Набір м'якого піску Angel Sand 0,5 л жовтий (MA01512)
Код товару 608203
Бренд
Angel
Вік
Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років
Упаковка
Банка
Артикул
MA01512

Все про товар Набір м'якого піску Angel Sand 0,5 л жовтий (MA01512)

Ніжний пісок Angel Sand - унікальна пропозиція серед іграшок для творчості на українському ринку. Штучний пісок Angel Sand - розроблений з турботою про здоров'я Ваших малюків. До складу входять тільки безпечні антибактеріальні природні матеріали з додаванням зволожуючих олій.

Спеціальний спосіб виробництва зробив м'який пісок Angel Sand в'язким, але не липким, що дозволяє легко струшувати пісок з рук і одягу, а також прибирати місце гри, не залишаючи ніякого бруду.

Пісок для творчості Angel Sand допоможе розвинути уяву, творчі здібності, дрібну моторику. За допомогою ніжного піску різних кольорів, пасочок та інструментів, що входять в комплект, дитина зможе створити безліч різних фігурок. Творити з ніжним піском дуже легко - його необхідно стиснути в руці або наповнити формочку і він знайде потрібну форму без води.

Повітряно легкий пісок Angel Sand не висихала і не твердне, залишаючись повітряним і приємним на дотик ще довгий час. Оскільки пісок водорозчинний - його легко змити з рук, очей, одягу і прибрати після гри на підлозі. З піском Angel Sand ви зможете подарувати дитині незабутні моменти гри з піском у будь-який час року, адже грати тепер стало можливо і у себе вдома.

Гра з піском - це унікальний засіб багатостороннього розвитку Вашого малюка. Під час гри формуються творчі навички, розвивається абстрактне і конструкторське мислення дитини, діти із задоволенням грають разом з іншими, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Також м'який на дотик пісок і його різноманітні пастельні кольори мають дивовижний вплив на дитину.

М'яка текстура піску робить малюка емоційно стабільним, а пастельні кольори розвивають художні навички.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Бренд
Angel
Вік
Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років
Упаковка
Банка
Артикул
MA01512
Відгуки
Купити - Набір м'якого піску Angel Sand 0,5 л жовтий (MA01512)
Набір м'якого піску Angel Sand 0,5 л жовтий (MA01512)
Товар більше не виробляється
 

Найкращі відгуки Набір м'якого піску Angel Sand 0,5 л жовтий (MA01512)

 
Характеристики Набір м'якого піску Angel Sand 0,5 л жовтий (MA01512)
Бренд
Angel
Вік
Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років
Упаковка
Банка
Артикул
MA01512