Еротичні книги і література

Очистити
Хіти продажу
Електронна
5 товарів
placeholder
4
Хіт
4
icon Електронна
Пор'ядна львівська пані
Люба Клименко Люба Клименко
30 грн
icon Електронна книга
placeholder
4
Хіт
4
icon Електронна
Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці
Люба Клименко Люба Клименко
20 грн
icon Електронна книга
placeholder
1
Хіт
1
icon Електронна
Коханець леді Чаттерлі
Девід Лоуренс Девід Лоуренс
48 грн
icon Електронна книга
placeholder
0
Хіт
icon Електронна
Двоє в ліжку, не рахуючи коханців
Ірина Клекіт Ірина Клекіт
120 грн
icon Електронна книга
placeholder
2
Хіт
2
icon Електронна
Вибрані хіти
Люба Клименко Люба Клименко
30 грн
icon Електронна книга

Еротична література, як окремий жанр, існує з незапам'ятних часів. Її батьківщиною вважається Індія, країна, де культура чуттєвості й пристрасті була розвинена за довго до перших боязких спроб середньовічної Європи усвідомити свою сексуальність. Ще Ватьсьяяна, в легендарному трактаті про чуттєвість, жадання і любов – «Камасутрі», розкриває таємниці й секрети взаємовідносин, повних сексуальних бажань і щирої чуттєвості. Трохи пізніше еротикою, як видом мистецтва, у тому числі образотворчого і літературного, були скорені древня Греція і Рим. Навіть слово «еротика» утворено від імені старогрецького міфологічного бога любові, вічного супутника Афродіти, що втілює любовний потяг. Як древнім еротичним трактатам, так і сучасній еротичній літературі, поезії й прозі, властиві багато загальних рис. Передусім, це зосередженість не лише на плотських пристрастях і втіхах, але і на емоційній сфері – почуттях, бажаннях і відчуттях. Сучасні еротичні твори запрошують Вас у світ чуттєвої пристрасті й чистої любові. У літературній рубриці «Еротична поезія і проза» Ви знайдете і зможете замовити найвідвертіші й сексуальніші твори сучасних авторів, що пишуть мовою пристрасті й почуттів на найбільшій книжковій платформі України Yakaboo. Якщо Ви любите відверті експерименти й не боїтеся проявляти свою чуттєвість, то Вам обов'язково припаде до вподоби, що стала світовим бестселером з багатомільйонним накладом, трилогія «П'ятдесят відтінків», написана популярною англійською письменницею, що пише під псевдонімом Э. Л. Джеймс. Її можна купити у нас за прийнятною вартістю.

Ці романи можна читати на дозвіллі. Вони оповідають про складні, але дуже палкі взаємовідносини молодої студентки й шикарного мільярдера. Про їх бажання і сексуальні експерименти. Також в цьому розділі представлені багато відомих авторів еротичної прози і їх найвидатніші твори. Якщо Вам більше до душі еротична поезія, то Ви не пройдете повз віршовану збірку «Слався, Пріап. Вірші та переклади», у якому зібрані класичні й сучасні вірші-пріапеі присвячені старогрецькому богові родючості. Також, Ви знайдете в цьому розділі й інші не менш чуттєві та відверті вірші, зібрані у барвисті тематичні й авторські збірки.

Найбільша книжкова платформа Yakaboo пропонує приємні ціни, доставку по Києву й іншим містам. Вартість кожної книги можна побачити на сайті. А щоб купити, треба всього пару кліків мишкою.

Усю еротичну літературу, представлену в нашому магазині, Ви можете придбати за найдемократичнішими цінами. А ми доставимо її до Вас у будь-яке місто України (у Київ, наприклад). Читайте і насолоджуйтеся!