Книга 140 децибелів тиші

Формат
Мова книги
Видавництво
Рік видання

В автомобільній аварії юний музикант Сергій втрачає не тільки батьків, сестричку, але й слух. Він мусить навчитися по-новому спілкуватися з ровесниками в інтернаті, подолати зневіру і відчай, аби важка втрата не вбила в ньому повністю бажання жити. А також – вирватися зі злочинного кола і врятувати названу сестру від лиха...

Продавець товару
Код товару
547008
Характеристики
Тип обкладинки
Тверда
Опис книги

В автомобільній аварії юний музикант Сергій втрачає не тільки батьків, сестричку, але й слух. Він мусить навчитися по-новому спілкуватися з ровесниками в інтернаті, подолати зневіру і відчай, аби важка втрата не вбила в ньому повністю бажання жити. А також – вирватися зі злочинного кола і врятувати названу сестру від лиха...

Відгуки
7 Відгуків
Larisa Ren
26 січня 2022 р
4 бали
Історія про долю дітей з особливими потребами
Трагічний випадок змінив долю головного героя. Життя Сергійка поділилося на ДО та ПІСЛЯ. Історію, яка відбулася з хлопцем після, можна коротко охарактеризувати прислів’ям “Де тонко, там і рветься». Ця історія спонукає зрозуміти світосприйняття людей зі слабким чи відсутнім слухом, їх відчуття світу іншими фібрами душі та тіла, та якою важливою тут може виявитись музика. Ця повість читається дуже швидко. Все ж цей твір для дітей. Герої у ньому суто або «чорні», або «білі». У цьому простота твору і, можливо, його одноманітність. У ньому наявний мотив слабкості та незахищеності дітей, і зокрема дітей з особливими потребами. Позитивними героями постають педагогічні працівники інтернату, що порадувало, адже стереотип про "бездушних" працівників таких установ має бути у минулому.
Діана
27 червня 2021 р
5 балів
Жорстока дійсність з надією на щасливе майбутнє
Якщо провести паралель зі світом фентезі, то це історія про птаха фенікса. Згорівши у вогні горя від втрати власної родини та наступних фізичних і душевних страждань, Сергійко зміг знайти у собі сили не лише самому постати з попелу, але й повернути радісну посмішку та веселий блиск в очах своїй подрузі-сестричці Яринці, які дівчинка втратила багато років тому. Це також зображення двох світів: в одному - людина людині найжорстокіший ворог або, що найгірше, байдужий спостерігач, а інший світ - не без добрих людей. Саме такі книги мають читати підлітки, щоб навчатися бачити життя навколо себе реалістично, а не виключно чорним кольором безнадії чи рожевим кольором безпідставної ідеалізації.
Юлія
29 травня 2021 р
5 балів
А музика вічна!
От як часто, ви задумались над тим, як живеться людям, які втратили слух і голос? Так це сумна історія про підлітка Сергія, який втратив не тільки своїх рідних, але і свої мрії. Адже як можна далі займатись музикою, якщо ти її не чуєш? Як можна жити далі, коли ти втратив всіх і все що любив? Навіть якщо ти не чуєш, не говориш, але руки все рівно беруться до колишньої справи, яку ти так любив, яка не відпускає твоєї душі. Усе минає, а музика - вічна? А музика вічна! Вона живе у кожному з нас, вона торкається найпотаємніших глибин наших сердець, вона зцілює. Ця історія зачіпає не тільки тему прекрасного мистецтва, але і життя саме таких людей, які змушені жити без слуху і голосу. Яких ніхто не розуміє, дивних, що тільки вдають із себе хворого. Як вони змушені ставити злодіями, щоб купити собі їжі, адже хто візьме таких на роботу? Але є інша сторона цієї історії. Мистецтво. Адже воно зближує і дає надії жити далі. Ми маємо правильно сприймати таких людей, адже вони такі ж і ми, вони заслуговують всього того що і ми.
Виникли запитання? 0-800-335-425
70 грн
Немає в наявності
Паперова книга