Новорічні та різдвяні книги для дітей

Очистити
Гілберт Кіт Честертон
Чарлз Діккенс
Товари в наявності
Електронна
1 товар
downloadable «35+ Anthology of Christmas stories. Classic collection. Illustrated», автора Лаймен Френк Баум– фото №1
icon Електронна
35+ Anthology of Christmas stories. Classic collection. Illustrated
Лаймен Френк Баум Лаймен Френк Баум, Марк Твен, Редьярд Кіплінг, Чарлз Діккенс, Гілберт Кіт Честертон, Луїза Мей Олкотт, Люсі-Мод Монтгомері
21 грн
icon Електронна книга

Кращі новорічні книги для дітей

Вже зовсім скоро до нас у двері постукає Новий рік. А яке свято без подарунків? Усі чекають цей час з величезним нетерпінням і хвилюванням, передчуваючи щось особливе, приємне, корисне. Особливо, діти, для яких дитячі новорічні книги стануть справжньою радістю. Чому книги? Цукерки колись та закінчуються, іграшки – ламаються, книга ж залишається цінним подарунком для дитини на довгі роки. Яскраві ілюстрації, незвичайні пригоди героїв в казках, чаклунство – усе це дивовижний світ літератури, що продовжує зимові свята не на день і не на місяць – до улюблених героїв можна повернутися навіть опісля багато-багато років!

Книги про Новий рік і Різдво для дітей влаштують справжню казкову атмосферу. Так навіщо ж відмовляти їм і собі в такому задоволенні?

Обираємо новорічні книги для дітей

Новорічні книги для дітей порадують кожного малюка, допоможуть розвинути творчі здібності, акуратність, усидливість. Затишні історії, в які хочеться укутатися як в теплий плед, повні добра, щирості, радості, очікування дива. Дитячі книги про Новий рік різноманітні, для кожної вікової категорії знайдеться цікава література.

Новорічні книги для малюків

Дитина ще зовсім маленька і не вміє читати? У такому разі купіть кольорові картонні книжки!

Сучасна література для дітей від 0 до 2 років – це яскраві видання розвиваючого і пізнавального характеру для читання разом з батьками. Поки мамин вихованець розглядає веселі картинки зими, новорічних свят, мама і папа розповідають веселу святкову історію. Піднімають настрій інтерактивні книги з віконцями й роздільними сторіночками, в них можна комбінувати зображення, придумуючи про них історії. Це корисна альтернатива іграшкам, книжки для сімейних читань з какао і мандаринами.

Книги про Новий рік для малюків зі звуковими функціями можуть звучати як справжній музичний інструмент, разом з тактильними деталями, вони сприяють вивченню навколишнього світу.

Новорічні книги для дітей 2-3 роки

Зміцніла, але доки ще така маленька, несамостійна дитина виявляє цікавість до книг. У 2-3 роки, з нею вже можна вивчати перші букви, цифри й фігури. Поки на вулиці мороз і сніг, займіться з малюком читанням казок, використовуючи новорічні книги для дітей 2 років.

Новорічні книги для дітей 4-5 років

Вірші про зиму і зимові свята, а також казки, пісні, загадки, колядки – усе це новорічні книги для дітей 3 років і старше. Малюк любить виконувати завдання? Замовте йому захоплюючі головоломки та ребуси. Щодня нового року можна розпочинати з нового завдання. Або ж покладіть під ялинку віммельбухи – видання-картинки високої деталізації, вишукувати на яких окремі елементи дитина може годинами! Такі книги надовго захоплять дитя, а ви доки можете зайнятися справами.

Новорічні книги для дітей 6-7 років

Бажаєте, щоб дитина росла допитливою, розумною й ерудованою? У такому разі варто замовити новорічні книги для дошкільнят за хорошою вартістю! Ціни вказані на сайті. Доставка здійснюється по Києву й усім містам України. Мудрість, запропонована в простій і зрозумілій формі, навчить дітей мислити, знаходити розв'язання проблем, розвине в них уяву й інтуїцію. З книг дитя дізнається, хто такий Святий Миколай, які традиції й обряди проводяться на Святвечір, Щедрий вечір, Різдво, що таке вертеп, колядки й багато що інше. Деякі новорічні дитячі книги дозволять вивчити англійські слова і навіть випекти святкове печиво!

Новорічні книги для малюків за прийнятною вартістю – це веселі історії, приправлені диханням зими й очікуванням дива. Кожен з творів в інтернет-магазині Yakaboo – захоплююче, і точно не залишить байдужим.

Придбати новорічні й інші книги з відмінних цін можна вже зараз на найбільшій книжковій платформі Yakaboo. Якщо ви знаходитеся в Києві (в Україні), відвідаєте нас, щоб особисто купити товар і не замовляти доставку.