Книга радости. Как быть счастливым в меняющемся мире
Аудіокнига | Код товару 1329862
Автор
Далай-лама XIV, Дуглас Абрамс, Десмонд Туту
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Юлія Змєєва
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Книга радости. Как быть счастливым в меняющемся мире

Два великі духовні лідери. П'ять днів. Один вічне питання.

У квітні 2015 року двоє найрадісніших людей в світі - лауреати Нобелівської премії Далай-лама і архієпископ Туту - зустрілися в Дхарамсалі, щоб відзначити вісімдесятий день народження Його Святості, озирнутися на прожиті роки, повні непростих випробувань, і знайти відповідь на вічне питання: як знайти радість в житті, коли нас охоплюють повсякденні негаразди - від невдоволення дорожніми пробками до страху, що ми не зможемо забезпечити сім'ю, від злості на тих, хто несправедливо з нами обійшовся, до горя втрати коханої людини, від спустошеності, яку приносить важка хвороба, до безодні відчаю, що приходить зі смертю?

Діалоги велися протягом тижня. Духовні майстра обговорювали перешкоди, які заважають нам радіти життю, докладно проговорювали негативні емоції, їхній вплив на людину і головне - відповідь на питання «що робити?». Як впоратися з гнівом, люттю, горем втрати, відчаєм, зневірою, заздрістю?

Відповідаючи на питання, Далай-лама і архієпископ наводять приклади зі свого життя, спілкуючись з читачем на рівних, весь час підкреслюючи, що кожній людині, будь вона духовним лідером або одним із сучасних людей, що живуть в суєті матеріалістичного світу, властиві одні й ті самі емоційні реакції. Всі ми відчуваємо заздрість, сердимося і втрачаємо близьких, різниця в тому, як ми реагуємо.

Мужність Далай-лами і архієпископа, їх стійкість і справжня віра в людяність надихають мільйони людей. Вони не піддаються модному цинізму, хвиля якого захльостує нас сьогодні. Їх вміння радіти життю не є поверховим і далося їм непросто; воно загартоване у вогні конфліктів, протистояння і боротьби. Їх доля: невпинне нагадування про те, що радість життя - право, дане нам від народження. Радість - поняття набагато більш глибоке, ніж щастя.

Наприкінці книги наведено перелік практик - простих вправ, які допоможуть вирівняти психологічний стан і зберегти внутрішній стрижень у часи стресів і тривог.

  • Виконавець: Олексій Багдасаров
  • Тривалість: 10 годин 40 хвилин 30 секунд
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Далай-лама XIV, Дуглас Абрамс, Десмонд Туту
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Юлія Змєєва
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Книга радости. Как быть счастливым в меняющемся мире
Книга радости. Как быть счастливым в меняющемся мире

Звичайна ціна: 208 грн

Спеціальна ціна: 156 грн

Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Далай-лама XIV
Далай-лама XIV

Далай-лама XIV - це Тензін Г'яцо, він описував себе в ролі звичайного буддійського ченця. Він став духовним лідером і наставником Тибету. Тензін народився 6 липня 1935 року, в сім'ї селян в селі, що розташоване на північному сході Тибету. У Тибеті Далай-лама почав чернечу освіту у віці шести років. Навчальна програма складалася з п'яти основних і п'яти другорядних предметів. Основними предметам...

Детальніше

Рецензії Книга радости. Как быть счастливым в меняющемся мире

 
Характеристики Книга радости. Как быть счастливым в меняющемся мире
Автор
Далай-лама XIV, Дуглас Абрамс, Десмонд Туту
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Юлія Змєєва
Тип
Аудіо
 

Про автора Книга радости. Как быть счастливым в меняющемся мире