Магия утра. Продажи. Финансы (комплект из 2 книг)
Електронна книга | Код товару 1331296
Автор
Гел Елрод, Хонорі Кордер, Девід Осборн
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
Магия утра
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Юрій Кондуков
Кількість сторінок
472
ISBN
978-5-00117-612-1, 978-5-00146-423-5

Все про електронну книгу Магия утра. Продажи. Финансы (комплект из 2 книг)

Книга 1. Магія ранку для фінансової свободи. Як закласти основи щасливого і заможного життя

Практики «Чудового ранку» для фінансового благополуччя.

У цій книзі йдеться про три речі. По-перше, про найважливіші практики, які відрізняють тих, хто прагне розбагатіти. Якщо ви їх вивчите, то зможете застосувати в своєму житті. Зробити це дуже просто. Ні, це не легко - але це дійсно просто.

По-друге, автори наочно демонструють, наскільки важливо - насправді - починати кожен день з цих практик. Ви побачите, що ранок має особливу цінність для мільйонерів. Ранок має значення - з причин, які ви поки не можете навіть уявити. Звичайно, для того, щоб стати мільйонером, недостатньо тільки рано прокидатися щоранку. Однак не буде великим перебільшенням сказати, що ранок може істотно вплинути на вашу долю - бути вам мільйонером або невдахою.

По-третє, ви дізнаєтеся, які практичні дії потрібно зробити, щоб перетворитися на таке рідкісне створіння, як жайворонок. Автори впевнені, що бути жайворонком - це навичка, яку можна розвинути. Ви дійсно можете навчитися рано вставати. Ви можете прокидатися радісним і енергійним.

Все це кардинально змінить ваше сприйняття світу - і не тільки з точки зору добробуту. Якщо ви контролюєте свій ранок, то контролюєте і весь день. Ви готові взаємодіяти зі світом на власних умовах. Ви можете діяти, а не реагувати. Уявіть собі день, на який ви складаєте план дій. Вам зрозуміло, чим слід зайнятися в першу чергу, і майбутнє приємно хвилює вас. Саме це пропонує вам «Чудовий ранок» - не тільки можливість домогтися фінансового успіху, але й досягти миру в душі, відчуття управління власним життям.

Для кого ця книга

  • Для шанувальників серії «Магія ранку».
  • Для всіх, хто прагне до фінансового благополуччя.

Книга 2. Магія ранку для високого продажу. Найшвидший спосіб вийти на новий рівень

Про книгу

Щоб вивести свої продажі на новий рівень, спочатку потрібно вивести на новий рівень себе. Тільки ставши гармонійною і самореалізованою особистістю можна залучати, створювати і підтримувати екстраординарні рівні успіху, продажів і доходу. В основі цієї книги - метод Гела Елрода "Чудовий ранок" та інтерв'ю з десятками найуспішніших СЕО, власників компаній і підприємців. Що відрізняє цих людей від 99% інших? Що вони знають про продажі, чого не знають інші? Якими тонкощами про передпродажну підготовку, створення бази потенційних покупців, демонстрацію продукту, роботу з запереченнями та укладання угод вони зможуть поділитися? І як правильний початок дня може вплинути на продажі? Шукайте відповіді на ці питання в книзі. Підійде навіть надзвичайно зайнятим людям.

Від авторів

Готуючи матеріали для цієї книги, ми більше двох років інтерв'ювали десятки провідних продавців - СЕО та власників компаній, підприємців і авторів бестселерів, - кожен з яких входив в один відсоток кращих у своїй сфері діяльності. Ми хотіли знати, що вони роблять не так, як інші 99 відсотків. Середні доходи цих людей варіювалися від чверті мільйона до семизначних цифр; дещо з почутого нас сильно здивувало, інше виявилося цілком прогнозованим. Чим більше вивчаєш кращих в світі продавців в будь-якій галузі, тим більше усвідомлюєш, що їх успіх - результат того, ким вони є, а не тільки того, що вони роблять. Ми написали цю книгу, тому що хотіли дати вам і те й інше, щоб ви могли освоїти всі найважливіші аспекти успішних продажів і одночасно розвинути всі грані свого "я". В цьому й полягає головна ідея і мета книги: щоб вивести свої продажі на новий рівень, спочатку потрібно вивести на новий рівень себе - тому що трансформація відбувається виключно в такому порядку. "Магія ранку для високих продажів" - це відповідь XXI століття на виклик XXI століття: як одночасно досягти успіху у всіх сферах життя, стати лідером продажів і при цьому бути здоровою, збалансованою і самореалізованою особистістю. Книга розповідає, як це вдається кращим продавцям, і з самого початку забезпечує вас перевагою, допомагаючи стати одним з них - думками, емоційно, духовно і стратегічно.

