Конструктор LEGO Boost Набір для конструювання і програмування 847 деталей (17101)
Код товару 825251
Бренд
LEGO
Серія іграшок
LEGO Boost
Вік
Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Артикул
17101
Тематика
Електроніка
Кількість елементів
847

Все про товар Конструктор LEGO Boost Набір для конструювання і програмування 847 деталей (17101)

Отримай новий досвід збірки з Набором для конструювання і програмування LEGO BOOST.

Збери і налаштуй Верні - свого персонального друга-робота, запрограмуй його і виконуй забавні завдання за допомогою килимка, що входить в набір. Ти можеш звернутися до Верні з питанням, і він відповість тобі за допомогою міміки, яка точно відображає його настрій. Верні на своїх широких гусеницях може рухатися в різних напрямках, змінювати швидкість, розрізняти об'єкти і кольори, визначати відстань, захоплювати і переносити предмети, жестикулювати і метати дротики з пускового пристрою, встановленого на плечі. Крім того, Верні відчуває удари, може реагувати на них і розуміє, коли ви піднімаєте його в повітря.

З деталей робота легко зібрати MTR4 (Багатофункціональний всюдихід 4), Гітару 4000, Кота Френкі або автомайстерню, управляти якими можна з планшета за допомогою безкоштовного додатку, що включає в себе цифрові інструкції по збірці LEGO для всіх 5 моделей, а також цікаві завдання та ідеї для натхнення.

Френкі від LEGO BOOST - кіберкіт, який вміє ходити, муркотіти і грати на гармошці, любить рибу і молоко. Він треться об ноги, скаржиться і обожнює, коли його гладять. Але не варто піднімати його за хвіст.

Граючи на багатофункціональній інтерактивній Гітарі 4000 LEGO BOOST, ти зможеш стати справжнім музикантом. Запрограмуй датчик, щоб відтворити звуки, і використовуй вбудовану тремоло-систему, щоб брати будь-які ноти.

Автомайстерня LEGO BOOST - машина, яка будує ... інші машини Ти можеш зібрати все, що захочеш. Будуй, програмуй і керуй автомайстернею, щоб побудувати з кубиків міні-роботів і багато іншого.

Багатофункціональний всюдихід LEGO BOOST, або просто багатофункціональний всюдихід 4, готовий по твоїй команді приступити до виконання будь-якого завдання. Відправся на прогулянку і примусь всюдихід рухатися і виконувати різні завдання за допомогою програми LEGO BOOST.

Особливості:

  • Розмір робота Верні: висота 27 см
  • Розмір M.T.R.4 (Мультифункціональний всюдихід 4): 12 x 23 x 14 см
  • Розміри Гітари 4000: 5 x 42 x 15 см
  • Розмір кота Френкі: висота 17 см
  • Розмір автомайстерні: 27 x 19 x 16 см
  • Кількість деталей: 847
  • Габарити упаковки: 9.1 x 54 x 28.2 см.
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Бренд
LEGO
Серія іграшок
LEGO Boost
Вік
Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Артикул
17101
Тематика
Електроніка
Кількість елементів
847
Купити - Конструктор LEGO Boost Набір для конструювання і програмування 847 деталей (17101)
Конструктор LEGO Boost Набір для конструювання і програмування 847 деталей (17101)
5 099 грн
Немає в наявності
 
Інформація про бренд
LEGO (Дания)
LEGO (Дания)

LEGO – легендарний бренд, який орієнтовано як на дітей, так і на дорослих. Сьогодні LEGO - найвідоміший бренд у світі іграшок, але мало хто знає, що датська компанія починала свою історію як виробник дерев’яних речей. Компанію LEGO було засновано у 1932 році Оле Кірком Крістіансеном. Назвою компанії стало слово, яке походить від датських Leg і Godt, які разом означають «грати добре», а латиною LEG...

Детальніше

Характеристики Конструктор LEGO Boost Набір для конструювання і програмування 847 деталей (17101)
Бренд
LEGO
Серія іграшок
LEGO Boost
Вік
Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Артикул
17101
Тематика
Електроніка
Кількість елементів
847