Магия утра для влюбленных. Как найти и удержать любовь и страсть
Аудіокнига | Код товару 1226203
Автор
Гел Елрод, Хонорі Кордер, Пол Мартіно
Подивитися всі
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
Магия утра
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Оксана Мєдвєдь
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Магия утра для влюбленных. Как найти и удержать любовь и страсть

Про книгу

Фахівці з психології партнерських стосунків разом з автором бестселеру "Магія ранку" Гелом Елродом допоможуть вам побудувати прекрасні взаємини, в яких любов і пристрасть ростуть з кожним днем.

Книга Гела Елрода "Магія ранку" змінила життя мільйонів людей. Тепер він разом з фахівцями з сімейних і любовних стосунків пропонує парам застосувати його методику "Чудовий ранок" для підтримки любові і пристрасті.

Коли в житті людини є любов і пристрасть, у неї є стимул ставати краще, відкривати себе справжню. Як би багато ви не трудилися над особистісним зростанням, якщо цих почуттів немає, ви просто не живете справжнім життям - поки не живете.

З цієї книги ви дізнаєтеся:

  • як змінити стосунки в парі на краще;
  • як навчитися розуміти очікування чоловіків і жінок від шлюбу;
  • як підтримувати і розвивати любов;
  • як повернути пристрасть у стосунки;
  • як зберігати дружні стосунки з партнером заради благополуччя дітей.

"Рятувальні круги" з методу "Чудовий ранок" допоможуть вам з легкістю створювати і підтримувати чудові стосунки в парі.

Від авторів

Немає нічого важливішого за кохання. Незалежно від того, що ми думаємо, кожен з нас приходить у світ заради того, щоб випробувати це неймовірне почуття. Ви можете бути впевненими, що взаємини з важливими для вас людьми суттєво впливають на ваш успіх в будь-якій сфері життя. Вони впливають на роботу, виховання дітей, фінанси, здоров'я, фізичну форму, впевненість у собі, щастя і духовність і навіть на самооцінку. Міцна любов і негасима пристрасть дозволяють людині ставати краще кожного день, відкривати себе справжню. І як би багато і наполегливо ви не трудилися над своїм особистісним зростанням, якщо у вашому житті немає таких любові і пристрасті, значить, ви просто не живете справжнім життям - поки не живете. Задоволеність людини життям залежить від її взаємин з оточуючими, а любовні, стосунки - найголовніший фактор, він впливає на якість життя сильніше за інші. Якщо ви хочете жити краще, навчиться будувати чудові стосунки. Ви цього заслуговуєте. Як і ваш партнер, і ваші діти.

Для кого книга

Для тих, хто цікавиться психологією взаємин і прагне до гармонії з партнером, а також для тих, хто переживає складний етап у стосунках. Для шанувальників бестселеру "Магія ранку".

Про авторів

Гел Елрод - має один з найвищих рейтингів серед доповідачів і мотиваційних ораторів США. Однак він більше відомий як автор книги, яку сьогодні багато хто вважає "однією з тих, що найбільш сильно перетворюють життя". На Amazon у цієї книги незмінно найвищий рейтинг, вона зібрала півтори тисячі відгуків з оцінкою "п'ять зірок". Мова, звичайно ж, йде про "Магію ранку: Як перша година дня визначає ваш успіх".

У віці двадцяти років Хел потрапив в аварію. У його автомобіль врізалася вантажівка, керована п'яним водієм; протягом шести хвилин Хел знаходився у стані клінічної смерті, у нього було зламано одинадцять кісток і пошкоджено головний мозок. Лікарі говорили, що він більше не зможе ходити. Однак, всупереч їх думці і спокусі вважати себе жертвою, Хел домігся багато чого: його фото висить у Залі слави корпорації, де він працював; він пробіг ультрамарафон, став міжнародним мотиваційним оратором і ведучим одного з кращих подкастів в iTunes з питань успіху "Досягайте цілей з Хелом Елродом". І головне, Хел вдячний долі за те, що залишився живим і живе так, як мріяв, зі своєю дружиною Урсулою і двома дітьми, Софі і Холстеном.

Хонорі Кордер - автор бестселерів. Вона написала більше десятка чудових книг. Протягом понад 15 років Хонорі із захопленням пропонує послуги коуча, наставника і консультанта з питань стратегії фахівцям і підприємцям в різних сферах діяльності.

Вона допомагає людям позбуватися від обмежуючих переконань, мріяти про велике і йти до того, чого вони дійсно хочуть. Її місія полягає в тому, щоб надихати і мотивувати на те, щоб перетворювати своє бачення і мрії на реальність. Для цього Хонорі ділиться революційним процесом, який вона розробила для своїх клієнтів.

Стейсі і Пол Мартіно - засновники RelationshipDevelopment.org і автори програми RelationshipU®, призначеної для особистісного розвитку в сфері взаємин, в першу чергу з партнерами і подружжям.

Подружжя Мартіно переконане, що для перетворення взаємин достатньо зусиль лише однієї сторони. Вони з неймовірним ентузіазмом освічують людей в цій важливій сфері життя, пропонуючи їм знання про психологію сімейних і партнерських стосунків. Стратегічний коучинг, онлайн-програми та ретельно підготовлені заходи допомогли десяткам тисяч людей у всьому світі поліпшити взаємини в парі.

Всі ці стратегії, до речі, можна використовувати для поліпшення будь-яких стосунків з оточуючими.

  • Виконавець: Дмитро Кремінський, Андрій Курілов, Юлія Яблонська
  • Тривалість: 8 годин 47 хвилин 20 секунд
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Гел Елрод, Хонорі Кордер, Пол Мартіно
Подивитися всі
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
Магия утра
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Оксана Мєдвєдь
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Магия утра для влюбленных. Как найти и удержать любовь и страсть
Магия утра для влюбленных. Как найти и удержать любовь и страсть

Звичайна ціна: 220 грн

Спеціальна ціна: 143 грн

Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Хэл Элрод
Хэл Элрод

Відомий американський письменник, що працює в жанрі сучасної мотиваційної літератури. В основу творчості Хела Елрода покладено його особистий досвід. Перед очима читача на сторінках своїх книг автор розкриває найскладніші і хвилюючі події свого життя і перетворює їх в цінне керівництво до дії для кожного. Купити книги Хела Елрода варто, якщо ви відчуваєте, що зайшли в глухий кут в житті або кар'єр...

Детальніше

Рецензії Магия утра для влюбленных. Как найти и удержать любовь и страсть

 
Характеристики Магия утра для влюбленных. Как найти и удержать любовь и страсть
Автор
Гел Елрод, Хонорі Кордер, Пол Мартіно, Стейсі Мартіно
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Серія книг
Магия утра
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Оксана Мєдвєдь
Тип
Аудіо
 

Про автора Магия утра для влюбленных. Как найти и удержать любовь и страсть