Вхід або реєстрація
Для відслідковування статусу замовлень та рекомендацій
Щоб бачити терміни доставки
Пивоваріння та виробництво сидру – це хобі, яке сьогодні доступне кожному. Але не кожен готовий цим займатись, адже слабоалкогольні напої з такими назвами можна купити в магазині. Будь-який скуштований справжній сидр і крафтове пиво підтвердить: те, що пропонується корпораціями, у кращому випадку можна назвати пивними напоями та солодкою водою, схожою на сидр. Такими є особливості технології масового виробництва.
Якщо ви хочете скуштувати справжній квас, сидр, ель чи пиво, варто робити ці напої власноруч або йти туди, де все робиться строго за класичними рецептами. Результат не забариться і здивує не тільки вас.
Пиво та сидр отримують шляхом бродіння. Але до смаку ці напої відрізняються кардинально. Класичний сидр роблять з яблук. Причому бродіння продукту відбувається без використання спеціальних дріжджових добавок.
Існують кілька видів яблучного напою, приготування яких відрізняється за технологією:
Крім того, напій може робитися з різним рівнем вуглекислоти – шипучим або ігристим. Також слід звернути увагу на сорт яблук. Приготування кращих за смаковими характеристиками сидрів можливе лише з певних типів фруктів. , варто купити та вивчити відповідну літературу.
На відміну від сидру, пиво та ель отримують спиртовим бродінням сусла із солоду. Причому ель – це історично перший вид пива. Але через особливості виробництва та вимог до зберігання для масового ринку вигідніше виробляти табір – те пиво, яке багатьма і сприймається як класичне. Цим і займається сучасне промислове пивоваріння – стандартний смак, уніфікована ціна, сумнівна якість.
Ель виходить у результаті так званого верхового бродіння. Процес іде за нормальної температури від +15⁰С і від, що призводить до підйому дріжджів вгору. У ході бродіння утворюються ефіри, які та надають елю багату палітру смаків (залежно від типів вихідної сировини) і роблять його відчутно щільнішим за табір. Як бачите, вираз "зварити пиво" більшою мірою підходить саме для елю.
Низове бродіння здійснюється в температурному діапазоні від +13⁰С до +15⁰С, а дріжджі осідають на дно. При цьому дозрівання напою здійснюється при температурі, близькій до нуля, що й обумовлює меншу насолоду та рівніший смак напою.
Якщо ви знаєте, чим пиво відрізняється від елю і які види сидру існують, вас точно можна назвати справжнім поціновувачем якісних алкогольних напоїв.
А це означає, що цей розділ національної книжкової платформи України Yakaboo призначений саме для вас. А також для ваших друзів чи близьких, які захоплюються домашнім пивоварінням чи виробництвом сидру. Ви можете купити одну з представлених у нас книг про ці чудові напої в подарунок.
Попри начебто вузьку алкогольну тематику, різними написано безліч якісної та по-справжньому цікавої літератури. Усі книги цього напрямку можна розділити на дві великі групи.
Це видання, присвячені:
Читати завжди ОК, і справжньому поціновувачу домашнього пивоваріння будуть цікаві й ті та інші книги.
Замовити видання, присвячені цій смачній темі, ви можете з доставкою по Україні. Тому розраховуючи бюджет, враховуйте у ціні купівлі вартість доставки. Наш магазин працює в Києві, і ви можете купити книги, що сподобалися за адресою: вул. Хрещатик, 22 (Головпоштамт).