5 товарів
Паперова «The Psychology of Price. How to Use Price to Increase Demand, Profit and Customer Satisfaction», автора Лі Колдуелл– фото №1
icon Паперова
951 грн
Відправка 14.07.23
Паперова «Маркетингова цінова політика», автора Михайло Окландер– фото №1
icon Паперова
Маркетингова цінова політика
Михайло Окландер Михайло Окландер, Олена Чукурна
301 грн
Відправка 20.06.23
Паперова «Little E, Big Commerce : How to Make a Profit Online», автора Тімоті Каммінг– фото №1
icon Паперова
Little E, Big Commerce : How to Make a Profit Online
Тімоті Каммінг Тімоті Каммінг
914 грн
Відправка 14.07.23
Паперова «9,99. Міф про чесну ціну», автора Вільям Паундстоун– фото №1
5
Хіт
5
icon Паперова
9,99. Міф про чесну ціну
Вільям Паундстоун Вільям Паундстоун
220 грн
Немає в наявності
Паперова «Мистецтво роздрібної торгівлі. Передові ідеї та стратегії від найуспішніших торгових компаній світу», автора Річард Геммонд– фото №1

Цей розділ інтернет-магазину буде цікавий не тільки підприємцям, економістам, менеджерам і маркетологам, але також звичайним читачам, які хочуть зрозуміти особливості функціонування економічних систем на окремій території. Ми пропонуємо широкий вибір книг з ціноутворення для тих, хто вникає в механізми, що впливають на наше фінансове становище. Навряд чи хтось буде сперечатися, що високі ціни на продукти, одяг, техніку, нерухомість, а також послуги і інші радощі життя можуть здорово ускладнити життя. Купити підручник з ціноутворення (а то й кілька) варто хоча б для того, щоб вникнути в усе, що відбувається з економікою і вартістю на товари і послуги.

Література про те, як зрозуміти економіку

Ціноутворення - це цілий процес, в ході якого формується підсумкова вартість на той чи інший товар (послугу). Процес цей залежить від багатьох чинників: від витрат на виробництво, попиту і пропозиції на ринку, конкурентів, оподаткування - адже ніхто не хоче працювати, щоб тільки розплатитися з податками. Також на нього впливає і безліч інших чинників - список може тривати і тривати. Ось чому книги з ціноутворення настільки популярні і ефективні: вони допомагають зрозуміти саму економічну систему і вписатися в неї, розвиваючи власний бізнес. Адже, яких би талановитих економістів і маркетологів ви не наймали, компетентний у всіх сферах керівник повинен перевіряти їх діяльність.

Як відзначають читачі у відгуках, представлені в розділі видання не тільки пояснюють саму політику формування підсумкової вартості, але і розкривають складні аспекти, пов'язані з нею: невирівняні вартості (випадок монополії, наприклад), ринкові відносини в сучасному мистецтві, організація аукціону.

Література з ціноутворенню: як дотримувати правильний баланс

Для тих, хто цікавиться динамікою економічного прогресу, пропонуємо роботу Макса Вірта «Історія торгових криз в Європі і Америці». З неї ви дізнаєтеся про спади, що відбувалися в економіці розвинених країн, їх причини та наслідки.

Якщо ви прагнете вільно орієнтуватися у формуванні вартості, розміщенні акцій, організації відділу продажів і збільшенні обсягу роздрібної торгівлі, зверніть увагу на літературу і підручники з практичними порадами: «Цінова перевага» М. Марна, «Відділ продажів" під ключ ". Проект, організація, управління» Т. Сотниковій, «Розміщення акцій. Структурування та ціноутворення» А. Малькова, «Визнання майстра ціноутворення» Г. Симона та інші. Вітчизняні та зарубіжні автори розкажуть, як не потрапити в халепу в заплутаному світі економіки, і пояснять основні процеси, що впливають на підсумкову вартість продукту (послуги). «Повна енциклопедія графічних цінових моделей» Т. Н. Булковского покаже схематичне зображення цінових моделей, адже не дарма візуалізація вважається найбільш доступним і зрозумілим способом викладу матеріалу.

Купити книги можна в нашому каталозі. Вам не доведеться довго чекати замовлення, адже ми швидко доставляємо покупки по Києву і всій Україні.