Карта и территория. Риск, человеческая природа и проблемы прогнозирования
Аудіокнига | Код товару 1259989
Автор
Алан Грінспен
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2015
Перекладач
Марія Брандес
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Карта и территория. Риск, человеческая природа и проблемы прогнозирования

Цитата:

«Поточна фінансова криза продемонструвала, поміж іншим, неспроможність економічного прогнозування. Я зайнявся посткризовими дослідженнями, результати яких вилилися в цю книгу, оскільки хотів зрозуміти, в чому ж була наша помилка і які уроки слід винести з того, що ми зробили. По суті своїй це книга про прогнозування, про людську натуру, про наші уявлення про майбутнє і про те, що нам робити з усім цим. Вона про короткострокове і довгострокове і, що, мабуть, важливіше, про той туманний момент, коли одне переходить в інше».
Алан Грінспен

Хто автор:

Алан Грінспен ― американський економіст. Голова Ради керуючих Федеральної резервної системи США з 1987 по 2006 р.

З цієї книги ви дізнаєтеся:

• про причини розвитку світових криз і слабкі місця кращих сучасних економічних моделей;
• про секретні механізми функціонування макроекономіки;
• про те, які прийоми та інструменти дозволяють домогтися економічної стабільності та фінансового зростання.

Про що книга:

У назві книги закладено глибокий зміст, який найкраще передається відомим прислів'ям «Гладко було на папері, та забули про яри». Книга Алана Грінспена, який пропрацював 18,5 років на посаді глави Федеральної резервної системи США, цікава насамперед тим, що в ній аналізуються причини, за якими існуючі економічні моделі виявилися не здатними передбачати кризи, зокрема кризу 2008 р.

З точки зору автора, вся справа в тому, що ці моделі не враховують поведінкові аспекти економіки та фінансів, які відіграють велику роль у сучасному світі. Він пропонує свої підходи до оцінки цих аспектів - інстинктивних схильностей людей - і вбудовування їх в моделі. Автор підкріплює свої міркування і висновки результатами дослідження великого масиву фактичних даних.

Книга стала бестселером у багатьох країнах, вона добре знайома фінансистам та економістам усього світу. Російською мовою фундаментальна праця Грінспена публікується вперше. Особливу цінність книзі додає той факт, що це - новітня редакція нинішнього року (останні зміни, що актуалізують інформацію 2013 р., було внесено автором до тексту лише місяць тому).

Відгуки про книгу:

У своїй новій книзі колишній глава ФРС об'єднує історію економічних прогнозів, дослідження поведінкової економіки і плоди свого чималого особистого досвіду. Автор намагається зрозуміти, як ми можемо передбачити появу нових глобальних проблем - від зростаючого боргового тягаря розвинених країн до природних катастроф через глобальне потепління. Свідомо чи ні, але ми практично щодня робимо ставки на той чи інший розвиток подій. Однак часто це схоже на прокладку курсу корабля за застарілою мапою, оскільки ми залежимо від непідконтрольних нам факторів. Жодна «мапа» не є «територією», попереджає Грінспен. Розуміння цього факту допоможе зробити більш безпечним подорож в майбутнє як окремої людини, так і цілої держави.

  • Тривалість: 9 годин 49 хвилин
  • Виконавець: штучний інтелект Ivan
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Алан Грінспен
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2015
Перекладач
Марія Брандес
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Карта и территория. Риск, человеческая природа и проблемы прогнозирования
Карта и территория. Риск, человеческая природа и проблемы прогнозирования

Звичайна ціна: 107 грн

Спеціальна ціна: 80 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Карта и территория. Риск, человеческая природа и проблемы прогнозирования

 
Характеристики Карта и территория. Риск, человеческая природа и проблемы прогнозирования
Автор
Алан Грінспен
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2015
Перекладач
Марія Брандес
Тип
Аудіо