Очистити
Тетяна Панасенко
Товари в наявності
Електронна
1 товар
icon Електронна
Олександр Довженко
Тетяна Панасенко Тетяна Панасенко
25 грн
icon Електронна книга

Хто такий режисер? Це набагато більше, ніж просто людина, яка керує процесом на знімальному майданчику. Він - генератор ідей, маестро, талант-самородок, і багато в чому від нього залежить, як буде реалізовано його майбутню роботу - фільм, театральну постановку.

Альфред Хічкок, Акіра Куросава, Федеріко Фелліні, Андрій Тарковський, Олександр Довженко... Всіх їх об'єднує одне: любов до кіно, прагнення створити щось унікальне, абсолютно нове для світового кінематографу. І, звичайно ж, - успіх на цьому терені. Але як?! Як їм це вдалося? Якими були їх пошуки геніальних ідей? З чого починали майбутні культові кінематографісти?

У даній добірці Якабу зібрано історії життя відомих режисерів, читати про яких не менш цікаво, ніж дивитися їх роботи.

Книги про режисерів - література для тих, хто хоче краще розуміти кіно

Багато років минуло з моменту, коли з'явився перший фільм, але кінотеатри залишаються так само популярними, а перегляд кіно по ТБ - це вже один з традиційних способів відпочинку в сімейному колі. Дивитися фільм - це одне, але зовсім інше - заглянути за його лаштунки, дізнатися, як його було створено. Щоб це зробити, знадобляться книги про режисерів.

Нон-фікшн література з даного топіка відкриває біографічні моменти відомих гуру кінематографії, чиї роботи вважаються культовими: Квентін Тарантіно, Мартін Скорсезе, Вуді Аллен, Рідлі Скотт, Клінт Іствуд, Інгмар Бергман, Робер Брессон.... Їх автобіографії, мемуари, інтерв'ю, збірки статей повні дивовижних і неоднозначних моментів, розкривають творчий шлях режисерів, а також історію створення ними своїх кращих робіт. Що відбувається в період між репліками «Камера, мотор!» і «Стоп. Знято!»? Дізнайтеся, прочитавши книги режисерів.

Окремий інтерес для читача представляють книги з історії кінематографа, а також роботи кінознавців з аналізом художніх методів і спогадами відомих режисерів про своїх колег і їхні фільми.

Кому корисно почитати книги про режисерів?

Читацька аудиторія, насправді, є дуже широкою. Книги розділу «Режисери» містять масу важливої ​​інформації для майбутніх режисерів, сценаристів, постановників, операторів. Фанати кіно можуть почитати про творців своїх улюблених фільмів, дізнатися їх передісторію, інші цікаві факти. Вдвічі цікаво дивитися новинки кінопрокату, попередньо почитавши про їх творців.

А ще, біографії великих режисерів - це приклад самовладання, віри в себе, наполегливої ​​праці та постійної боротьби. Яскраві історії життя і творчого шляху людей, яким хочеться наслідувати.