстрації французької художниці Марі Кардуа заслуговують якщо не місця в картинній галереї, то вже точно випуску у вигляді набору листівок. В ході гри ці мальовничі картини (їх у грі 84) повертаються до учасників несподіваним боком, тією стороною, яка асоціюється у їх близького друга з його думками і це буде повною несподіванкою.

Ігрова механіка настільної гри Dixit

Гру побудовано на асоціаціях і спілкуванні між ними. На початку гри всім гравцям роздають по 6 карт і по стопочці фішок (кожному гравцеві фішки свого кольору). Потім вибирається перший "оповідач". Він кладе одну зі своїх карт на стіл сорочкою вгору і описує словами, що на ній зображено. Описом може бути слово, фраза або навіть рядок з пісні. А хитрість в тому, що такий ключ не має бути надто прозорим, але при цьому має вказувати на викладену карту. Це зіграє роль при підрахунку очок. Далі всі гравці викладають на стіл по одній карті зі своїх рук. Оповідач перемішує їх разом зі своєю викладеною картою розкладає на столі в лінію обличчям догори. Кожен гравець голосує за одну карту, яка сподобалася їм. Він викладає на стіл фішки сорочкою догори, а порядковим номером донизу. Цей номер вкаже на карту, яка, на думку гравця, є картою оповідача.

Підрахунок в грі підпорядковується наступним правилам:

  • Якщо карту оповідача вгадали правильно, всі гравці, усі крім оповідача отримують по 2 очка (занадто проста асоціація).
  • Якщо жоден з гравців не вгадав карту оповідача, знову всі крім оповідача отримують по 2 очка (занадто складна асоціація).
  • Якщо ж карту оповідача вгадали не всі, але хоч хтось, та вгадав, оповідач і гравці, які вгадали карту, отримують по 3 очки. Крім того, гравці отримують по 1 очку за свою карту, помилково прийняту за карту оповідача (по 1 очку за кожну таку помилку з боку інших.

Гра Dixit - це відмінний паті-філлер, який однаково сподобається всім учасникам. Можливо, ви завжди хотіли відчути себе неперевершеним знавцем сучасного мистецтва, який вдивляючись в полотно художника, може напевно сказати, про що думав художник, коли створював це полотно, які почуття рухали ним, які образи народжувалися в голові. Або, наприклад, тонким психологом, який може чуйно вловити, які емоції викликають у глядача ті чи інші картини, образи і комбінації кольорів. Якщо так, то ця гра однозначно для вас. Вона дійсно підійде для всіх і кожного, і послужить родзинкою для проведення будь-якого вечора або заходу. Байдужим до цієї настільної гри не залишиться абсолютно ніхто.

  • Час гри: від 30 до 60 хвилин;
  • Вік гравців: 8+;
  • Кількість гравців: від 3 до 6.
  • Комплектація: 84 абсолютно нові карти.
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Бренд
Libellud
Вік
Підліткам, Від 9 до 12 років
Упаковка
Коробка
Артикул
15959
Вага
400 гр.
Тип
Карткові
Вид
Dixit
Кількість гравців
Від 3 до 12
Купити - Настільна гра Libellud DiXit 5 Daydreams (15959)
Настільна гра Libellud DiXit 5 Daydreams (15959)
435 грн
Немає в наявності
 
Характеристики Настільна гра Libellud DiXit 5 Daydreams (15959)
Бренд
Libellud
Вік
Підліткам, Від 9 до 12 років
Упаковка
Коробка
Артикул
15959
Вага
400 гр.
Тип
Карткові
Вид
Dixit
Кількість гравців
Від 3 до 12