Классный учитель. Как работать с трудными учениками, сложными родителями и получать удовольствие от профессии
Електронна книга | Код товару 1234467
Автор
Ніна Джексон
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Олена Лідовська
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Классный учитель. Как работать с трудными учениками, сложными родителями и получать удовольствие от профессии

Цитата

Яких тільки дітей не буває, і у кожної дитини свій характер, для кожної потрібно підібрати в обширній навчальній програмі те, що підходить саме їй. Комусь подобається виступати, і гучність такого учня налаштована на максимум. А у когось гучність зовсім виключена, але якщо ви її похвалите - персонально і по заслугах, - вона перевершить саму себе. Саме тихих учнів ми часто обходимо увагою, хоча вона їм так необхідна. Загалом, враховуйте особливості всіх дітей окремо і підбирайте для кожної свою методику. Але не забувайте, що цілі в будь-якому випадку потрібно ставити амбітні, інакше учням не буде до чого прагнути.

Ніна Джексон

Про що книга «Класний вчитель: Як працювати з важкими учнями, складними батьками і отримувати задоволення від професії»

Ніна Джексон не просто відома у Великобританії педагогиня і міжнародна консультантка з освіти. Вона з тих людей, які вміють захопити і дітей, і дорослих; не тільки навчити, а й надихнути. У своїй новій книзі Джексон зібрала поради і матеріали з найважливіших проблем, з якими щодня стикаються вчителі: учні не хочуть вчитися, колеги-консерватори повстають проти нових методів навчання, батьки ні в що не ставлять вчителя.

За всім, що пише авторка, стоять величезний досвід і глибока теоретична основа. Книга допоможе розібратися в складній ситуації з учнем або батьком; навчить працювати з дітьми з особливостями розвитку, взагалі з різними дітьми; підкаже, як зробити ваші уроки незабутніми.

Чому книга «Класний вчитель» гідна прочитання

Це не методичка і не посібник, це жива, щира книга. У ній багато цікавих прийомів і порад, заснованих на особистому багаторічному досвіді авторки.
У книзі є навіть кілька плей-листів з музикою, під яку учням найлегше засвоювати матеріал. Авторка вивчає вплив музики на здібності до навчання і пише на цю тему серйозні наукові роботи.

Ніна Джексон також розповідає, як працювати з дітьми з дислексією, аутизмом, як зрозуміти, що дитина страждає тим чи іншим відхиленням, як допомогти їй повірити в себе і подолати труднощі.

Для кого ця книга

Поради Ніни Джексон будуть корисні всім небайдужим вчителям.

Хто авторка

Ніна Джексон - британська педагогиня, одна з найзнаменитіших фахівців по роботі з особливими дітьми. Вона співпрацює з ЮНЕСКО і ЮНІСЕФ, їздить по світу і розповідає вчителям, як допомогти дітям подолати дислексію, аутизм, дисграфію, затримку мови та інші проблеми. Ніна консультує педагогічні виші, а її власна магістерська робота присвячена впливу музики на мотивацію і здатність до навчання.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Ніна Джексон
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Олена Лідовська
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Классный учитель. Как работать с трудными учениками, сложными родителями и получать удовольствие от профессии
Классный учитель. Как работать с трудными учениками, сложными родителями и получать удовольствие от профессии
120 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Классный учитель. Как работать с трудными учениками, сложными родителями и получать удовольствие от профессии

 
Характеристики Классный учитель. Как работать с трудными учениками, сложными родителями и получать удовольствие от профессии
Автор
Ніна Джексон
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Олена Лідовська
Тип
Електронна