Очистити
Товари в наявності
Електронна
4 товари
placeholder
3
Акція
Хіт
3
icon Електронна
Стів Джобс
Волтер Айзексон Волтер Айзексон
162 грн
icon Електронна книга
placeholder
1
Акція
1
icon Електронна
Фирмы, несущие любовь. Как компаниям с мировым именем удается завоевывать сердца людей
Джагдиш Н. Шет Джагдиш Н. Шет, Раджендра С. Сисодіа, Девід Б. Вольф
125 грн
icon Електронна книга
placeholder
Акція
icon Електронна
Саморазрушительные привычки хороших компаний и как избавиться от них
Джагдиш Н. Шет Джагдиш Н. Шет
80 грн
icon Електронна книга
placeholder
Акція
icon Електронна
Я проснулся счастливым
Володимир Чєповой Володимир Чєповой
40 грн
icon Електронна книга

У цьому каталозі зібрані яскраві, пізнавальні та мотивуючі книги з мемуарами великих або популярних бізнесменів і підприємців. В основі більшості творів знаходиться історія людини, яка зуміла створити унікальний продукт, заробити статок, організувати навколо себе віддану команду співробітників і послідовників, а в окремих випадках навіть залишити слід в історії. Генрі Форд, Стів Джобс, Білл Гейтс, Ілон Маск, Уоррен Баффет - їх імена добре знайомі більшості читачів, вони заробили величезні статки і поповнили списки найбагатших людей планети. Але найцікавіше те, що багато хто з них починав з тисячі доларів і невеликого гаража, але при цьому чітко бачив свою кінцеву мету і мав достатній запас сили волі, щоб досягти її. І саме тому у них є чому повчитися. Купити літературу з мемуарами варто широкому колу читачів: студентам, менеджерам, керівникам середньої і вищої ланки, початківцям і досвідченим підприємцям, цінителям творів в публіцистичному жанрі, а також всім читачам, які бажають отримати заряд мотивації для досягнення нових вершин і реалізації своїх планів.

Різноманітність книг про біографії успішних людей

Залежно від змісту і тематичної спрямованості література цього типу ділиться на кілька ключових напрямків.

Найбільш ємний і цікавий з них - безпосередньо біографії і автобіографії підприємців, бізнесменів, політиків. Такі твори дозволяють в деталях простежити весь шлях, який довелося пройти героям, перш ніж вони досягли висот. З чого вони починали, що змушувало їх кожен день прокидатися з однією і тією ж метою, як знаходили сили для вирішення щоденних проблем, які помилки зробили, а які рішення, навпаки, стали одними з кращих в їхньому житті? Найцінніше в мемуарах цього типу то, що вони наочно демонструють, що один з основних запорук успіху - наполеглива праця, а не везіння.

Серед цієї літератури варто виділити книги мемуарів і біографій «Ілон Маск. Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє», «Стів Джобс», «Продавець взуття. Історія компанії Nike, розказана її засновником», «Уоррен Баффет. Як 5 доларів перетворити в 50 мільярдів», «Втрачаючи невинність» Річарда Бренсона, «Моє життя, мої досягнення» Генрі Форда.

Захоплююча публіцистика

Також читачі у відгуках звертають увагу на тематичні збірники, об'єднані однією темою або напрямком, які в рамках однієї книги розповідають історії відразу кількох особистостей. Серед літератури цього типу варто виділити «Інноватори. Як кілька геніїв, хакерів і гиків зробили цифрову революцію» - про тих, завдяки кому були створені Інтернет, персональні комп'ютери і смартфони; «TheUKRAINIANS» - історії успішних українців; «Ми тут, щоб перемогти. 7 надихаючих історій про лідерство в бізнесі, спорті та житті »,«Інтроверти. Як використовувати особливості свого характеру» та інші.

Купити книги про автобіографії відомих людей за оптимальною ціною ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. Ми доставляємо товари по Києву і в інші міста України.