Ленивая гениальная мама. Как отделить важное от неважного и наладить жизнь по методу «ленивого гения»
Аудіокнига | Код товару 1331000
Автор
Кендра Адачі
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2021
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Ленивая гениальная мама. Как отделить важное от неважного и наладить жизнь по методу «ленивого гения»

Ця книга вчить правильно розподіляти сили і час, концентруватися на важливому і відкидати непотрібне, дотримуватися системи у всьому - від прибирання ванної кімнати до планування бюджету, не забуваючи про важливість відпочинку і дбайливого ставлення до себе.

Кендра Адачі - матір трьох дітей - писала книгу для таких же, як вона, жінок з дітьми, які тонули в рутині, списках справ і обов'язків. Але запропоновані принципи і підхід до життя можуть бути корисні всім.

Головна мантра «ледачого генія»: будь генієм в тому, що важливо, і ледарем в тому, що не важливо... для тебе. Кожна глава присвячена одному принципу «ледачого генія» і містить практичне завдання, що дозволяє відразу ж впровадити його в життя. Наприклад, скоротіть кількість прийнятих рішень, зробивши вибір на деякі питання раз і назавжди, робіть маленькі кроки, впускайте у своє життя нових людей, плануйте свій відпочинок так само, як ви плануєте справи, ставтеся до себе з добротою і турботою.

Навіть від застосування одного принципу буде результат, але якщо використовувати кожен з них, ви побачите, як гармонійно вони допомагають вирішити ваші проблеми.

Дотримуючись цих принципів, ви навчитеся краще розбиратися з пранням, доводити проєкти до кінця і готувати вечерю. Не так уже й мало! Але крім практичних речей, ви навчитеся приймати життя у всіх його проявах: коли ви сповнені енергії і коли все валиться з рук, коли ваш будинок сяє чистотою і коли звана вечеря обертається провалом. Все це має значення, тому що все це ваше. Ця книга допоможе вам визначити те, що для вас важливо, відкинути непотрібне і, слідуючи принципам «ледачого генія», зробити своє життя спокійним і продуктивним.

Фішки книги

  • 13 принципів з практичними завданнями, які допоможуть навчитися визначати, що важливо саме для вас, щодня знаходити час для зростання і стати спокійнішою та щасливішою. 
  • Приклади з реального життя, в яких будь-яка мама пізнає себе. 
  • Принципи «ледачого генія» підійдуть не тільки для мам, але для всіх, хто хоче полегшити собі життя. 

Для кого книга

Для всіх, хто втомився від постійної низки справ, зростаючих списків обов'язків та вічних переживань, що зробив недостатньо.

Від авторки

Кілька років тому під час відпустки на пляжі мій чоловік викопав у піску глибоку яму, а потім троє наших дітей почали наввипередки бігати до океану і назад з відрами, щоб заповнити цю яму водою якомога швидше. Раз по раз вони приносили воду і виливали, приносили і виливали, але яма ніяк не заповнювався. Вся вода до останньої краплі йшла в пісок, ніби насміхаючись над їхніми зусиллями. Я дивилася на цю яму і розуміла, що бачу перед собою метафору свого життя. А можливо, і вашого.

Ось що ми робимо. Ми вибираємо собі місце на піску, щоб вирити яму, і починаємо копати. Куди веде наша яма? Без поняття, але яка різниця? Всі навколо нас копають, так що ми теж копаємо. Потім ми носимо відра з «водою» одне за іншим - календарі з кольоровою розміткою, шкільний батьківський комітет, планування вечерь і пошук балансу між роботою і сімейним життям. Ми намагаємося, вибиваємося з сил і бачимо, що яма залишається порожньою. Ми зупиняємося, щоб перевести дух, розмірковуючи про те, чи відчувають інші себе найбільшими невдахами в світі.

Мені знайоме це відчуття. Соромно сказати, скільки годин я провела в пошуку потрібних інструментів, які допоможуть відчути, що життя у мене під контролем. Правда в тому, що якщо ми будемо братися за всі справи без розбору, не розділяючи їх на ті, що мають значення, і ті, без яких можна обійтися, ми в якийсь момент опинимося перед вибором: загнати себе в могилу, переживаючи через все в світі, або здатися і не думати взагалі ні про що. Добра новина в тому, що вам не треба вибирати: будьте генієм в тому, що вам важливо, і ледарем в тому, що не важливо, - станьте «ледачим генієм».

  • Виконавець: Нона Трояновська
  • Тривалість: 06 годин 36 хвилин 41 секунда
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Кендра Адачі
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2021
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Ленивая гениальная мама. Как отделить важное от неважного и наладить жизнь по методу «ленивого гения»
Ленивая гениальная мама. Как отделить важное от неважного и наладить жизнь по методу «ленивого гения»

Звичайна ціна: 203 грн

Спеціальна ціна: 152 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Ленивая гениальная мама. Как отделить важное от неважного и наладить жизнь по методу «ленивого гения»

 
Характеристики Ленивая гениальная мама. Как отделить важное от неважного и наладить жизнь по методу «ленивого гения»
Автор
Кендра Адачі
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2021
Тип
Аудіо