Комплект Психологія для дівчат (комплект з 4 книг)
Паперова книга | Код товару 1388630
Автор
Михайло Лабковський, Тара Шустер, Махо Мольфіно
Подивитися всі
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2020
Рік першого видання
2019
Перекладач
Наталія Валевська
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145x220 мм; 140х215 мм; 160х210 мм

Усе про книжку Комплект Психологія для дівчат (комплект з 4 книг)

 Книга 1. Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось

 В цій книжці авторка розповідає історію власного перевиховання та перетворення на чемпіонку з любові до себе. Завдяки простим щоденним ритуалам Тара змінила свою свідомість, тіло та стосунки і навчить вас, як:

  • вдавати вдячність, поки не відчуєте вдячності насправді
  • розкопати та зцілити любов’ю свої приховані емоційні рани
  • розпізнати несвідомі переконання-самообмеження і позбутися їх
  • розвінчати внутрішнього недруга та захиститися від самокритики
  • розпочинати кожен день наснажено, натхненно й з готовністю блищати
  • створити собі життя, яке ви дійсно, абсолютно, в біса, обожнюватимете!

 Тираж цієї книги видано із залученням коштів Гранту інституційної підтримки наданих "Українським інститутом книги".


 Книга 2. Покінчи з "хорошою дівчинкою". Як переписати застарілі правила, відкрити в собі джерело сили і творити наповнене життя

 Протягом тисячоліть жінок вчили бути "хорошими", а не сильними. Але "хороші" дівчата повинні стримувати свій голос та прагнення, що шкодить, в першу чергу, їм самим.

 Авторка книжки, коуч, психологиня, ведуча подкасту the Heroine Махо Мольфіно завдяки досвіду, отриманому під час численних консультацій та розмов з жінками-лідерками, виділила п’ять саморуйнівних тенденцій. Це п’ять міфів про "хорошу дівчинку": про правила, досконалість, логіку, гармонію та жертовність, які кожна жінка повинна подолати, щоб мати владу над своїм життям.

 У книжці ви дізнаєтесь, як кожний з міфів впливає на самооцінку, професійну впевненість, кар’єру, стосунки та отримаєте практичні поради, як позбутися свого головного міфу, який забирає найбільше часу та ресурсів, цінувати власну самобутність та бути впевненою у собі.


 Книга 3. Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки

 Усі ми прагнемо кохати і бути коханими. Проблема лише в тім, що на шляху до щасливої любові стоїть забагато перепон, хибних уявлень і патріархальних стереотипів. Особливо — якщо ми народилися дівчатками.

 Ця книжка присвячена саме ілюзіям, що перешкоджають побудові приємних і плідних стосунків. Авторка аналізує власний досвід та намагається розібратися, чи щось із накопичених людством знань і мудрості (а надто — немудрості) про жінок, чоловіків та їхні взаємини можна систематизувати, впорядкувати і практично використати для створення «єдинорога» наших часів — здорових стосунків.

 Тривала, серйозна, саркастична, відверта і болісна розмова з собою перетворилася на книжку, яка не дасть усіх відповідей, але допоможе поставити правильні запитання і утвердитися в тому, що ти завжди інтуїтивно розуміла про суспільний і культурний тиск, міф про романтичне кохання, здорові та нездорові стосунки, тривожні маркери на перших етапах знайомства, уміння вчасно піти, буття собою і спроби змінити іншого, баланс і динаміку сил у парі, повагу до власних кордонів, тіло та секс у стосунках і решту речей таких очевидних, що ми схильні про них забувати, відкидаючи всі шанси на своє персональне, крафтове, унікальне «довго і щасливо». А ми його, чорт забирай, варті!


 Книга 4. Хочу й буду. 6 правил щасливого життя, або Метод Лабковського в дії

 У новому, доповненому, виданні з’явилися передмова і розділ, де психолог Михайло Лабковський докладно розбирає кожне правило, говорить про нюанси і пояснює методику, щоб застосовувати її стало простіше. Щоб жити стало легше, зрозуміліше, а головне — щасливіше.

