Набір для творчості Strateg Дитяча майстерня для хлопчиків 5 в 1 (30602)
Код товару 1381354
Бренд
Strateg
Вік
Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років
Упаковка
Коробка
Розмір упаковки
330×290×55 мм
Артикул
30602
Мова
Російська

Все про товар Набір для творчості Strateg Дитяча майстерня для хлопчиків 5 в 1 (30602)

Поєднати розвагу з творчістю, розвинути фантазію та художні здібності хлопчика допоможе набір «Дитяча майстерня для хлопчиків 5 у 1» (Strateg 30602). Підійде для маленького художника, скульптора-початківця, любителя конструювати і своїми руками виготовляти оригінальні подарунки та креативні прикраси. Основна умова – необхідна фантазія маленького майстра, а все інше є у наборі – розмальовка, гравюра, об'ємна фігура, картина із пластиліну, 3D пазл-конструктор.

Об'ємні фігурки знаменитих супергероїв, з якими можна повторити їхні пригоди або прикрасити ними кімнату. З картону необхідно вирізати елементи, за інструкцією зігнути та закріпити клеєм.

Для маленького художника передбачений набір фарб та аркуш із картиною за номерами. Достатньо нанести фарбу відповідного кольору на контури помічені цифрами і готовий результат принесе задоволення майстру.

Зібрати своїми руками автомобіль чи мотоцикл маленькому механіку допоможе 3D пазл-конструктор, поєднавши деталі, маленький інженер отримає чудовий автомобіль чи мотоцикл, які після збирання можна розмалювати. Виготовлення моделей стане не тільки захопливою грою, а й допоможе розвинути творчий погляд, впевненість у своїх силах і сформувати особистість малюка. Складання доступне кожній дитині, сам процес виготовлення навчить уважності, привчить до акуратності та бажання досягти поставленої мети.

Маленький скульптор зможе створити фігурки чи цілі композиції – для цього у наборі є пластилін. Пластилін можна використовувати замість фарби для прикраси шаблонів картин.

Гравюри за цікавою технологією можна виготовити, стираючи спеціальним штихелем покриття на шаблонах.

А ще в наборі є фарби та рамки із шаблонами картинок.

Творчий процес допоможе хлопчику поринути у світ фантазії, навчить концентрувати увагу, розрізняти та комбінувати кольори, привчить до акуратності та наполегливості у досягненні мети. Крім інтелектуального дитина отримає і фізичний розвиток – координація рухів та зусилля маленьких пальчиків при малюванні, ліпленні чи складанні. Виготовлення виробів стане не просто веселою розвагою, а й допоможе розвинути творчі здібності, впевненість у своїх силах та сформувати особистість дитини. Готові вироби стануть прикрасою дитячої кімнати або подарунком, що запам'ятовується.

У наборі виконана одна з основних вимог до іграшок — безпека та екологічна чистота. Деталі набору упаковані в картонну коробку. Мова російська.

Особливості:

  • Вік: від 3 років;
  • Матеріал: картон;
  • Комплект: фарби, пензлик, шаблони, пластилін;
  • Розмір упаковки: 33 х 29 х 5.5 см.
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Бренд
Strateg
Вік
Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років
Упаковка
Коробка
Розмір упаковки
330×290×55 мм
Артикул
30602
Мова
Російська
Відгуки
Купити - Набір для творчості Strateg Дитяча майстерня для хлопчиків 5 в 1 (30602)
Набір для творчості Strateg Дитяча майстерня для хлопчиків 5 в 1 (30602)
240 грн
Є в наявності
 

Найкращі відгуки Набір для творчості Strateg Дитяча майстерня для хлопчиків 5 в 1 (30602)

 
Характеристики Набір для творчості Strateg Дитяча майстерня для хлопчиків 5 в 1 (30602)
Бренд
Strateg
Вік
Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років
Упаковка
Коробка
Розмір упаковки
330×290×55 мм
Артикул
30602
Мова
Російська