Новорічні та різдвяні книги для дітей

Очистити
Гілберт Кіт Честертон
Відправка сьогодні
Електронна
1 товар
icon Електронна
35+ Anthology of Christmas stories. Classic collection. Illustrated
Лаймен Фрэнк Баум Лаймен Фрэнк Баум, Марк Твен, Редьярд Киплинг, Чарльз Диккенс, Гилберт Кит Честертон, Луиза Мэй Олкотт, Люси Мод Монтгомери
21 грн
icon Електронна книга

Кращі новорічні книги для дітей

Вже зовсім скоро до нас у двері постукає Новий рік. А яке свято без подарунків? Усі чекають цей час з величезним нетерпінням і хвилюванням, передчуваючи щось особливе, приємне, корисне. Особливо, діти, для яких дитячі новорічні книги стануть справжньою радістю. Чому книги? Цукерки колись та закінчуються, іграшки – ламаються, книга ж залишається цінним подарунком для дитини на довгі роки. Яскраві ілюстрації, незвичайні пригоди героїв в казках, чаклунство – усе це дивовижний світ літератури, що продовжує зимові свята не на день і не на місяць – до улюблених героїв можна повернутися навіть опісля багато-багато років!

Книги про Новий рік і Різдво для дітей влаштують справжню казкову атмосферу. Так навіщо ж відмовляти їм і собі в такому задоволенні?

Обираємо новорічні книги для дітей

Новорічні книги для дітей порадують кожного малюка, допоможуть розвинути творчі здібності, акуратність, усидливість. Затишні історії, в які хочеться укутатися як в теплий плед, повні добра, щирості, радості, очікування дива. Дитячі книги про Новий рік різноманітні, для кожної вікової категорії знайдеться цікава література.

Новорічні книги для малюків

Дитина ще зовсім маленька і не вміє читати? У такому разі купіть кольорові картонні книжки!

Сучасна література для дітей від 0 до 2 років – це яскраві видання розвиваючого і пізнавального характеру для читання разом з батьками. Поки мамин вихованець розглядає веселі картинки зими, новорічних свят, мама і папа розповідають веселу святкову історію. Піднімають настрій інтерактивні книги з віконцями й роздільними сторіночками, в них можна комбінувати зображення, придумуючи про них історії. Це корисна альтернатива іграшкам, книжки для сімейних читань з какао і мандаринами.

Книги про Новий рік для малюків зі звуковими функціями можуть звучати як справжній музичний інструмент, разом з тактильними деталями, вони сприяють вивченню навколишнього світу.

Новорічні книги для дітей 2-3 роки

Зміцніла, але доки ще така маленька, несамостійна дитина виявляє цікавість до книг. У 2-3 роки, з нею вже можна вивчати перші букви, цифри й фігури. Поки на вулиці мороз і сніг, займіться з малюком читанням казок, використовуючи новорічні книги для дітей 2 років.

Новорічні книги для дітей 4-5 років

Вірші про зиму і зимові свята, а також казки, пісні, загадки, колядки – усе це новорічні книги для дітей 3 років і старше. Малюк любить виконувати завдання? Замовте йому захоплюючі головоломки та ребуси. Щодня нового року можна розпочинати з нового завдання. Або ж покладіть під ялинку віммельбухи – видання-картинки високої деталізації, вишукувати на яких окремі елементи дитина може годинами! Такі книги надовго захоплять дитя, а ви доки можете зайнятися справами.

Новорічні книги для дітей 6-7 років

Бажаєте, щоб дитина росла допитливою, розумною й ерудованою? У такому разі варто замовити новорічні книги для дошкільнят за хорошою вартістю! Ціни вказані на сайті. Доставка здійснюється по Києву й усім містам України. Мудрість, запропонована в простій і зрозумілій формі, навчить дітей мислити, знаходити розв'язання проблем, розвине в них уяву й інтуїцію. З книг дитя дізнається, хто такий Святий Миколай, які традиції й обряди проводяться на Святвечір, Щедрий вечір, Різдво, що таке вертеп, колядки й багато що інше. Деякі новорічні дитячі книги дозволять вивчити англійські слова і навіть випекти святкове печиво!

Новорічні книги для малюків за прийнятною вартістю – це веселі історії, приправлені диханням зими й очікуванням дива. Кожен з творів в інтернет-магазині Yakaboo – захоплююче, і точно не залишить байдужим.

Придбати новорічні й інші книги з відмінних цін можна вже зараз на найбільшій книжковій платформі Yakaboo. Якщо ви знаходитеся в Києві (в Україні), відвідаєте нас, щоб особисто купити товар і не замовляти доставку.