Набір для творчості Strateg Дитяча майстерня для дівчаток 5 в 1 (30603)
Код товару 1381355
Бренд
Strateg
Вік
Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років
Упаковка
Коробка
Розмір упаковки
330×290×55 мм
Артикул
30603
Мова
Російська

Все про товар Набір для творчості Strateg Дитяча майстерня для дівчаток 5 в 1 (30603)

Поєднати розвагу з творчістю, розвинути фантазію та художні здібності дівчинки допоможе набір «Дитяча майстерня для дівчаток 5 в 1» (Strateg 30603). Підійде для маленької художниці, скульпторки, любительки своїми руками виготовляти оригінальні подарунки та креативні прикраси. Основна умова – необхідна фантазія маленької майстрині, а решта є в наборі – розмальовка, гравюра, об'ємна фігура, картина із пластиліну, 3D пазл-конструктор, бісер.

Об'ємні фігурки кумедних тварин, з якими можна повторити їхні пригоди або прикрасити ними кімнату. З картону необхідно вирізати елементи, за інструкцією зігнути та закріпити клеєм.

Виготовити незвичайні прикраси з паперу без клею – старовинне мистецтво оригамі, в комплекті інструкція та аркуші паперу для створення оригінальних прикрас.

Для маленької художниці передбачений набір фарб та аркуш із картиною за номерами. Достатньо нанести фарбу відповідного кольору на контури помічені цифрами і готовий результат принесе задоволення малюку.

Зібрати своїми руками симпатичний будиночок для улюблених ляльок допоможе 3D пазл-конструктор, поєднавши деталі, маленька господиня отримає чудову оселю, яку після складання можна розмалювати. Виготовлення будиночка стане не тільки захопливою грою, а й допоможе розвинути творчий погляд, впевненість у своїх силах та сформувати особистість малечі. Складання доступне будь-якій дитині, сам процес виготовлення навчить уважності, привчить до акуратності та бажання досягти поставленої мети.

Маленький скульптор зможе створити фігурки чи цілі композиції – для цього у наборі є пластилін. Пластилін можна використовувати замість фарби для прикраси шаблонів картин.

Гравюри за цікавою технологією можна виготовити, стираючи спеціальним штихелем покриття на шаблонах.

Самостійно створити незвичайну прикрасу з бісеру – це не тільки можливість для дівчинки наголосити на індивідуальності, але й отримати задоволення від творчого процесу та масу позитивних емоцій. Допоможе розвинути фантазію, стимулює образне мислення, візуальне сприйняття та відчуття кольору, моторику пальчиків, логіку та пам'ять, отримати навички посидючості, акуратності та наполегливості в досягненні кінцевого результату. Незайвими будуть і позитивні емоції, які отримає дівчинка, створивши своїми руками яскравий виріб, що запам'ятовується.

А ще в наборі є фарби та рамки із шаблонами картинок.

Творчий процес допоможе дівчинці поринути у світ фантазії, навчить концентрувати увагу, розрізняти та комбінувати кольори, привчить до акуратності та наполегливості у досягненні мети. Крім інтелектуального дитина отримає і фізичний розвиток – координація рухів та зусилля маленьких пальчиків при малюванні, ліпленні чи складанні. Виготовлення виробів стане не просто веселою розвагою, а й допоможе розвинути творчі здібності, впевненість у своїх силах та сформувати особистість дитини. Готові вироби стануть прикрасою дитячої кімнати або подарунком, що запам'ятовується.

У наборі виконана одна з основних вимог до іграшок — безпека та екологічна чистота. Деталі набору упаковані в картонну коробку. Мова російська.

Особливості:

Вік: від 3 років;
Матеріал: картон;
Комплект: фарби, пензлик, шаблони, пластилін, бісер;
Розмір упаковки: 33 х 29 х 5.5 см.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Бренд
Strateg
Вік
Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років
Упаковка
Коробка
Розмір упаковки
330×290×55 мм
Артикул
30603
Мова
Російська
Відгуки
Купити - Набір для творчості Strateg Дитяча майстерня для дівчаток 5 в 1 (30603)
Набір для творчості Strateg Дитяча майстерня для дівчаток 5 в 1 (30603)
240 грн
Є в наявності
 

Найкращі відгуки Набір для творчості Strateg Дитяча майстерня для дівчаток 5 в 1 (30603)

 
Характеристики Набір для творчості Strateg Дитяча майстерня для дівчаток 5 в 1 (30603)
Бренд
Strateg
Вік
Від 3 до 5 років, Від 6 до 8 років
Упаковка
Коробка
Розмір упаковки
330×290×55 мм
Артикул
30603
Мова
Російська