Очистити
Аудіо
9 товарів
icon Аудіо
Зачарована Десна
Олександр Довженко Олександр Довженко
50 грн
icon Аудіокнига
icon Аудіо
Down and Out in Paris and London
Джордж Орвелл Джордж Орвелл
30 грн
icon Аудіокнига
icon Аудіо
African American history
Фредерік Дуглас Фредерік Дуглас, Харрієт Енн Джейкобс, Букер Т. Вашингтон
25 грн
icon Аудіокнига
icon Аудіо
Incidents in the Life of a Slave Girl
Гаррієт Джекобс Гаррієт Джекобс
30 грн
icon Аудіокнига
icon Аудіо
Up from Slavery
Букер Вашингтон Букер Вашингтон
35 грн
icon Аудіокнига
icon Аудіо
В бур'янах
Степан Васильченко Степан Васильченко
11 грн
icon Аудіокнига
icon Аудіо
Белая гвардия
Михайло Булгаков Михайло Булгаков
65 грн
icon Аудіокнига
placeholder
2
2
icon Аудіо
Гуси-лебеді летять
Михайло Стельмах Михайло Стельмах
10 грн
icon Аудіокнига
icon Аудіо
Более чем
Юрій Таратухин Юрій Таратухин
129 грн
icon Аудіокнига

Біографічна література, основи якої було закладено ще в античності, і сьогодні популярна у читачів. Людям властиво виявляти інтерес до видатних особистостей, вивчати їхнє життя та шлях до успіху у пошуках оптимальних рішень для самих себе.

У категорії «Біографічна проза» інтернет-магазину національної книжкової платформи України Yakaboo є понад тисячу товарів. Це книги різних видавництв різними мовами та про різних людей, які залишили слід у світової історії. Великий вибір авторів та історій дозволять кожному читачеві знайти видання до душі. Читайте! Буде пізнавально.

Різновид біографічної прози

Сфера документалістики багато в чому сприяла розвитку у ХХ та ХХI століттях біографічної літератури. На перший план виходять достовірність та точність інформації, доказовість фактів. Біографи прагнуть задовольнити бажання аудиторії долучитися до подій, що реально відбувалися, ближче дізнатися головного героя оповідання.

Однак не варто забувати, що більшість книг є художніми творами, а значить, у них сильний вплив особистих поглядів автора та його інтерпретацій. Літератору досить складно написати чиюсь абсолютно об'єктивну біографію.

Так чи інакше цей жанр поєднує у собі як фактичну точність, і авторську позицію і неминучу оціночність. Залежно від ступеня прояву цих двох початків біографічну прозу поділяють на два основні види: 

  • власне біографія, яка може бути як документальною, науковою, так і художньою, романізованою;
  • художні твори, що ґрунтуються на житті чи епізоді з життя реальної історичної особистості (романи, повісті, оповідання, драми тощо).

Отже, будь-яка біографічна проза є відображенням і свого часу, і авторського світогляду. Відмінності між творами полягають у принципах відбору інформації, композиційній побудові, жанрових установках, використовуваних стилістичних прийомах.

Які біографії можна купити в магазині Yakaboo

Список товарів, представлених на віртуальних полицях нашого інтернет-магазину, величезний. Читачі знайдуть видання українською, російською та англійською мовами. Є можливість замовити паперові екземпляри від різних видавництв, а також електронні та аудіокниги за нижчою ціною.

Наприклад, можна купити: 

  • мемуари про історичні події («А десь ще сонячно. Мемуарі про Голокост», Майкл Грюнбаум. «Майдан. Щоденники. 2013-2014», Наталія Герасименко. «Вірій», Олександр Каскадер);
  • романи про відомих людей мистецтва («Сковорода. Біографічні художні твори», Іван Драч, Юрій Мушкетик. «Роза ритуального болю. Роман про Василя Стефаника» та «Маски опадають повільно. Роман про Володимира Винниченка», Степан Процюк);
  • текстові меморіали борцям за свободу («Ґуру вільних радикалів» Анатолій Лупінос, «Лицар свободи» Джохар Дудаєв, «Сагайдачний» Андрій Чайковський);
  • автобіографічні твори («Історія мого грішного життя», Джованні Джакомо Казанова. «На північ від майбутнього», Борис Хазанов. «Підхмарне лихо», Давид Бошар).

За бажанням ви можете замовити видання з цього списку або інші книги, представлені на сайті. Ціна доставка по Києву фіксована, до інших населених пунктів товар відправляється поштою. Від обраного оператора залежатиме ціна доставки.

Щоб отримати відповіді на запитання, можна написати нам на e-mail або зателефонувати за вказаними на сайті телефонами.

У центрі Києва, на Хрещатику, працює книгарня Yakaboo, там же знаходиться зона видачі інтернет-замовлень.