Миллион подписчиков. Как раскрутить ваш аккаунт за 30 дней
Аудіокнига | Код товару 1235551
Автор
Брендан Кейн
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Є. Пивоваров
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Миллион подписчиков. Как раскрутить ваш аккаунт за 30 дней

  • Секрети успіху для тих, хто хоче розвинути свій бізнес, розповісти світові про свої ідеї або просунути бренд.
  • Метод тестування контенту і розумного використання платної реклами, завдяки якому ви зможете значно збільшити кількість реальних підписників.
Чи підійдуть ідеї та інструменти, які працюють при просуванні акаунтів зірок, тим, хто починає з нуля? Чи зможе людина, яка ніколи не з'являлася на телебаченні, в кіно або в ЗМІ, зібрати мільйони підписників по всьому світу? Щоб це перевірити, Брендан провів експеримент - спробував розкрутити свій власний аккаунт. Менше ніж за місяць у нього було вже більше мільйона підписників з більш ніж ста країн.

Тепер, знаючи, що його метод дійсно працює, Брендан ділиться з вами своїми секретами: як створювати унікальний і різноплановий контент для онлайну, яким захочуть ділитися ваші підписники, як і навіщо тестувати свої ідеї і як розкрутитися за допомогою таких платформ, як Facebook, Instagram і YouTubе.

Цитати

Не потрібно витрачати мільйони доларів на маркетинг, щоб завоювати довіру мас, - досить просто зробити так, щоб люди публікували те, що вам потрібно.
Щодня на цифрових платформах відправляється понад 60 мільярдів онлайн-повідомлень, і лише деяким з обраних вдається впоратися з цією божевільною сутичкою за увагу клієнтів.

Від автора

Ви дізнаєтеся, як правильно тестувати аудиторію і з'ясовувати, яка стратегія спрацює і змусить людей ділитися вашим контентом. Таким чином, ви зможете за декілька місяців отримати таку ж кількість підписників, яку раніше отримали б за кілька років. За допомогою моєї методології тестування аудиторії і розумного використання платної реклами ви зможете значно збільшити кількість реальних підписників і домогтися визнання. У вашому розпорядженні буде система, яка допоможе вам зрозуміти, що працює, а що - ні. Ви отримаєте важливі дані, корисні для вашого бізнесу і розвитку бренду.

Для кого

Для маркетологів, SMM-фахівців і блогерів.

Книга входить в топ 3 книг про соціальні мережі на Amazon.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Брендан Кейн
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Є. Пивоваров
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Миллион подписчиков. Как раскрутить ваш аккаунт за 30 дней
Миллион подписчиков. Как раскрутить ваш аккаунт за 30 дней
144 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Миллион подписчиков. Как раскрутить ваш аккаунт за 30 дней

 
Характеристики Миллион подписчиков. Как раскрутить ваш аккаунт за 30 дней
Автор
Брендан Кейн
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Є. Пивоваров
Тип
Аудіо