Книги для детей и родителей (комплект из 3 книг)
Паперова книга | Код товару 964298
Автор
Світлана Гончарова, Дмитро Карпачов
Видавництво
IPIO
Мова
Російська
Рік видання
2019
Вік
Батькам
Кількість сторінок
692
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
160х230 мм, 145х200 мм

Усе про книжку Книги для детей и родителей (комплект из 3 книг)

Книга 1. Як дати дитині все без грошей і зв'язків

Книга «Як дати дитині все без грошей і зв'язків» - це 7-тижневий тренінг, який поліпшить ваші стосунки з дитиною, навчить вас взаємодіяти, чути свою дитину і розуміти її. Вправи в кожному розділі допоможуть закріпити навик усвідомленого батьківства і виведуть вас на новий рівень відносин в сім'ї та в суспільстві.

Як перестати виховувати дитину і полюбити її?

Книга «Як дати дитині все без грошей і зв'язків» написана Дмитром Карпачовим, українським психологом, телеведучим і автором психологічних тренінгів для батьків, познайомить вас з психологією вашої дитини, навчить зрозумілій для всіх членів сім'ї мові спілкування з дитиною і дасть базові навички батьківства в цілому.

Багато батьків думають, що знають, як виховувати свою дитину. До тих пір, поки не стикаються з труднощами. Найбільш часта причина появи батьків з дітьми на прийомі у психолога - це дитячий непослух. І в 99% випадків проблема неслухняності вирішується через роботу психолога не з дитиною, а з батьками! 

Дмитро Карпачов знає напевно, як правильно і успішно спілкуватися з дитиною. як висловлювати любов до неї, як виховувати без тиску і вимог, як сприймати дитину повноцінною особистістю і при цьому зберегти мир і спокій в родині.

Нехай ваша дитина стане вашим щастям!

Книга 2. Джерело сил для втомленої мами

Мама - серце сім'ї. Серце працює постійно, 24 години 7 днів на тиждень. Мами ні на мить не зупиняються, піклуючись про свої сім'ї. Коли серце в порядку, - буде здорове і все тіло. Якщо мама здорова, сповнена сил і радості - будуть щасливі і доглянуті діти, чоловік, дім. Але якщо серце "здає", - з ним страждає все тіло. Погано мамі - погано всій родині. Що хорошого може дати чоловікові і дітям втомлена, засмучена жінка, що живе в хронічному безладді? Тому найкраще, що може зробити любляча мама для своїх близьких - навчитися піклуватися про себе і наповнювати себе! Саме цьому вчить книга-тренінг "Джерело сил для втомленої мами". У ній кожна мама знайде простий і практичний план для того, щоб крок за кроком стати здоровим, сильним і люблячим серцем своєї сім'ї.

Книга 3. Вставай рано! Марафон ранніх підйомів для мам

Книга-марафон «Вставай рано!» допоможе втомленим і перевантаженим мамам позбутися від хронічного недосипання, знайти нарешті час для себе коханої і навчитися все встигати не тільки вранці, але і по життю.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Світлана Гончарова, Дмитро Карпачов
Видавництво
IPIO
Мова
Російська
Рік видання
2019
Вік
Батькам
Кількість сторінок
692
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
160х230 мм, 145х200 мм
Рецензії
Купити - Книги для детей и родителей (комплект из 3 книг)
Книги для детей и родителей (комплект из 3 книг)
790 грн
Відправлення з
13.05.2021
 
Інформація про автора
Света Гончарова
Света Гончарова

Познайомитися з літературною творчістю Світлани Гончарової варто всім молодим і багатодітним мамам, домогосподаркам. Адже саме вони як ніхто інший знають, наскільки мало часом 24 годин на добу, щоб встигнути все. І твори автора якраз створені для того, щоб вирішити цю проблему. Якщо ви купите книги Світлани Гончарової, вони стануть вашими настільними книгами, так як будуть допомагати вам планувати...

Детальніше

Дмитро Карпачов
Дмитро Карпачов

Дмитро Карпачов - український психолог і телеведучий. Він вважає за краще приховувати інформацію про себе. Широкій публіці навіть не відомий день його народження, але відомо, що це місяць грудень 1978 року. Місцем народження є місто Кіровоград, але як пройшли його дитячі та юнацькі роки також залишається прихованим від громадськості. Після школи вступив на спеціальність «Маркетинг» в Кіровоградськ...

Детальніше

Рецензії Книги для детей и родителей (комплект из 3 книг)

 
Характеристики Книги для детей и родителей (комплект из 3 книг)
Автор
Світлана Гончарова, Дмитро Карпачов
Видавництво
IPIO
Мова
Російська
Рік видання
2019
Вік
Батькам
Кількість сторінок
692
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
160х230 мм, 145х200 мм
Палітурка
М'яка, Тверда
Папір
Офсетний
ISBN
978-617-7453-72-6, 978-617-7453-42-9, 978-617-7453-47-4
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
 

Про автора Книги для детей и родителей (комплект из 3 книг)