Історія СРСР

Очистити
Penguin
Паперова
Стівен Коткін
2 товари
Паперова «Stalin. Volume 1. Paradoxes of Power, 1878-1928», автора Стівен Коткін– фото №1
icon Паперова
Stalin. Volume 1. Paradoxes of Power, 1878-1928
Стівен Коткін Стівен Коткін
1085 грн
Відправка 14.07.23
Паперова «Stalin. Volume II. Waiting for Hitler, 1929–1941», автора Стівен Коткін– фото №1
icon Паперова
Stalin. Volume II. Waiting for Hitler, 1929–1941
Стівен Коткін Стівен Коткін
1085 грн
Відправка 14.07.23

Багато книг про історію СРСР є дослідження політичних, соціальних і культурних подій у Радянському Союзі. Зазвичай у них зазначені соціальні та політичні протиріччя. Вони сприяли абсолютним змінам в уряді Росії, починаючи з рубежу століть до революції 1917 року.

Автори простежують розвиток Радянського Союзу від революції до 1920-х років, роки нової економічної політики та сталінський порядок. Вони показують, як:

  1. Постсталінські радянські лідери щосили намагалися знайти способи керувати країною, не використовуючи методи Сталіна, але й відкрито відкидаючи минуле.
  2. Вести переговори про мирне, але антипатичне співіснування з капіталістичним Заходом. 

Якщо ви цікавитеся історією Росії, то радимо звернути увагу на тематичну літературу, яку можна придбати на найбільшій книжковій платформі України Yakaboo. Слідкуйте за акціями сайту, щоб мати можливість замовити товар за найменшу ціну. Щоб дізнатися про нюанси доставки по Києву, і уточнити вартість будь-якої товарної позиції — зв'яжіться з оператором.

Чому варто купити книги про історію СРСР

Сто років тому Жовтнева революція призвела до найбільшого соціального експерименту за історію: Союз Радянських Соціалістичних Республік. З часу його смерті два десятиліття тому було багато написано про його походження, а також про його:

  • політиці;
  • економіці;
  • історії у більш широкому значенні.

Деякі твори є короткими, але всеосяжними підручниками, де розглядаються політичні, соціальні та культурні події в Радянському Союзі та в пострадянський період. Вони починаються з виявлення соціальної напруженості та політичних невідповідностей, які призвели до радикальних змін у російському уряді до революції 1917 року.

СРСР зробив великий вплив на країни заходу. У літературі про історії Європи не раз зустрічаються досить неоднозначні згадки про Союз.

Переваги замовлення книги з історії СРСР на Yakaboo.ua

Історія Радянського Союзу добре висвітлена у творах, представлених в асортименті інтернет-магазину найбільшої книжкової платформи України Yakaboo. Завдяки наявності клієнтських відгуків на сайті нескладно підібрати індивідуальний варіант для кожного рівня знань про цю державу.

Ми хочемо, щоб ви читали більше. Тому підготували для вас вигідні умови для замовлення:

  • доставка по Києву у день покупки;
  • постійні акції, де товари пропонуються за зниженою вартістю;
  • сайт бере на себе всі поштові витрати - варто лише купити на певну суму.

Тих, хто цікавиться історією СРСР, порадує різноманітність запропонованих видань. Замовлення книг про історію СРСР можна здійснити онлайн або за контактним номером телефону компанії.