Очистити
Електронна
3 товари
placeholder
3
Акція
Хіт
3
icon Електронна
Клад копирайтера
Еліна Слободянюк Еліна Слободянюк
60 грн
icon Електронна книга
placeholder
- 20%
Хіт
icon Електронна
Міфи про PR
Річ Лі Річ Лі
156 грн
195 грн
icon Електронна книга
placeholder
Акція
icon Електронна
Практические пути улучшения маркетинга для роста вашего бизнеса
Хантер Гастінгс Хантер Гастінгс, Джефф Саперштайн
80 грн
icon Електронна книга

У цьому каталозі представлені найбільш популярні серед покупців книги з маркетингу, за допомогою яких ви зможете швидко знайти покупців своїх товарів або послуг, а також максимально скоротити дистанцію між компанією і її цільовою аудиторією. Ми живемо в гіперінформаційнному і висококонкурентному часі, коли навіть ідеальний у всіх планах продукт може не знайти покупців і з тріском провалитися на ринку, якщо виробник не приділятиме належну увагу його просуванню. Сьогодні мало бути краще конкурентів, потрібно ще й переконливо розповідати про це потенційним клієнтам. Купити книги з реклами варто студентам профільних факультетів, підприємцям, керівникам середньої і вищої ланки великих підприємств, а також всім читачам, яких цікавить і захоплює ця наука.

Різноманітність книг з реклами

Перш за все твори цього типу можна розділити на кілька основних категорій, в залежності від тем і питань, що піднімаються в них:

  • загальна теорія;
  • реклама в офлайні;
  • інтернет-просування;
  • брендинг;
  • PR;
  • створення продукту;
  • стимулювання продажів.

Так, твори з першої групи - це переважно класика ділової та бізнес-літератури і сучасні підручники для студентів профільних факультетів. Книги цього типу дають повне і цілісне уявлення з маркетингу як науці, його розмаїтті, методах, теоріях і кейсах.

Твори з другої групи зосереджені на просуванні товарів і послуг на форумі: на телебаченні, радіо, білбордах, сітілайтах, різних заходах. По суті, в них описуються практично всі методи, які не передбачають використання інтернету.

Як відзначають читачі у відгуках, інтернет-просування - найбільш ємний і затребуваний в сучасному світі напрямок. Книги цього типу навчать вас вести грамотні кампанії в онлайні за допомогою SEO-оптимізації, соціальних мережах, електронних розсилок і інших механізмів.

Спеціалізовані напрямки

Книги про піар і брендінг розкажуть про те, яким чином створити яскравий, сильний і привабливий бренд. Адже одна тільки назва таких компаній, як Apple, McDonald's, Mercedes-Benz і ряд інших, вже викликає в умах мільйонів людей по всьому світу стійкі асоціації з високоякісними продуктами. Яким чином творцям цих брендів вдалося досягти подібних висот, чи може вдала назва витягнути посередній продукт, а погане - погубити хороший? У цих книгах автори дадуть відповіді на ці та безліч інших питань.

«Створення продукту» - складна і багатогранна наука, яка детально розглядає і буквально по поличках розписує процес виведення на ринок нового товару або послуги. Що відбувається між виникненням в розумі талановитого підприємця або інженера ідеї і появою вже готового і затребуваного товару на ринку, як встановити ціну і інші подібні питання.

Купити літературу з маркетингу ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. Ми доставляємо товари по Києву і в інші міста України.