Очистити
Електронна
Російська
2 товари
downloadable «Клад копирайтера», автора Еліна Слободянюк– фото №1
3
Хіт
3
icon Електронна
Клад копирайтера
Еліна Слободянюк Еліна Слободянюк
60 грн
icon Електронна книга
downloadable «Практические пути улучшения маркетинга для роста вашего бизнеса», автора Хантер Гастінгс– фото №1
icon Електронна
Практические пути улучшения маркетинга для роста вашего бизнеса
Хантер Гастінгс Хантер Гастінгс, Джефф Саперштайн
80 грн
icon Електронна книга

У цьому каталозі представлені найбільш популярні серед покупців книги з маркетингу, за допомогою яких ви зможете швидко знайти покупців своїх товарів або послуг, а також максимально скоротити дистанцію між компанією і її цільовою аудиторією. Ми живемо в гіперінформаційнному і висококонкурентному часі, коли навіть ідеальний у всіх планах продукт може не знайти покупців і з тріском провалитися на ринку, якщо виробник не приділятиме належну увагу його просуванню. Сьогодні мало бути краще конкурентів, потрібно ще й переконливо розповідати про це потенційним клієнтам. Купити книги з реклами варто студентам профільних факультетів, підприємцям, керівникам середньої і вищої ланки великих підприємств, а також всім читачам, яких цікавить і захоплює ця наука.

Різноманітність книг з реклами

Перш за все твори цього типу можна розділити на кілька основних категорій, в залежності від тем і питань, що піднімаються в них:

  • загальна теорія;
  • реклама в офлайні;
  • інтернет-просування;
  • брендинг;
  • PR;
  • створення продукту;
  • стимулювання продажів.

Так, твори з першої групи - це переважно класика ділової та бізнес-літератури і сучасні підручники для студентів профільних факультетів. Книги цього типу дають повне і цілісне уявлення з маркетингу як науці, його розмаїтті, методах, теоріях і кейсах.

Твори з другої групи зосереджені на просуванні товарів і послуг на форумі: на телебаченні, радіо, білбордах, сітілайтах, різних заходах. По суті, в них описуються практично всі методи, які не передбачають використання інтернету.

Як відзначають читачі у відгуках, інтернет-просування - найбільш ємний і затребуваний в сучасному світі напрямок. Книги цього типу навчать вас вести грамотні кампанії в онлайні за допомогою SEO-оптимізації, соціальних мережах, електронних розсилок і інших механізмів.

Спеціалізовані напрямки

Книги про піар і брендінг розкажуть про те, яким чином створити яскравий, сильний і привабливий бренд. Адже одна тільки назва таких компаній, як Apple, McDonald's, Mercedes-Benz і ряд інших, вже викликає в умах мільйонів людей по всьому світу стійкі асоціації з високоякісними продуктами. Яким чином творцям цих брендів вдалося досягти подібних висот, чи може вдала назва витягнути посередній продукт, а погане - погубити хороший? У цих книгах автори дадуть відповіді на ці та безліч інших питань.

«Створення продукту» - складна і багатогранна наука, яка детально розглядає і буквально по поличках розписує процес виведення на ринок нового товару або послуги. Що відбувається між виникненням в розумі талановитого підприємця або інженера ідеї і появою вже готового і затребуваного товару на ринку, як встановити ціну і інші подібні питання.

Купити літературу з маркетингу ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. Ми доставляємо товари по Києву і в інші міста України.