0 товарів

Таджицька мова є різновидом давньої перської мови, поряд з дарі та фарсі. Широко використовується в східних країнах: Ірані, Узбекистані, Афганістані, Киргизстані, у світі таджицькою розмовляє близько 40 мільйонів людей. Для цієї мови характерним є запозичення (зокрема, з івриту), вона зберегла чимало архаїзмів, а для письма використовується як кирилиця, так і латиниця.

Вивчаєте це древнє східне наріччя? Значить, вам обов'язково читати книги таджицькою мовою. Видання в оригіналі допоможуть швидше освоїти ази мови, її словоформи, обороти та інші особливості.

Таджицька література - свято для душі

Книги таджицькою мовою, зокрема, класичні твори, є яскравим прикладом адаптації перської літературної традиції в нових історичних умовах. Історія Таджикистану нерозривна з історією стародавньої Персії, тому творчість таджицьких поетів і письменників минулого відносять до персо-таджицької літератури. Культовим для цієї країни є творчість Юсуфа Акобірова, Тимура Пулатова, Садріддіна Айні, Саттора Турсуна, Болти Ортикова і, звичайно ж, Омара Хайяма. Багато творів цих і інших таджицьких авторів представлено в книгах інтернет-магазину Якабу. Серед творів переважає героїчний і космогонічний епос, а також революційні і інтернаціональні елементи (під впливом радянського періоду в історії Таджикистану). А також казки Сходу, лірична поезія, військові твори - тут кожен читач знайде собі книгу до душі.

Навчальні книги таджицькою мовою

У нашому книжковому каталозі доступні освітні посібники Шаміля Аляутдінова, Халіми Хушкадамової з циклів «Мови друзів» і «Тренажери Захарова». Таджицько-російські словники, розмовники, збірки діалогів, що дозволяють легко вивчити таджицьку.

Тим, хто вивчає ісламську культуру, буде цікавою книга «Закон ва Іслом» про мусульман сьогодні, а також про жінок, які так чи інакше пов'язані з ісламом, оповідання про життя «Саду як кісса аз хаєті» Алі ібні Абутоліба, молитви таджицькою мовою «Фарзі айні точики», а також численні збірки джуз Корану «Тафсірі осонбайон». Література, яка долучає до східної культури, дозволяє дізнатися її закони і традиції.

Про наявність тієї чи іншої книги таджицькою мовою дізнайтеся у наших консультантів.