Машина правды. Блокчейн и будущее человечества
Аудіокнига | Код товару 1226193
Автор
Майкл Кейсі, Пол Вінья
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Марія Сухотина
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Машина правды. Блокчейн и будущее человечества

Про книгу

Нова книга авторів бестселера "Епоха криптовалют", в якій вони розповідають про технології блокчейн і те, як вона буде міняти різні галузі бізнесу та сфери нашого життя.

В умовах сучасної економіки світом править той, хто контролює потоки інформації. Це добре видно на прикладі інформаційно-технологічних гігантів на кшталт Google і Facebook: вони постійно накопичують дані про нас і нашу взаємодію. У двадцять першому столітті саме поняття влади визначає той, хто має повноваження збирати, зберігати і публікувати дані. Зараз ці повноваження носять централізований характер. Їх ділять між собою кілька гігантських корпорацій.

Концепція блокчейну може покласти край нинішній ієрархії влади в інформаційному полі. Здатність накопичувати і обробляти дані в такому випадку перейде до децентралізованої структури, яка не належить нікому. Тепер можна уявити собі світ, непідвладний мегакорпораціям на зразок Google і Facebook або навіть силовим відомствам на кшталт Агентства національної безпеки. Ми, люди - громадяни світової спільноти - самі будемо вирішувати, що робити з доступною нам інформацією.

Ось, мабуть, найважливіше, що потрібно знати про технології блокчейну. Нова книга авторів "Епохи криптовалют" написана для того, щоб передати і розкрити цю думку.

Для кого ця книга

Ця книга для всіх, хто цікавиться технологією блокчейн і її сучасними і майбутніми додатками.

Про авторів

Пол Вінья - репортер The Wall Street Journal.

Майкл Кейсі - колумніст The Wall Street Journal, автор статей в The Washington Post і The Financial Times, автор кількох книг.

Цитати з книги

Ширше горизонту
Поява інтернету вже позбавила нас від частини настирливих посередників, тепер блокчейн продовжує цю тенденцію. Поклавши управління соціальним капіталом на децентралізовану мережу з відкритим протоколом замість ряду уповноважених посередників і створивши нові цифрові валюти, токени і активи, ми зможемо змінити саму природу громадської організації. Виникнуть нові, раніше неможливі підходи до співпраці і взаємодії, що перетворить багато галузей і організації.

Обліковий реєстр
Напевно, вас це здивує, але мрія найбільш палкого лібертаріанця - мешканця даркнету, найбільш провокаційна, спірна, найбільш бунтарська концепція в сучасному світі фінансів, концепція настільки потужна, що всі уряди планети зараз вирішують, взяти її під свою опіку або повністю заборонити, - це звичайна бухгалтерська книга. Так-так, той самий обліковий реєстр. Першим плодом цієї крамольної ідеї став, звичайно ж, біткоїн, основний принцип якого зводиться до ведення цифрового зведеного облікового реєстру, де відображаються всі транзакції. Що ж робить цю нехитру ідею настільки новаторською? Спосіб ведення записів, який ми називаємо «блокчейн», тобто ланцюжок блоків.

Промислова революція
Блокчейн може подарувати нам архітектуру, на базі якої відбудеться так звана четверта промислова революція, яка з'єднає «біти і атоми» і буде розвиватися за рахунок масивів глобальної інформації. Це нарешті зробить можливим «інтернет відкритих даних». Вся інформація світу виявиться у вільному доступі, і з нею зможе працювати будь-який бажаючий. Необмежений доступ до даних повинен допомогти людству знайти колективні рішення численних проблем, підвищити якість виробництва і ефективність праці. Перед нами відкриваються вельми привабливі перспективи.

Економіка для кожного
Якщо інтернет першого покоління створив нові бізнес-моделі і запаморочливі можливості заробітку, допомагаючи переступити через багато бар'єрів і вступити в гру, то наступна фаза обіцяє усунути бар'єри взагалі. Теоретично це означає, що кожен власник цифрового пристрою з доступом в інтернету зможе брати участь в глобальній економіці. Гряде розширення сфери відкритих технологій, яке дасть поштовх новим ідеям, концепціям і механізмам.

Принципово нове
За словами засновника Світового економічного форуму Клауса Шваба, ми стоїмо на порозі «четвертої промислової революції» не тому, що ось-ось з'явиться певна лінійка нових продуктів, а тому, що поєднання різних технологій починає породжувати принципово нові системи: мобільні пристрої, сенсори, нанопроцесори, поновлювані енергоресурси, віртуальну реальність, штучний інтелект і т.д.

Загальнодоступна технічна освіта
Якщо ми хочемо, щоб суспільство вирішувало, як буде розвиватися нова система економічного управління, потрібно істотно розширити коло розробників. Таланти необхідно шукати всюди, прагнучи до гендерної, етнічної та культурної різноманітності. Тільки тоді цінності і установки, які неминуче просочуються в програмний код, будуть відображати запити всього суспільства, а не одного його вузького прошарку. Звідси висновок: необхідно вкладатися в загальнодоступну технічну освіту.

  • Виконавець: Михайло Мурзаков
  • Тривалість: 10 годин 28 хвилин 44 секунди
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Майкл Кейсі, Пол Вінья
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Марія Сухотина
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Машина правды. Блокчейн и будущее человечества
Машина правды. Блокчейн и будущее человечества

Звичайна ціна: 220 грн

Спеціальна ціна: 165 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Машина правды. Блокчейн и будущее человечества

 
Характеристики Машина правды. Блокчейн и будущее человечества
Автор
Майкл Кейсі, Пол Вінья
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Марія Сухотина
Тип
Аудіо