Очистити
Хіти продажу
Електронна
1 товар
placeholder
3
Акція
Хіт
3
icon Електронна
Стів Джобс
Волтер Айзексон Волтер Айзексон
162 грн
icon Електронна книга

У цьому каталозі зібрані яскраві, пізнавальні та мотивуючі книги з мемуарами великих або популярних бізнесменів і підприємців. В основі більшості творів знаходиться історія людини, яка зуміла створити унікальний продукт, заробити статок, організувати навколо себе віддану команду співробітників і послідовників, а в окремих випадках навіть залишити слід в історії. Генрі Форд, Стів Джобс, Білл Гейтс, Ілон Маск, Уоррен Баффет - їх імена добре знайомі більшості читачів, вони заробили величезні статки і поповнили списки найбагатших людей планети. Але найцікавіше те, що багато хто з них починав з тисячі доларів і невеликого гаража, але при цьому чітко бачив свою кінцеву мету і мав достатній запас сили волі, щоб досягти її. І саме тому у них є чому повчитися. Купити літературу з мемуарами варто широкому колу читачів: студентам, менеджерам, керівникам середньої і вищої ланки, початківцям і досвідченим підприємцям, цінителям творів в публіцистичному жанрі, а також всім читачам, які бажають отримати заряд мотивації для досягнення нових вершин і реалізації своїх планів.

Різноманітність книг про біографії успішних людей

Залежно від змісту і тематичної спрямованості література цього типу ділиться на кілька ключових напрямків.

Найбільш ємний і цікавий з них - безпосередньо біографії і автобіографії підприємців, бізнесменів, політиків. Такі твори дозволяють в деталях простежити весь шлях, який довелося пройти героям, перш ніж вони досягли висот. З чого вони починали, що змушувало їх кожен день прокидатися з однією і тією ж метою, як знаходили сили для вирішення щоденних проблем, які помилки зробили, а які рішення, навпаки, стали одними з кращих в їхньому житті? Найцінніше в мемуарах цього типу то, що вони наочно демонструють, що один з основних запорук успіху - наполеглива праця, а не везіння.

Серед цієї літератури варто виділити книги мемуарів і біографій «Ілон Маск. Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє», «Стів Джобс», «Продавець взуття. Історія компанії Nike, розказана її засновником», «Уоррен Баффет. Як 5 доларів перетворити в 50 мільярдів», «Втрачаючи невинність» Річарда Бренсона, «Моє життя, мої досягнення» Генрі Форда.

Захоплююча публіцистика

Також читачі у відгуках звертають увагу на тематичні збірники, об'єднані однією темою або напрямком, які в рамках однієї книги розповідають історії відразу кількох особистостей. Серед літератури цього типу варто виділити «Інноватори. Як кілька геніїв, хакерів і гиків зробили цифрову революцію» - про тих, завдяки кому були створені Інтернет, персональні комп'ютери і смартфони; «TheUKRAINIANS» - історії успішних українців; «Ми тут, щоб перемогти. 7 надихаючих історій про лідерство в бізнесі, спорті та житті »,«Інтроверти. Як використовувати особливості свого характеру» та інші.

Купити книги про автобіографії відомих людей за оптимальною ціною ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. Ми доставляємо товари по Києву і в інші міста України.