 Психолог Михайло Лабковський цілком упевнений, що людина може і має право бути щасливою та робити лише те, чого хоче. Його книжка про те, як зрозуміти себе, досягти гармонії та навчитися отримувати задоволення від життя. Автор досліджує причини, що стають на заваді психічно здоровому способові життя: звідки в нас усвідомлені й неусвідомлені тривоги, страхи, чому ми не вміємо дослухатися до себе й налагоджувати стосунки з іншими людьми…

 Риса, що вирізняє Лабковського, — конкретика. На будь-яке найскладніше запитання він завжди дає гранично зрозумілу відповідь. Його вислови й поради такі радикальні, що багатьом доводиться спершу пережити не просто подив, а можливо, й шок. У рекомендаціях автор не ховається за обтічними формулюваннями, а чітко вказує причину проблем. І найголовніше — він знає, як цю проблему вирішити без заглиблення в дитячі психотравми й пильного розгляду вашого минулого. Якщо людина має знання і бажання, то змінить себе і своє життя на ліпше; це цілком реально. Мета будь-якої роботи психолога — особисте щастя й добробут пацієнта. Мета видання цієї книжки — особисте щастя кожного, хто її прочитає.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Михайло Лабковський, Тара Шустер, Махо Мольфіно
Подивитися всі
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2020
Рік першого видання
2019
Перекладач
Наталія Валевська
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145x220 мм; 140х215 мм; 160х210 мм
Рецензії
Купити - Комплект Психологія для дівчат (комплект з 4 книг)
Комплект Психологія для дівчат (комплект з 4 книг)
1 080 грн
Є в наявності
 
Інформація про автора
Михайло Лабковський
Михайло Лабковський

Михайло Олександрович Лабковський — видатний сімейний психолог, який в доступній та зрозумілій формі вчить своїх пацієнтів і слухачів, як гармонійно існувати з собою й оточуючими. Михайло працює в галузі індивідуальної та сімейної психології понад 30 років і понад 20 років в ролі ведучого на радіо, є автором ряду книг з психології. Лабковський має безцінний досвід миттєвого реагування на про...

Детальніше

Тара Шустер
Тара Шустер

Тара Шустер — автор і драматург, а також керівник у індустрії розваг. Освіту здобула в Університеті Брауна за курсом драматургія. В даний час працює у якості віце-президента з талантів та розвитку в Comedy Central. Пише оповідання, які публікуються в The New Yorker та інших популярних тижневиках і журналах. Саме завдяки її роботі у якості виконавчого директора, комедійний скетч-серіал «...

Детальніше

Махо Мольфіно
Махо Мольфіно

Махо Мольфіно — аргентино-американська письменниця, коуч, експертка з питань жіночого лідерства, психологиня, ведуча подкасту the Heroine. Здобула ступінь магістра у галузі "Викладання, дизайн та технології” у Стенфордському університеті та ступінь бакалавра у галузі “Психологія та культурологія” в Університеті Макгілла. Живе у Каліфорнії...

Детальніше

Анна Топіліна
Анна Топіліна

Анна Топіліна — блогерка та перекладачка. Здобула освіту з культурології в Україні й з історії та соціальної роботи в Швеції. Працює в сфері соціальної допомоги дітям у кризових ситуаціях. Зараз здобуває ступінь магістра із сексології в університеті Мальме...

Детальніше

Рецензії Комплект Психологія для дівчат (комплект з 4 книг)

 
Характеристики Комплект Психологія для дівчат (комплект з 4 книг)
Автор
Михайло Лабковський, Тара Шустер, Махо Мольфіно, Анна Топіліна
Видавництво
Yakaboo Publishing
Мова
Українська
Рік видання
2020
Рік першого видання
2019
Перекладач
Наталія Валевська
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145x220 мм; 140х215 мм; 160х210 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-7544-28-8, 978-617-7544-73-8, 978-617-7544-88-2, 978-966-993-999-9
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
 

Про автора Комплект Психологія для дівчат (комплект з 4 книг)