Кохання й еротика

Очистити
Відправка сьогодні
Аудіо
Yakaboo Publishing
0 товарів

У цьому розділі інтернет-магазину зібрані твори про всі аспекти любові. Книги про еротику, взаєморозуміння, жінок, чоловіків і самих інтимні сторони життя осіб. Дуже часто наше щастя залежить від любові і її проявів, зокрема і від фізичних. Тільки сексуальні відносини не зроблять вас щасливими, але вони здатні принести гармонію у відносини і ваше життя. Ось чому купити еротичну літературу ми рекомендуємо чоловікам і жінкам різного віку, переконань і орієнтацій - вона навчає культурі любовних відносин, допомагає знайти індивідуальні точки взаємодії. А адже саме від уміння взаємодіяти з партнером залежить та насолода, яку ми отримуємо.

Гармонія почуттів і відчуттів

Як відзначають читачі у відгуках, звичне з дитинства ставлення до еротичної темі коливається між грубим цинізмом і сором'язливою зацікавленістю, а тим часом це важлива частина життя, призначення якої полягає в насолоді. Ось тільки для правильної експлуатації цією областю життя вчать далеко не всіх: комусь пощастило з першим партнером, комусь основи сексуального виховання прищепили мудрі батьки, а хтось, дорослішаючи, сам осягає тонку науку любові. І тут на допомогу приходять еротичні книги - їх можна знайти безліч на будь-який смак.

Твори, присвячені збереженню і зміцненню відносин, - окрема категорія, в якій більше психології. Адже, крім фізичних відносин, близьких людей об'єднують спілкування, побут і практично повна відсутність особистого простору. І парадокс: для багатьох людей легше зняти одяг з тіла, ніж з душі. Але еротичні книги цього напрямку («Чотири сезони кохання» Н. Товста, «Ви нічого не знаєте про чоловіків» С. Харві, «Повернення. Як перестати прощати і навчитися любити» П. Гавердовский і інші) дозволяють переглянути свої колишні переконання і дії . Адже заради щастя людина захоче змінитися.

Найвідоміші книги жанру еротика

Велика частина книг цього розділу оповідає все ж про еротичны бажанні: як його викликати, як задовольнити і отримати задоволення, як полюбити дотики і навчитися доторкатися. Найпопулярніша книга цього типу - загальновідома «Камасутра». Варіантів цього безсмертного твору на сайті чимало: і класична праця індійського автора, і сучасні багато ілюстровані видання, і більш детальні ускладнені альбоми поз.

Для новачків і тих, хто тільки осягає еротичну науку або вдосконалюється в ній, пропонуємо такі підручники, як «Біблія сексу» П. Джоанідіса, «Алхімія екстазу» Н. Дугласа, «Любов і секс» Д. Даттон, «Фізіологія насолоди» П . Мантегацца і безліч інших, не менш цікавих.

Крім книг про вдосконалення фізичних можливостей, ми пропонуємо і духовні путівники авторства Ошо, Е. Дрентельн, Е. Шацької, Мантека Чіа, О. лазуровий. Купити літературу про любов і секс за доступними цінами ви можете на нашому сайті. Шукайте потрібне в каталозі і оформляйте доставку по Києву та Україні.