0 товарів

Давно мрієте відвідати дивовижну скандинавську країну Норвегію, на власні очі побачити знамениті фіорди? Тоді почніть вивчати спочатку місцеву мову. У цьому допоможуть книги норвезькою з асортименту Якабу.

Чому важливо знати норвезьку, хоча б поверхово? Скандинави - люди суворі, як і німці, вони дуже цінують повагу до своєї мови, вважаючи її особливою, переважаючою, «першою», а потім уже йдуть англійська з іспанською. Повірте, звернувшись до норвежця його мовою, ви отримаєте гарні дивіденди. Як мінімум, розташуєте людину до себе, максимум - досягнете необхідної мети: зможете підписати важливий робочий контракт, зробити замовлення у ресторані, кафе, без проблем підкажете випадковому перехожому час, якщо зустрінете десь посеред Осло або Тронхейму.

Отже, вперед вивчати норвезьку мову, використовуючи підручник і художню літературу!

Книги для вивчення норвезької мови: говоримо як вікінги

Ще в давні часи слов'яни мали контакти з норвежцями, часто войовничі, рідше - торговельні. Навіть тоді деякі наші предки умудрялися вивчити цю досить складну мову вікінгів. У наш час вчитися набагато простіше: досить підібрати гарні книги норвезькою мовою: кілька підручників, пару словників, розмовників, і процес навчання піде з неймовірною швидкістю!

Норвезькі книги Якабу - це:

  • Навчальні матеріали по граматиці норвезької мови;
  • Довідники;
  • Російсько-норвезькі розмовники;
  • Тематичні словники;
  • Збірки дитячих творів (казки, оповідання);
  • Інша художня література.

Які навички дасть підручник норвезької мови?

Перш за все, розуміння, як будувати речення норвезькою, розуміння окремих моментів і особливостей мови. Читаючи розповіді, казки, романи в оригіналі, можна швидше запам'ятати «робочі» фрази, слова, знаючи які, потім буде легше долучитися до побуту і традицій скандинавів. А ще норвезькі книги сприяють запам'ятовуванню правильного написання слів, що також дуже важливо.

Норвезька мова з книгами YAKABOO - це цікаво і набагато легше, ніж може здатися!