0 товарів

Книги про музеї – дуже популярна категорія серед читачів. На сторінках видань ви можете знайти відомості та ілюстрації як про найзнаменитіші, так і про маловідомі світові експонати та пам'ятки. Яскраві ілюстрації та описи зацікавлять професійних та початківців мистецтвознавців чи істориків. Вартість закордонної поїздки по кишені не кожному. Замість цього на сайте yakaboo.ua можна замовити книгу з архітектури, яка допоможе поринути в атмосферу минулих століть та ознайомитися з роботами найвидатніших майстрів минулого.

Чому варто купити книги про музеї?

Всі ми багато чули про красу та чарівність творів великих зодчих та живописців. При цьому побачити твори наживо буває вкрай складно через віддаленість, фінансові обмеження та безліч інших факторів. На виручку приходять друковані видання, удосталь представлені національною ‌книжковою‌ ‌платформою‌ ‌Yakaboo.

Читаючи книгу «Образи Італії» П. Муратова, ви можете відчути атмосферу цієї сонячної країни та її неймовірної архітектури. У збірнику «Будинок для минулого. Про музеї, історію та мистецтво» зібрані розповіді Р. Клочко, в яких розповідається про музейні таємниці. Автор розкриває секрети розшифровки давньоєгипетського листа, реставрації експонатів, наводить багато цікавих фактів з історії. За допомогою книг про різні види мистецтва можна дізнатися історію та познайомитися з найвідомішими шедеврами.

Ілюстрований атлас дозволить охопити всі головні періоди історії мистецтв, розглянути творчість майстрів: від табличок Месопотамії, релігійної мозаїки, творів епохи Відродження до сучасного епатажу у вигляді арт-інсталяцій та цифрових фотошедеврів. Тут можна уважно і не поспішаючи ознайомитися з усією різноманітністю стилів, жанрів та художніх напрямків, а також вникнути в індивідуальний стиль живописців під керівництвом докладних професійних коментарів.

У каталозі представлені не лише видання з архітектури та живопису. На сайті yakaboo.ua можна купити також літературу про колекції зброї та обладунків, створення українських писанок та ікон, ознайомитися з думками арт-консультантів щодо перебування у музеях та поєднання мистецтва з комерційними задумами.

Переваги замовлення книг про музеї на Yakaboo 

У каталозі можна вибрати та замовити книги про музеї й не тільки. У нас представлений широкий асортимент художньої літератури на будь-який смак, а також підручники та багато іншого. Ціну ви бачите відразу під час перегляду інформації про видання.

Якщо ви знаходитесь у Києві, то можете самостійно забрати книгу або оформити доставку додому. По Україні, а також до будь-якої країни світу доставка здійснюється поштою.

Оформити замовлення можна за допомогою «кошика» або зв'язавшись із менеджером телефоном. За потреби ми надамо професійну консультацію фахівця. Замовляйте книги прямо зараз, і в найкоротші терміни ви зможете взяти до рук нові друковані видання. Читайте та насолоджуйтесь!