Для кого ця книга

Для шанувальників серії "Магія ранку". Для всіх, хто працює в продажах.

Об авторах

Гел Елрод - має один з найвищих рейтингів серед доповідачів і мотиваційних ораторів США, він також засновник і організатор динамічної і високомотивованої на особистісне зростання онлайн-спільноти і автор супербестселера "Магія ранку. Як перша година дня визначає ваш успіх", перекладеного 27 мовами. На Amazon у цій книги незмінно найвищий рейтинг, вона зібрала півтори тисячі відгуків з оцінкою "п'ять зірок". Сьогодні авторський метод Хела під назвою "Чудовий ранок" налічує понад 500 тисяч послідовників в більш ніж 70 країнах. Значить, місію свою він виконує.

У віці двадцяти років Хел потрапив в аварію. У його автомобіль врізалася вантажівка, керована п'яним водієм; протягом шести хвилин Гел знаходився у стані клінічної смерті, у нього було зламано одинадцять кісток і пошкоджено головний мозок. Лікарі говорили, що він більше не зможе ходити. Однак, всупереч їх думці і спокусі вважати себе жертвою, Хел домігся багато чого: його фото висить у Залі слави корпорації, де він працював; він пробіг ультрамарафон, став міжнародним мотиваційним оратором і ведучим одного з кращих подкастів в iTunes з питань успіху "Досягайте цілей з Гелом Елродом". І головне, Гел вдячний долі за те, що залишився живим і живе так, як мріяв, зі своєю дружиною Урсулою і двома дітьми, Софі і Холстеном.

Райан Сноу - лідер продажів, бізнес-коуч і вчитель за покликанням. Маючи 15-річний досвід роботи продавцем, викладачем, інструктором і бізнес-коучем, Райан визначає свою місію як допомогу людям домагатися екстраординарних результатів в житті і продажах завдяки особистому і професійному зростанню та розвитку. Будучи одним з ранніх послідовників і практиків "Чудового ранку", Райан твердо переконаний, що перші кілька годин кожного дня сприяють ефективному особистісному і професійному зростанню. Райан навчив сотні фахівців з продажу та виступав перед тисячними аудиторіями, розповідаючи про ефективні методики розвитку бізнесу. Сьогодні він керує групою і працює бізнес-тренером в агентстві нерухомості Keller Williams Realty, розташованому неподалік від Бостону, а також управляє власною командою ріелтерів в іншому офісі.

Хонорі Кордер - автор бестселерів. Вона написала більше десятка чудових книг. Протягом понад 15 років Хонорі із захопленням пропонує послуги коуча, наставника і консультанта з питань стратегії фахівцям і підприємцям в різних сферах діяльності. Вона допомагає людям позбуватися від обмежуючих переконань, мріяти про велике і йти до того, чого вони дійсно хочуть. Її місія полягає в тому, щоб надихати і мотивувати на те, щоб перетворювати своє бачення і мрії на реальність. Для цього Хонорі ділиться революційним процесом, який вона розробила для своїх клієнтів.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Гел Елрод, Хонорі Кордер, Девід Осборн
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
Магия утра
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Юрій Кондуков
Кількість сторінок
472
ISBN
978-5-00117-612-1, 978-5-00146-423-5
Рецензії
Купити - Магия утра. Продажи. Финансы (комплект из 2 книг)
Магия утра. Продажи. Финансы (комплект из 2 книг)

Звичайна ціна: 308 грн

Спеціальна ціна: 231 грн

Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Хэл Элрод
Хэл Элрод

Відомий американський письменник, що працює в жанрі сучасної мотиваційної літератури. В основу творчості Хела Елрода покладено його особистий досвід. Перед очима читача на сторінках своїх книг автор розкриває найскладніші і хвилюючі події свого життя і перетворює їх в цінне керівництво до дії для кожного. Купити книги Хела Елрода варто, якщо ви відчуваєте, що зайшли в глухий кут в житті або кар'єр...

Детальніше

Рецензії Магия утра. Продажи. Финансы (комплект из 2 книг)

 
Характеристики Магия утра. Продажи. Финансы (комплект из 2 книг)
Автор
Гел Елрод, Хонорі Кордер, Девід Осборн
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
Магия утра
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Юрій Кондуков
Кількість сторінок
472
ISBN
978-5-00117-612-1, 978-5-00146-423-5
Тип
Електронна
 

Про автора Магия утра. Продажи. Финансы (комплект из 2 книг)