Очистить
Электронная
1 товар
icon Электронная
Бааль-Шем-Тов. Основатель Хасидизма
Олександр Алексберн Олександр Алексберн
25 грн
icon Электронная книга

Єврейський народ самобутній, унікальний, зі своїми поглядами на життя і реальність. Всю історію євреїям доводилося нелегко. Якщо вірити Біблії, 40 років вони поневірялися в пошуках Землі Обітованої. У різні часи їх присікали, в Стародавній Греції, Римі, пізніше фашисти знищували їх фізично. В даний час триває вікова ворожнеча між Ізраїлем і Палестиною...

Складнощі життя, проте, сформували в юдеїв особливі риси - винахідливість, хитрість, підприємливість, вміння виходити з найскладніших ситуацій. Вони дали світу єдиного бога, біблію, закон моралі. А значить, у них є, чому повчитися.

Книги про євреїв на сайті Yakaboo

У книгах про євреїв - історії великих представників цього непохитного народу. Бааль-Шем-Тов - засновник хасидизму; Моше бен Нахман - найвизначніший єврейський філософ, коментатор Танаха і Талмуду; Бен-Гуріон - творець Ізраїлю; організатор Єврейського Легіону - Пінхас Рутенберг... Їхню причетність до побудови сучасної єврейської і світової культури, релігії, власне, країни Ізраїль в нинішньому своєму вигляді неможливо применшити.

Будь-який народ має своїх героїв, людей талановитих, геніальних. Однак особливо багато обдарованих особистостей - це нащадки юдеїв. Глибина їхнього творчого унікуму, сила волі, далекоглядність не можуть бути проігноровані. Багатьох євреїв ми знаємо ще зі шкільної лави, інші - для нас нові, але не менш знакові особистості.

У цьому топіку Якабу представлені книги про євреїв, що дозволяють дізнатися про життя і діяння найвизначніших людей свого часу. Скільки їх, десятки? Ні - сотні, а то й тисячі. Кожен - заслуговує бути впізнаний вами.

Книги про євреїв: сенс читання

Хтось скаже: «Навіщо мені ці євреї, у нас і своїх героїв вдосталь». Може, це і так. Тим не менш, не варто відмовлятися читати історії великих євреїв, відомих особистостей науки, економіки, культури та релігії: Моше Даяна, Володимира Жаботинського, сім'ї Ротшильдів, Шолом-Алейхема, Альберта Ейнштейна, Зигмунда Фрейда, Карла Маркса, Баруха де Спінози та ін. адже, кожне прожите життя - це досвід, знати який точно не завадить.