Капитализм. Незнакомый идеал
Електронна книга | Код товару 1233875

Все про електронну книгу Капитализм. Незнакомый идеал

Айн Ренд - велика американська письменниця, чиї книги надали найпотужніший вплив на світогляд мільйонів людей у всьому світі, автор визнаних бестселерів "Атлант розправив плечі", "Джерело", "Гімн" та ін.

Книга "Капіталізм: Незнайомий ідеал" представляє собою збірник статей, написаних Айн Ренд в різні роки, які і сьогодні вражають своєю злободенністю, гостротою і переконливістю. У них автор на реальних прикладах з суспільного, політичного та економічного життя блискуче доводить основний посил своєї філософії: людину може зробити вільною і щасливою тільки система, що ставить на чільне місце особистість, система, заснована на раціональності, вільному обміні ідеями та товарами, а саме - капіталізм. А значить - тільки таку систему можна вважати моральною, і будь-які ідеологічні компроміси здатні завдати людству лише шкоду.

Цитати з книги:

• Індивідуальні права, свобода, справедливість, прогрес - ось філософські цінності, теоретичні цілі і практичні результати капіталізму.
• Капіталізм - єдина система, яка дозволяє людям досягти виробничого достатку, а ключ до капіталізму - особиста свобода.
• Ступінь процвітання країни дорівнює ступеню її свободи.
• Ті, хто захищають справжній вільний капіталізм, - єдині захисники прав людини.
• Державне регулювання, засноване на силі і страху, підриває моральні основи бізнесу.
• Якби капіталізму не існувало, кожен чесний гуманітарій мав би докласти всі свої зусилля, щоб придумати його.
• Капіталізм - це не система минулого; це система майбутнього, якщо у людства є майбутнє.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Рецензії
Купити - Капитализм. Незнакомый идеал
Капитализм. Незнакомый идеал

Звичайна ціна: 152 грн

Спеціальна ціна: 76 грн

Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Айн Ренд
Айн Ренд

Ця американська письменниця і філософ російського походження стала свого роду ідеологічної «іконою» в США. Її філософія об'єктивізму і індивідуалізму досі впливає на західні і вітчизняні ліберальні розуми. Щоб познайомитися з особливостями світогляду автора і розібратися в суті її філософських поглядів, потрібно купити книги Айн Ренд, які виходять мільйонними тиражами по всьому світу...

Детальніше

Рецензії Капитализм. Незнакомый идеал

 
Характеристики Капитализм. Незнакомый идеал
 

Про автора Капитализм. Незнакомый идеал