Кадровий менеджмент. Планування, підбір і розвиток персоналу

0 товарів

Успіх будь-якої організації залежить від кадрів. Тому головними завданнями топ-менеджерів стають підбір і мотивація співробітників, а також підвищення результативності їх праці. Щоб дізнатися, як швидше і ефективніше досягти бажаного результату, необхідно купити книги з менеджменту, багатий вибір яких представлений в інтернет-магазині Yakaboo. У книгах з управління персоналом автори діляться досвідом, як грамотно підбирати і зацікавлювати співробітників, контролювати їх роботу, підвищувати самооцінку і професійну майстерність. Хоча ця добірка насамперед адресована директорам і менеджерам підприємств, а також викладачам, студентам і аспірантам економічних факультетів, вона буде зрозуміла і цікава широкому колу читачів, які захоплюються основами менеджменту.

Хіти навчальної літератури з менеджменту.

Помітна частина видань цього напрямку - посібники, покликані допомогти майбутнім і тим, хто вже став управлінцем, в освоєнні базових поняттях і принципів обраної професії. До цієї категорії книг з менеджменту відносяться не тільки підручники для вузів, але і будь-яка література, мета якої - навчити грамотно і ефективно керувати кадрами.

Серед найбільш затребуваних підручників з управління персоналом виявилися роботи Світлани Іванової, Володимира Тараненко і «Філософія менеджменту» Коносуке Мацусіта. У цих виданнях в доступній і захоплюючій формі розповідається, як за годину оцінити людину і її здатність зайняти ту чи іншу посаду, як підбирати кадри, прогнозувати і відстежувати їх кар'єру, займатися навчанням і підвищенням якості праці.

Не менший інтерес викликають книги про командну роботу і її «підводні камені»: «П'ять пороків команди. Притчі про лідерство» Патріка Ленсіоні, «Не працюйте з м*даками. І що робити, якщо вони навколо вас» Роберта Саттона, «Робота рулить! Уроки Google. Правила гри у команді мрії» Ласло Бока.

Немає межі досконалості.

Починати побудову команди мрії грамотний менеджер повинен з себе, з самовдосконалення, адже особистий приклад - найкращий мотиватор для оточуючих. Марно чекати від підлеглих якостей, яких немає у лідера.

Тому бестселерами серед книг для керівників стали роботи Брайана Трейсі - популярного американського коуч-тренера, мільйонера і президента відразу трьох успішних компаній, який знає секрети досягнення успіху в житті і бізнесі. У хітах продажів - «Як керують найкращі» і «Повна залученість. Надихайте, мотивуйте і розкривайте все краще в своїй команді», що заслужили високу оцінку відвідувачів сайту. Ці роботи по менеджменту містять практичні поради щодо виховання лідерських якостей та досягненню високих результатів. Читачі відзначають стислість, інформативність і практичну цінність видань.

Ознайомитися з відгуками про підручники з менеджменту, порівняти ціни і купити вподобані екземпляри з доставкою по Києву та Україні можна на сайті Yakaboo.