Очистити
Знижка
Електронна
1 товар
placeholder
Хіт
icon Електронна
Кафе "Європа". Життя після комунізму
Славенка Дракуліч Славенка Дракуліч
77 грн
96 грн
icon Електронна книга

Сучасна Європа – плід світової історії та минулого. Те, що існує сьогодні, багато в чому — результат історичних подій, що відбулися. Серед них:

  • міжусобиці первісних племен;
  • переділ територій;
  • формування держав;
  • світові воєнні протистояння.

Все це так чи інакше формувало сучасну Європу. Найбільша книжкова платформа України Yakaboo пропонує великий асортимент літератури щодо історичних подій європейського континенту. Замовити одиницю товару на сайті магазину можна в кілька кліків. Щоб уточнити вартість доставки, зв'яжіться з оператором. Якщо ви мешкаєте в Києві і не хочете витрачатися на пересилання - вам пощастило! У цьому місті доступний самовивіз.

Заради того, щоб ви більше читали, ми підготували вам як новинки, так і екземпляри, що вже не перший рік мають попит серед читачів. Слідкуйте за акційними пропозиціями та поспішайте купити літературу за прийнятною ціною!

У книгах порушуються питання:

  1. Якою ціною було здобуто перемогу у Світовій війні?
  2. Як змінювалася історія України протягом усього періоду?
  3. Які відомі особи змінювали хід історії?

Цього нам ніколи не змінити. Є лише даність і те, що залишилося у пам'яті історії. Ця збірка книг — найкраща пропозиція літератури, в якій добре розкрита історія Європи.

У книгах, які можна замовити на найбільшій книжковій платформі України Yakaboo, ви побачите таке. Тут простежуються знакові моменти із життя народів, які заселили величезну територію від Ісландії до Волги. Все це знайшло своє відображення у книгах на найбільшій книжковій платформі України Yakaboo. Купити літературу можна у будь-який час доби. Матеріали, що висвітлюють широкий спектр розвитку європейської частини нашої планети, будуть цікаві всім шанувальникам історії. Уточнити питання щодо вартості та доставки по Києву досить просто. Просто наберіть оператора або замовте зворотний дзвінок.