Кибервойн@. Пятый театр военных действий
Електронна книга | Код товару 1234372
Автор
Шейн Харріс
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2015
Перекладач
Дмитро Лазарєв
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Кибервойн@. Пятый театр военных действий

Про що книга:

Сьогодні кібервійни з фантастичних романів перекочували в реальність. Військові США розглядають кіберпростір як п'ятий театр військових дій (поряд з наземним, морським, повітряним і космічним), в якому беруть участь Міністерство оборони, АНБ, ЦРУ, незалежні групи хакерів - всі, хто може створювати і використовувати комп'ютерні віруси для нанесення удару по ворогу. Відомий американський журналіст Шейн Харріс докладно описує історію створення військово-мережевого комплексу США і сьогоднішні тенденції його розвитку. Ми дізнаємося про вирішальну роль кібервійни в іракській війні, про колаборацію держструктур з такими мережевими гігантами, як Facebook і Google, з метою збору інформації про користувачів. Автор закликає уважно придивитися до партнерства технологічних і фінансових компаній для патрулювання кіберпростору і, нарешті, пояснює, яким небезпекам піддаємося всі ми, проводячи багато часу в Інтернеті.

Чому книга гідна прочитання:

  • Перша книга російською мовою, де докладно описуються історія створення кіберармії США і перспективи її використання. Багато деталей цієї історії опубліковані вперше.
  • У книзі також розглядається питання взаємодії спецслужб з IT-компаніями, серед яких провідні корпорації, такі як Facebook, Google та інші.

Хто автор:

Шейн Харріс - американський журналіст і автор декількох книг, зокрема The Watchers: The Rise of America's Surveillance State, що викликала великий суспільний резонанс і відзначена цілим рядом високих нагород. Його статті публікуються в таких виданнях, як Washington Post, The New York Times, The Wall Street Journal. А теле- і радіоканали - CNN, NPR, BBC і багато інших - запрошують його виступати в якості аналітика і коментатора. В даний час Шейн Харріс - провідний автор журналу Foreign Policy і співробітник фонду New America, де займається дослідженнями майбутнього воєн.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Шейн Харріс
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2015
Перекладач
Дмитро Лазарєв
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Кибервойн@. Пятый театр военных действий
Кибервойн@. Пятый театр военных действий
120 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Кибервойн@. Пятый театр военных действий

 
Характеристики Кибервойн@. Пятый театр военных действий
Автор
Шейн Харріс
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2015
Перекладач
Дмитро Лазарєв
Тип
Електронна