Любовь на всю жизнь. Руководство для пар
Аудіокнига | Код товару 1226240
Автор
Харвілл Хендрікс, Хелен Хант
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Василь Горохів
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Любовь на всю жизнь. Руководство для пар

Класична книга про сімейні стосунки, яка успішно продається вже більше тридцяти років (!) і перекладена на десятки мов. Заснована на більш ніж тридцятирічному досвіді авторів, який допоміг сотням пар зберегти шлюб.

Книга, яку по праву можна називати «легендарним бестселером», і це не буде перебільшенням або кліше.

Харвілл і Хелен пережили невдалі шлюби: їхні попередні стосунки не врятували ні народження дітей, ні консультації з психотерапевтами. Харвілл жадав знайти відповідь на головне питання: в чому причина конфліктів, криз і розставань подружжів, які колись так сильно любили один одного. Він відчував, що, крім зовнішніх проблем, є якась глибинна причина, і хотів всебічно її вивчити. Хелен підтримала його в цьому починанні. Вони утворили не тільки сімейну, а й професійну спілку.

В результаті багаторічних досліджень вони прийшли до висновку, що на відносини з партнерами сильний вплив робить досвід, отриманий в дитинстві. Ми вибираємо партнерів несвідомо, під впливом образів з минулого, відображених в глибинах нашої пам'яті. Тому в наших партнерах, як правило, поєднуються негативні і позитивні риси тих людей, які нас виховували.

Любов - це прагнення знайти гармонію, яку ми відчували, перебуваючи в материнській утробі. Стикаючись з реальністю, ми втрачаємо відчуття безпеки, з яким приходимо в цей світ. Кожен раз, коли батько віддаляється від своєї дитини, не помічаючи, наприклад, її плачу, дитина переживає болісний досвід розриву зв'язку з близькою людиною, а в любові ми намагаємося знову цей зв'язок знайти. Ми відтворюємо негативний досвід минулого, бажаючи на цей раз «вийти переможцем», зцілити свою дитячу травму. Однак неусвідомлені очікування не завжди виправдовуються, і в результаті ми отримуємо проблеми в сімейному житті: чоловік і жінка знову переживають свої дитячі проблеми, тепер уже в стосунках з партнерами. Звідси і конфлікти, і кризи, і розлучення.

Харвілл і Хелен пропонують спосіб виправлення ситуації. Це імаго-психотерапія, спрямована на поліпшення взаємодії з партнером. Ключову роль в ній грає діалог. Позитивний досвід спілкування з партнером древній мозок кодує в нових зв'язках між клітинами головного мозку. Чим більше таких позитивних взаємодій, тим міцнішим стає новий шлях, а старий і руйнівний - той, який виник ще в дитинстві, - почне втрачати силу (між клітинами тече менше месенджерів) і здатність втручатися у ваші стосунки. В результаті пара приходить до усвідомленого партнерства - відносин, які характеризуються взаємною підтримкою і сприяють психологічному і духовному зростанню обох партнерів.

У книзі є теоретична частина (допомагає відповісти на питання: «Що не так» і «Чому так відбувається») і практична - вправи, які допоможуть досягти усвідомленого партнерства, коли чоловік і жінка стають одним цілим.

Для кого ця книга

Для подружжів, які хочуть впоратися з існуючими конфліктами і навчитися уникати нових.

Для тих, хто збирається одружитися і не планує поповнювати статистику розлучень.

Для всіх, хто хоче зрозуміти природу відносин в парі.

  • Виконавець: Альона Комолова, Андрій Новокрещенов
  • Тривалість: 9 годин 53 хвилини 31 секунда
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Харвілл Хендрікс, Хелен Хант
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Василь Горохів
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Любовь на всю жизнь. Руководство для пар
Любовь на всю жизнь. Руководство для пар
220 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Любовь на всю жизнь. Руководство для пар

 
Характеристики Любовь на всю жизнь. Руководство для пар
Автор
Харвілл Хендрікс, Хелен Хант
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Василь Горохів
Тип
Аудіо