0 товарів

У сучасному суспільстві складно знайти людину, яка хоч раз не занурювалася б у світ комп'ютерних ігор. Дехто захоплюється настільки, що готовий годинами просиджувати за екранами моніторів, віддаючи перевагу віртуальності навколишньої дійсності. За іграм знімають кіно та пишуть книги, також регулярно видається література, присвячена геймінгу індустрії, правилам та секретам проходження конкретних відеоігор.

Національній книжковій платформі України Yakaboo є що запропонувати й новачкам, і затятим геймерам. У нас можна купити найкращі видання на тему з доставкою по Києву або в будь-яку іншу точку України. У каталозі ви знайдете: 

  • довідники та посібники з ігрових всесвітів;
  • інструкції для ігроманів;
  • розповіді розробників відеоігор;
  • видання з історії розвитку цифрових розваг та сучасне становище геймінг індустрії;
  • художні книги, написані за мотивами найпопулярніших комп'ютерних ігор.

При цьому замовити на Yakaboo можна як паперові, так і електронні версії книг, що мають різну вартість.

Про ігри й не тільки

На цей час написано чимало книг, що заслуговують на увагу ігроманів і початківців геймерів. Ми розповімо про кілька екземплярів, які можуть бути цікавими навіть для тих, хто далекий від світу віртуальних розваг. Для початку пропонуємо поринути в історію створення найпопулярніших відеоігор останнього десятиліття.

Робота американського журналіста Джейсона Шрейєра познайомить читачів із виворотом відеоіндустрії. “Кров, піт та пікселі. Зворотний бік індустрії відеоігор” — про складнощі, з якими стикаються розробники, про копітку працю та геніальні рішення, про ціну невірних рішень та яскраві перемоги. Автор поспілкувався із сотнями фахівців, задіяних у процесі створення комп'ютерних ігор, і спробував зрозуміти, чому у двадцять першому столітті випуск нових проектів досі залишається такою нелегкою справою.

Сучасний підхід до подачі історії відеоігор обрали автор графічних романів Джонатан Хеннесі та ілюстратор Джек МакГоуен. Цей тандем створив яскраву та динамічну книгу з коміксами, що оповідають про зародження та розвиток ігрового напряму в розважальній відеоіндустрії, про знаменитих розробників та гравців, а також про значущі проекти минулого та сьогодення. Кольорові ілюстрації, оригінальний авторський стиль та якісне оформлення роблять книгу “Історія відеоігор у коміксах” відмінним подарунком для геймерів різного віку.

Хочете подивитись світ комп'ютерних ігор очима розробника? Таку можливість надають мемуари канадського геймдизайнера Сіда Мейєра. Його внесок у розвиток промисловості колосальний. Однією з найвідоміших його ігор є "Цивілізація", яка нещодавно відзначила своє тридцятиліття. У книзі "Життя у світі комп'ютерних ігор" йтиметься і про "Civilization", і про інші легендарні проекти, такі як "Pirates!" та "Railroad Tycoon". Також автор наводить власні правила для створення вдалого геймдизайну, ділиться баченням ігрової історії та психології її першопрохідців.

Любителі поностальгувати про минуле можуть купити книгу, присвячену одному з найкращих шутерів усіх часів. “DOOM. Як у битвах з демонами загартовувався новий жанр” – це захоплююче занурення у піксельний світ, створений Джоном Кармаком та Джоном Ромеро. Стрілялка від першої особи, випущена 1993 року, стала родоначальником нового жанру відеоігор. Про те, як це було і чому шутер DOOM став настільки успішним у користувачів, розповідає Ден Пінчбек. Відмінним доповненням до його слів стають коментарі перших розробників.

Для переходу на новий рівень 

Для знавців ігрового світу, які бажають розширити свої межі та дізнатися більше про етапи створення відеоігор та необхідні для цього навички, пропонуємо почитати спеціалізовану літературу. Наприклад, книгу “Геймдізайн. Як створити гру, в яку гратимуть усі від відомого американського дизайнера Джессі Шелла. Він відповідає на багато питань, якими задаються новачки у цій справі. "Геймдизайн" може бути цікавим і тим, хто прагне зрозуміти, що лежить в основі хорошої гри.

Для юних геймерів, які мріють побудувати кар'єру в ігровій індустрії, буде корисним посібник “Геймер на 100%.

Перехід до режиму профі”. Створене Крейгом Стилом і Бератом Пекмезчі у вигляді коміксів видання пояснює основні моменти того, як ігри можуть стати справою всього життя.

Замовити ці та інші книги з доставкою по Києву можна на сайті Yakaboo за вказаними в каталозі цінами. Вартість акційних видань знижено. Читайте! Буде цікаво!