Как воспитать счастливого ребёнка (комплект из 2 книг)
Аудіокнига | Код товару 1329382
Автор
Масару Ібука, Робин Берман
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Катерина Міліцька, Н. Перова
Вік
Батькам
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Как воспитать счастливого ребёнка (комплект из 2 книг)

Книга 1. Балувати не можна контролювати. Як виховати щасливу дитину

Сучасні батьки впали в чергову педагогічну крайність: сьогодні вважається правильним всіляко балувати, заохочувати дітей, схвалювати кожен їх крок і ні в якому разі не лаяти і не засмучувати. Звучить начебто непогано, проте на ділі така доктрина загрожує психічному здоров'ю майбутніх поколінь не менше, ніж батьківська тиранія, загальноприйнятна для минулих десятиліть. Розпещені, не звиклі до самостійності діти виростають інфантильними і фактично незрілими особистостями.

Робін Берман, дипломована психотерапевтка і матір трьох дітей, пропонує взяти найкраще від колишньої системи виховання (коли потреби дітей нікого не цікавили) і від сучасної. У своїй книзі вона постаралася пояснити дорослим, як треба проявляти батьківську любов і піклуватися про своїх дітей, щоб вони виросли впевненими в собі, самостійними, щасливими людьми, які вміють любити і робити щасливими інших.

  • Виконавець: Тетяна Оверченко
  • Тривалість: 7 годин 34 хвилини 00 секунд

Автор цієї дивовижно доброї книги вважає, що маленькі діти мають здатність навчитися чому завгодно. Він розмірковує про величезний вплив на новонароджених навколишнього середовища і пропонує прості і зрозумілі прийоми навчання, що сприяють ранньому розвитку дитини. На його думку, те, що дорослі освоюють з великими труднощами, діти вивчають граючи. І головне в цьому процесі - вчасно ввести новий досвід. Але тільки той, хто поруч з дитиною день у день, може розпізнати це "вчасно". Книга адресована всім мамам і татам, які хочуть відкрити перед своїми маленькими дітьми нові прекрасні можливості.

Чому книга гідна уваги

  • Якщо хочете дізнатися, як правильно виховувати свою дитину, так, щоб вона стала не тільки успішною, але й щасливою. Ця книга - майстер-клас успішного японського вченого і підприємця, який не зупинився на створенні "цифрової імперії", але зумів знайти себе в педагогіці, тим самим проживши щасливе життя.
  • Відмінний, оригінальний дизайн з веселими картинками чудових художників Студії Артемія Лебедєва.
  • Мало хто знає, що насправді Ібука не був професійним педагогом. Він був геніальним інженером, одним з двох засновників компанії Sony. Тим цікавіше читати його, по суті, єдину книгу, написану на тему, далеку від створення продуктів технічного прогресу.

Для кого ця книга

Книга адресована всім мамам і татам, які хочуть відкрити перед своїми маленькими дітьми нові прекрасні можливості. Особливо початківцям і тим, хто ще тільки планує завести дитину. А також тим, хто цікавиться психологією формування особистості.

Хто автор

Масару Ібука - японський інженер і підприємець, один із засновників корпорації Sony, творець новаторських концепцій з виховання та навчання дітей раннього віку, автор широко відомої книги з раннього розвитку дітей "Після трьох уже пізно". Жив і працював в Японії.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Масару Ібука, Робин Берман
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Катерина Міліцька, Н. Перова
Вік
Батькам
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Как воспитать счастливого ребёнка (комплект из 2 книг)
Как воспитать счастливого ребёнка (комплект из 2 книг)
252 грн
Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Масару Ібука
Масару Ібука

Японець за походженням, інженер за освітою і підприємець за покликанням. Один із засновників компанії Sony і автор унікальної книги з раннього розвитку дітей. Літературна творчість Масару Ібукі примітна тим, що письменник висвітлює в ній власний інноваційний метод по вихованню та навчанню дітей молодшої вікової групи. Письменник наполягає на тому, що розвивати дитину потрібно вже з перших днів її...

Детальніше

Рецензії Как воспитать счастливого ребёнка (комплект из 2 книг)

 
Характеристики Как воспитать счастливого ребёнка (комплект из 2 книг)
Автор
Масару Ібука, Робин Берман
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Катерина Міліцька, Н. Перова
Вік
Батькам
Тип
Аудіо
 

Про автора Как воспитать счастливого ребёнка (комплект из 2 книг)