Безкоштовно по Україні
Без вихідних, з 8 до 21
Безкоштовно по Києву зі стаціонарних телефонів
Арабська мова є найпоширенішою семітською мовою афро-азіатської сім'ї, офіційною для всіх арабських держав, нею розмовляє понад 250 мільйонів чоловік. Це також одна з робочих мов Генеральної асамблеї ООН, офіційна в Ізраїлі, Чаді, Сомалі, Джибуті, а також на Коморських островах. Сучасний араб пише справа наліво, може розмовляти на одному з декількох діалектів арабської, добре розуміє літературну арабську мову, яка використовується в ЗМІ.
До недавнього часу, в силу різних причин, вивчення арабської було мало доступним. Є надія, що арабські книги топіку Якабу внесуть свою лепту в поширення знання арабської мови і життя людей, які нею користуються не тільки в російськомовному світі, але і в глобальному суспільстві.
Найдавніші зразки арабської мови, що дійшли до нашого часу, - це хаскі написи в східній Саудівської Аравії, датовані 8 ст. до н.е. Арабська мова тісно пов'язана з ісламом, оскільки нею написаний Коран. Сьогодні арабською мовою розмовляють араби-християни, араби-юдеї та іракські мандеї. Більшість мусульман в світі не говорить арабською, тим не менш, багато з них можуть читати і цитувати оригінальний текст Священного писання. В арабських країнах прийнято вважати, що арабська мова послана Богом на благо людства - це первинна мова, прототип системи комунікації, від якої пішли всі інші мови.
У різний час арабську мову досліджували українці Агатангел Кримський, Андрій Ковалевський, Тауфік Кезма, Ярема Полотнюк. Найвідомішими арабістами сучасної України вважаються Валерій Рибалкін, Михайло Якубович та ін. Один з перших українських підручників арабської мови з'явився в 2003 році, його автор - єгипетський професор Атеф А. Амер. У 2006 році вийшла книга арабської мови початкового рівня, авторкою якої є Юлія Осадча.
Сьогодні арабську мову викладають у багатьох вишах країни, в тому числі Києво-Могилянській академії та Львівському університеті. Якщо ви вивчаєте цю мову, в цьому допоможуть книги з арабської мови Якабу.
Арабська писемність для багатьох людей вважається особливо цікавою. Вимова слів і фраз не така вже й проста, в арабській мові більш ніж достатньо правил і звуків, невідомих іншим мовам. Тому при вивченні слід дотримуватися певної послідовності. Спочатку вимова, потім граматика, потім письмо... Це, якщо говорити про процес вивчення узагальнено. Більш детально про мову стародавніх бедуїнів розкажуть книги з вивчення арабської мови:
Окрему цінність мають книги арабською: Коран, туристичні путівники, збірники хадисів і хрестоматії літератури.